Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
Maciek help me!
-
Spoty Olsztyńskie
sie zwiesilem na tico forum, typek wsadzil fotele od swifta gti, ja mam kubelki w piwnicy z r19 1,8 16V, tez je chce do tico wsadzic, bo jeszcze jakis czas na tych seriach i bede musial kregoslup przeszczepiac
-
Spoty Olsztyńskie
nigdy, glupoty mozna klepac do konca swiata:D
-
Spoty Olsztyńskie
f*ck, Grzesiek, ja juz wypilem "wisnie w piwie" z pol godzinki temu, terz nie ma nic i tak glupio w towarzystwie o pustej gebie siedziec
-
Spoty Olsztyńskie
niee nie biore, ryby miala prawko to inna bajka ale nie ma wiec przezyje chwilke bez niej
-
Spoty Olsztyńskie
:mysli: wzor kobita, ale troche lipa bo o samochodach to ja sobie z nia pogadac nie moge :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
lansera jak nic, ale Alex to do niego pasuje jak nic, jeszcze tylko Modern Talking na glosniki zapuscic i wszystkie d*py w okolicach bartoszyc, bisztynka, reszla, ketrzyna sa jego zazdroszcze, mi na 19'' zadna nie poleciala,a moja dziewczyna przez dluzszy czas nie wiedziala w ogole ze to cos "specjalnego" kolka jak kolka, totalnie zlala temat :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
2,2 benzyna, mysle ze 180km/h by spokojnie poszedl, ale musialem hamować bo jakis dziasza mi primera droge zajechal ale cygaro wypas 4xel. szyby, klima, automa, pol-skory, 86r :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
spoko loko Grzesiu, znam, przegladalem ale tylko tu sa tacy fajni koledzy
-
Spoty Olsztyńskie
noo ten automat to zajebioza, w ogole super to cygaro, myslalem ze troche starszy z niego klasyk niz 86rok, ale autko fajne,a i jechalo w miare przyjemnie 160km/h no i wlasciciel (nie znam nicka/imienia) tez przekozak z tymi swoimi okularkami, mega pozytyw
-
Spoty Olsztyńskie
hehe kolesie z miaty-wymiataja spot gicior-jak zwykle elita zawija sie ostatnia WCK- pomoz mi z tym przewodem bo nie wiem ktory to
-
Spoty Olsztyńskie
ja pitole wlasnie wrocilem z piatkowego wozonka kumpla starego allroad'em 2008r 3.0tdi quattro, f*ck f*ck f*ck, jakie za***iste, nie mam pytan, na pocieszenie zostaje nam jedynie to ze nasze 5'piuntki wcale, ale to wcale jakos tragicznie nie odstaja od takiego funkiel nowka allroada pod wzgledem jakosci wykonania, takze nie wiem za co Palmowski sobie krzyczal ponad 300tysi 1 allroad=20 a4 b5
-
Spoty Olsztyńskie
- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Spoty Olsztyńskie
przed tobą nie da się nic ukryć jak byś ulice zamiatał, to też byś wiele widział :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale to bylo dobre!! ps. siemano ewrybady- Malowanie zacisków hamulcowych
co do farby to nie ma sensu wydawals duzej kasy, ja np. kilka lat temu malowalem zaciski tarcz przod i tyl w renault19 jakas zwykla farba z praktikera w puszce za 20kilka zlotych i bylo git. teraz tez bym pomalowal w audi bo juz obskurnie wygladaja,ale nie na czerwono, mam granatowego kombiaka i felgi w chromie, jakby zaciski na niebiesko maznac nie byloby wioski?- Spoty Olsztyńskie
siema cwaniak;p masz czas jakos wieczorem, to bym po ramki wpadl? bo w piatek chce w koncu olsztynskie blachy zalozyc:d- Spoty Olsztyńskie
yo chlopakyy, tzn dobry z wieczora [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________oo, Grzesiek, a Ty mi powiedz, gdzie kupowales zamiennik tego katalizatora(tzn rurke w obudowie') i za ile, bo ja do 1,8t na allegro nie moglem znalezc:/ i jaki koszt tego, bo u siebie musze plecionke wymienic tood razu kata bym sie pozbyl- Spoty Olsztyńskie
yoyoyo a co to jakies swieta, ze nikogo na forum? zdrowko :beer1:- Spoty Olsztyńskie
swieta, swieta, znowu trzeba jajka ogolic Zajacow z wielkimi pisankami, wytryskow w poniedzialek i wsio dobrego :>- YouTube - filmy warte obejrzenia
Fail compilation March 2010- Spoty Olsztyńskie
my sie o to postaramy- Spoty Olsztyńskie
hahaha :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
wlasnie wrocilem z psem z 2 godzinnego spaceru, masakra, gdzie ta kondycja ja sie pytam ;(- Spoty Olsztyńskie
byloby czadowo przewalic sie kawalkada min 100 samochodow przez Ol. jak tylko bede w stanie w czyms pomoc to sluze:] - YouTube - filmy warte obejrzenia