Treść opublikowana przez adrianus
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
niedawno przykleila mi sie do tylka A6 w budzie C4 2.6l , gosciowi chyba sie strasznie spieszylo, mega kreta droge pokonywalem na granicy przyczepnosci kol i strasznie mocno mu odchodzilem, dalem sie wyprzedzic dopiero na dluugiej prostej, bo nawierzchnia byla beznadziejna, nie chcialem felg rozwalic, na prostej, rownej drodze pewnie gosc szedlby za mna w miare rowno
-
Black on black
grill z tymi znaczkami to masakra, zmien felgi, to moze nawet te tylne lampy jakos obleca
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hello witam, tez juz dluuugo tu nia zagladalem, co tam ciekawego ludziska wyczytujecie?
-
[B5 AFB] AUDI A4 2,5 TDI - Kwiatko
ladna sztuka! lampy tyl i fele na + nie stawiasz czasem kolego auta na jarockiej? jak tak to jestesmy ziomki z osiedla, lol:)
-
[B5 AEB] Przedstawiam Wam moje Audi A4 Avant 1.8T Quattro
lango silnik 1.6 benzyna do a4 tez nie pasuje, a jakos go montowali
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
z gwintem to tu nie chodzi o kase, fakt, wizualnie gdybym obniżył auto to wygladalo by mega , ale za duzo nim jezdze po *****wych drogach naszego wojewodztwa:/ niski gwint=mega twardy zawias, co na tych oponach juz prowadzilby sie jak woz drabiniasty, a 1be, ktore mam idealnie jak dla mnie laczy "komfort" z 19", no chyba ze znacie chlopaki jakis gwint, ktory nie bedzie twardy, no ale chyba cudow nie ma, heh z tymi kierunkami dymionymi dobry pomysl, poszukam jak wygladaja takie dymione na a4 a jak biale i podejme decyzje, no i lusterko ciagle nie moge sie zdecydowac, z jednej strony nie chce przesadzic i robic choinki,a z drugiej strony to tylko przeciez male lusterka, hehe, klamek, listew na drzwiach itd itp w chrom robic nie bede:)
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
odnosnie tych "oryginalnych niemieckich MAM'ow" to juz zglupialem, heh, w ASO w Olsztynie sprzedaja takie same jako oryginalne, dlatego tak napisalem, przynajmniej na plus jest to ze to nie sa jakies wloskie albo chinskie podrobki:) na spota wpadne najblizszego na bank! co do przerejestrowania autka, to poki AC i OC sa wazne, to nie przerejestrowuje na siebie, auto kupilem od przyjaciela, wiec nie ma w tej kwestii zadnego problemu meganka wazy okolo 1140kg, a4 avant cos kolo 1340, meganka ma 140 km, a moj a4 160km, takze roznica w wadze ok.200kg i mocy 20km, pocwicze troche start to chyba dam rad:P
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
hello, dzis wymienilem klocki przednie i sprawilem sobie nowe radyjko, w miejsce blaupunkta przyszedl pionner, ktory baardzo mi sie podoba, jutro zrobie fotki w dzien i wrzuce. Testowalem dzis moja a4 z nowym nabytkiem kolegi- renault megane coupe 2000r 2.0 IDE 140km i jestem zawiedziony:( sadzilem iz audi"wciagnie" meganke nosem, ale niestety, oba auta b.podobnie przyspieszaja,ale meganka okazala sie szybsza, jest szybsza na starcie(musze pocwiczyc ruszanie pelnym ogniem, bo lipa, dam a malo gazu i turbo dziura zmula auto zanim sie nie wkreci,a jak rusze z wyzszych obrotow to mieli mi caly czas opony 215/35r19 yokohamy parady spec-2!) potem auta jada w podobnej do siebie odleglosci, na 4biegu przy predkosciach ok, 170km/h dochodze meganke, ale potem znowu na 5biegu renowka mi odskakuje generalnie powyzej 200km/h dluuugo sie rozpedza:/ , pocieszajace ze od 0-100km/h mierzac stoperem w reku trzyma seryjne osiagi
-
[B5 AEB] Przedstawiam Wam moje Audi A4 Avant 1.8T Quattro
zzazdroszcze ze w quatro:) ogolnie ladna, plany ok, zycze powodzenia, jeden minus, ale to moja opinia to te drewno na desce rozdzielczej, nie pasuje do A4
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
f*ck shit revelation!! tez tak chce miec w swoim kombi:D
-
Jak można pieścić auto :D
szczena opada, niesamowita sprawa, tez tak kiedys chce:) kolego Lukaszr do dziela i opisz swoja prace, przetrzyj szlak, a pojdziemy tym sladem za Toba:)
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
"Dobrze jeździ/jest Ci? powiedz czy dobrze jest Ci/jeździ?"- lol2, aluminium 20'' a na powaznie, to fajny lakier i felgi na zime akurat. zdejmij naklejki bo wstyd!! wrzuc jakies 17'', czarny grill i normalny zderzak-to na poczatek, potem progi i spoiler, jak koniecznie chcesz mala lotke to taka jaka ma kolega Dibo - mala i gustowna, a nie parapet a'la impreza. masz fajna baze, doprowadz ja do porzadnego stanu i atakuj!!
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ooo dzieki koledzy, nie wiedzialem ze cos takiego jak turbo timer w ogole istnieje, za***ista sprawa, zaraz sobie troszeczke poczytam w necie o tym, a Wy tak na szybkiego ot co polecacie i jaki jest koszt takiego cudenka?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
podlacze sie do tematu,zeby nie zakladac nowego. mam pytanie? wiecie moze czy istnieje jakis czujnik temperatury turbiny? chodzi mi o to czy jest jakis wskaznik, ktory moglbym sobie zamontowac np. w slupku i ten wskaznik informowalby mnie czy juz moge gasic autko po ostrej jezdzie np. po 3minutach, czy po delikatnej jezdzie np. po kilkunast sekundach, tak aby turbina zdazyla sie schlodzic, nie wiem, jest cos takiego?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
walekk smialo zdejmuj i poleruj samodzielnie relingi, robota nie taka ciezka,a efekt wlasnej pracy o wiele bardziej cieszy,anizeli gdybys mial kupic juz polerowane
-
Spoty Olsztyńskie
witam wszystkich, stesknilem sie za Wami troche:P hehe, turbina juz zrobiona i audi smiga,ale niestety jutro tez nie bede mogl podjechac:/ zaluje i pozdrawiam Was wszystkich!
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
<olaboga> co to za felgi, chromowane, nieee zupelnie nie pasuja do a4!!--- HAHAHA jak ja mam dosc takich txt'ow, Twoje felgi wygladaja do czarnego sedana megazajebiscie i nie zmieniaj, chyba ze na wieksze, jesli masz w UK lepsze drogi:P grill z plastrem miodu i chromowanym znaczkiem tez mega kozak, ringi tak samo- pasuja b.dobrze i nie sluchaj nikogo kto gada o lampach poliftowych, bo na forum panuje jakas chora tendencja do robienia z kazdej a4 przed liftem model poliftowy-kutwa, gdyby ktos chcial miec model poliftowy, to zamiast wydawac hajs na czesci poliftowe kupilby nowszy model po lifcie i mialby to z bani:] jak dla mnie masz git fure, szkoda jedynie ze kiera z prawej strony:)
-
[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
Chlopie!! nie zmieniaj tych felg na 16' bo; raz- zepsujesz wyglad auta, dwa- wcale komfort bardzo odczuwalnie Ci sie nie poprawi, a trzy- wydaje mi sie(moze sie myle) ze opony w rozmiarze 17' sa troszke latwiej dostepne i w podobnej cenie co 16' takze nie ma sensu, na lato sobie zostaw 17',a na zime jakies 15' i bedzie git. Co do lamp, to masz ciemne auto i te ciemne ringi wg. mnie wygladaja bardzo fajnie, nie zmieniaj ich-tyle wzgledem wizualnym, moga sie inni smiac, ze wiocha i ze tylko poliftowe sa spoko,ale o gustach sie nie dyskutuje; jeden lubi pomarancze,a drugi jak mu nogi smierdza gdyby jednak te Twoje lampy ringi kiepsko w nocy swiecily lub mocno oslepialy innych to wtedy pokombinuj
-
[B5 AEB] Moje pierwsze Audi i chyba juz tak zostanie... podobi się :) Zapraszam :)
mmmm kolego, pozazdroscic quatro- rewelacja, chcialbym sie takim przejechac i sprawdzic jego mozliwosci(do tej pory jezdzilem jedynie a6 1995r 2.0gaz quatro i moja a4 fwd sie lepiej prowadzila) ladne auto, fajny kolorek, ja na Twoim miejscu pomalowalbym dokladki zderzakow przod i tyl pod kolor auta,aby je troszeczke ''odswiezyc'', fajnie ze masz komputer pokladowy i sekwencje, przynajmniej jezdzisz za pol darmo:] a co do tego odcinania przy 6000obr/min to nie wiem jak u Ciebie,ale ja zauwazylem ze we wszystkich samochodach, ktorymi mialem okazje jezdzic, gdy zasilane sa gazem to odcina przy nizszych obrotach,anizeli w stosunku do jazdy na benzynie. generalnie zycze powodzenia w doprowadzeniu autka do stanu jaki chcesz i zycze przyjemnosci z eksploatacji i jazdy qutro'wka, a jak napisales, zylke rajdowca masz, hehe, pozdro
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
i wlasnie powoli sie przekonuje do tego co i Wy, koledzy mowicie, wczesniej mialem zamysl o lusterkach i ramkach w chromie, ale chyba zamontuje normalne, ori lusterka, moze wsadze na prawa strone z anglika lusterko w duzym, normalnym rozmiarze, a co do chromow, to jak znajde jakas ori,a nie z allegro na metry listwe to puscilbym taki pasek tylko przy dolnej granicy szyby przy drzwiach,a nie wokol szyb. I kurcze ta gleba, dla wygladu przydalaby sie, ale jakbym chcial obnizac, to musialbym utwardzac, a kurcze nie ma zadnego zestawu zawieszenia, ktory np. obnizylby mi auto o 20mm ale nie bylby za twardy,a na twardym zawiasie i takim nalesniku a nie oponie jak mam to juz bym zwariowal,a nie dalbym rady po swoim wojewodztwie jezdzic,a jezdze duzo, ok 3000km miesiecznie. A wzor felg taki akurat mi sie w avancie najbardziej podoba, chorowalem na niego dosc dlugo, takze teraz jak juz mam takie kola to chce sie nimi nacieszyc;]
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
ja bym sugerowal r8+czarny srodek(jesli takie wystepuja,a jak nie to lakiernia ) w 19' a na drugim miejscu Tomasony, tez 19' i fura bedzie taka ze hoho
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
Szczepank- odnosnie tej dlugosci zycia to dosc glupia uwaga, czort wie czy ja audi, czy audi mnie przezyje, heh:] mody wprowadzam powoli z prostego wzgledu, kasa i tylko kasa mnie ogranicza, gdyby nie to ze turbo padlo i dosc sporo za soba pociagnelo zarowno czasu jak i pln'ow audi wygladaloby dzis moze na bardziej dofinansowane, poki co robie w nim tyle ile moge i staram sie caly czas dbac o to co juz jest. Zadalem Wam wszystkim pytanko, odnosnie tego jakie macie sugestie, tj: lusterka chrom, czy ori, listwy wokol szyb tak, czy nie, lampy, heble?
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
po to jest ten watek,zeby kazdy mogl powiedziec co chce, wiec dla mnie pelen luz, Twoje zdanie, Twoja opinia:] ja mam jakies zboczenie, bo tak sie juz do tych 19'stek przyzwyczailem, ze wydaja mi sie... zbyt male :> i moze za rok bede szukal wiekszych,hehehe
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
truckmaniac przyjedz na warmie i mazury i zobacz jakie tutaj mam drogi:/ z checia zglebilbym auto,ale niestety, dziury,wyrwy,koleiny sa takie ze pewnie bym miske olejowa urwal, na tym zawiasie co mam, przez spiace policjanty przejezdzam ledwo co:/ a co do felg, to wlasnie ten wzor tylko w chromie robi wrazenie, polerowane,alo satyna to juz nie to samo:]
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
Dlugo nic nie pisalem/dodawalem odnosnie mojej niuni, bo i jakos tak czasu nie mialem, od zimy zmienilo sie to ze padla mi turbina(nowa!) i musialem oddac ja do regeneracji ;( teraz juz jest spoko, ostatnio mialem chwilke czasu to przyciemnilem sobie sam szybki(poza tylnia, ni cholery ladnie mi nie wychodzilo,to zerwalem folie i dam to specjalistom do zrobienia), spolerowalem tez relingi, wydech i zalozylem moja dume, hehehe oryginalne niemieckie MAM'y 19cali w chromie + nowki oponki yokohama parada spec-2 215/35R19 - REWELACJA!! odnosnie tych zdjec ktore wkleilem to robione tak na szybko, bez zadnego wczesniejszego przygotowywania auta, lusterka dalej nie wymienilem, bo ciagle sie zastanawiam czy chromy, czy ori i musze zrobic listwe lewego progu bo mialem przykra sytuacje z lewarkiem, ktory sie wbil i zerwal listwe dokupic jeszcze musze lewa kratke w zderzaku, bo jakis zajac samobojca mi ja zerwal poza tym lakier oddam w lipcu do renowacji, mysle tez o bialych bocznych kierunkach i o usunieciu z blotnikow, oraz tylnej klapy znaczkow audi, w sumie to pasowaloby jeszcze wymienic grill,ale nie wiem na jaki, szerokie zeberka bez znaczka, czy co? doradzcie Cala reszta dalszych planow odnosnie auta to: -zawias zostawiam taki jaki jest czyli 1be, wg mnie wyglada spox i jest w miare wygodnie, nawet na 19' -ramki wokol szyb-ciagle mysle -lampy- jak nie dayline to jakis xenon/bixenon w czarnych kloszach -skora-dalej w planach -silnik- docelowo chce miec ponad 200km, a nie jak teraz 160km -upgread hamulcow na s6 lub cos innego, jeszcze nie wiem, ale koniecznie mocniejsze! a teraz pare zdjatek: