Treść opublikowana przez adrianus
-
Zna ktoś tą nutkę - BigStar strona główna.
ale fajny kawalek, juz z godzine sie przy nim chilluje, macie cos podobnego jeszcze Pany?
-
Spoty Olsztyńskie
CB mam, lezy od zimy z urwana koncowka od anteny za tylnym siedzieniem a dzis w Ostrodzie na wlocie zandarmeria wojskowa stala i suszyla kierowcow!! madafaka! nie dosc ze niebiescy to i zieloni, maja rozmach sk***ysyny
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, oby tylko przewod do tego czasu doszedl i Pawel to poskladal,. btw, ale sie dzisiaj wkurwilem!! zaplacilem drzaca reka rano 500pln za stare mandaty,a dzis sie nadzialem na fotoradar f*ck! pomiedzy Biskupcem a Kromerowem, tam gdzie droge robia, ograniczenie do 60, ja swobodnie ponad 100km/h i w ostatnim momencie zobaczylem po lewej stronie szosy skierowany w moja strone pomaranczowy! trojnog z jakas soczewka, podlaczony kablem do zoltej skrzynki, pierwsza mysl, co to geodeci swoj sprzet zostawili po fajrantcie,a tu zonk, dzwonie do kumpla, bylego policemana i mnie udwiadamia, ze takie zabawki maja. skur#*^yny!
-
Spoty Olsztyńskie
to moge Ci je pozyczyc:P bo caly czas mam kaca przez te Twoje przeguby
-
Spoty Olsztyńskie
"Don Diego, Diego Don Jeszcze nie mam na chrom Narazie zwykłe alu Wiozę się na nim bez żalu" jutro z samego ranca stawiam sie palmy i zamawiam ten przewod, bo w koncu jest siano 2tygodnie i wozonko
-
Spoty Olsztyńskie
2,2T mmmm
-
Spoty Olsztyńskie
aaale fajnie mieliscie i jaka kozacka dwuseta avant ja niestety gnilem w szkole,a nie moglem sie zwinac:/ coraz wiecej furek, rewelka, oby w wakacyjnym okresie tez tak frekwencja dopisywala
-
Spoty Olsztyńskie
wow, :oklaski: Marecki fajnie mozna posmigac laskami z jarot w sumie az pod jez.Gim a tak btw<hmm> tak kolo w godzinach popoludniowych lecialem z kumplem ticulcem z naterek przez gronity i przed gronitami mijalem jakiegos rowerzyste z rowerzystka, ale na twarze nie patrzylem, czyzbys to byl Ty VIPie?
-
Paliwo po pięć złotych!
z tym koniem to radze Wam bron Boze! 2 lata temu bylem taki glupi i kupilem owczesnej niedoszlej narzeczonej wałaszka, bydle kosztowalo niby niewiele bo 5tysi, ale co miesiac 600pln za boks i 150pln za dodatkowa pasze z witaminami itd, nie mowiac o takich sprawach eksploatacyjnych jak wet, kowal, sprzet itd itd, jednym slowem studnia bez dna, nie opyla sie
-
Paliwo po pięć złotych!
no ja wlasnie tico w gazie kupilem, w styczniu, bo potrzebowalem jakiejs hiper ekonomicznej fury do pracy,a jezdze tygodniowo 1000km i tak ticulec spala mi srednio 6,8l lpg/100km!!! jak tico zaleje za 53pln to robie 400km,a jak do audi wleje za 50zeta to jezdzac delikatnie na 100km starcza ;( i od kilku dni coraz powazniej mysle co by swojego AEB nie zagazowac, zblizaja sie wakacje, weekendowe wypady nad morze, prosty przelicznik ticulcem w gazie Olsztyn-3miasto-Olsztyn zrobie za 50zeta, audi na benzynie za 200pln, a gdybym mial w audi gaz to mysle ze za 100pln gazu i bylbym sie smial, bo to wtedy najlepsze rozwiazanie
-
Spoty Olsztyńskie
yO! chlopaky moze bysmy podjechali EKIPOM na Kilary na miejscowke do gryllowania, hmm? pogoda spiz*ziala, ale stesknilem sie za Wami
-
Wczasy w Łebie...
za 10pln to nie wiem jak sie mozna w biedronce najesc,a Ty piszesz ze nad morzem da rade :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
frajda jak na rollercoaster'ze, majtki prawie pelne:)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 19:49_________________________________________________ za dobrze to mam od wczoraj jak latam 0,8 lpg
-
Spoty Olsztyńskie
jak ta lala
-
Spoty Olsztyńskie
yO! ekipa! majowy grill to za***isty pomysl, ja jestem za!
-
Spoty Olsztyńskie
hehe szwagier witamy!
-
Spoty Olsztyńskie
noo, ode mnie Karolek tez nie odebral ;( a tak btw, wlasnie wrocilem do domu i siostra mi mowi ze jakichs 3 typow bacznie ogladalo moje felgi, robilo im zdjecia itp glupia siostra ze nie zapytala sie typow czy w czyms pomoc, bo jesli to jacys potencjalni zlodzieje i kiedys zobacze OOOO na ceglach to znajde, zaebe i zapełdole!!
-
Spoty Olsztyńskie
to daj pojezdzic:P[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:49_________________________________________________qwa, ale mam kaca, wypilem 4 piwa i bania dymi
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
wow zejebista manta!! przmierzalem sie 3 lata temu do takiej samej, ale pomaraczowej, niezdecydowalem sie bo typek chcial ponad 7tysi za nia,a stan wcale nie byl kolekcjonerski
-
8letni syn Rovanpery wymiata!
zazdroszcze umiejetnosci maly przekozak ale co to za autko, ktorym smiga ten rzeznik?
-
Spoty Olsztyńskie
:oklaski: jak nie
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
oryginalne Clio Williams, moje mega hiper turbo marzenie, ale idealy osiagaja kosmiczna cene R19 1.8 16V phase1- mialem kiedys taka, ale czarna bestie, moje pierwsze auto, byla w paskudnym stanie technicznym, ale kochalem ja calym soba, do dzis zdjecie nad lozkiem wisi http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fastestlaps.com/showimage.php%3Ffname%3Dphotos/1992%2520Reanult%252019%252016S.jpg%26new_h%3D460%26new_w%3D460&imgrefurl=http://www.fastestlaps.com/car_Renault_19_16V.html&usg=__vtp0koPuKg6f4346KG_KTYax990=&h=306&w=460&sz=35&hl=pl&start=4&um=1&itbs=1&tbnid=1t_kzg559s_LpM:&tbnh=85&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Drenault%2B19%2B16v%2Bphoto%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1 a taka w idealnym stanie mial moj ojciec, a ja debil, w dwa tyg. po odebraniu prawka skasowalem ja na slupie ;( caly czas mi siedzi w bani zeby ja kupic
-
Spoty Olsztyńskie
z takimi nowymi wtryskami to minimum jakies slicki 335 co by w ogole trakcje probowac lapac
-
Strefa Śmiechu
oooo masakra te audi, to fura znajomego mojego kolegi, przebieg niby 170tysi z hakiem, a kierownica 5xbardziej wytarta niz u mnie przy przebiegu 270tysi. poza tym scigalem sie z nim i "wciagalem" go nosem:D najlepszy jest brecht, ze ten łepek, co to go sprzedaje faktycznie mysli ze ma pakiet rs4, bo mu poporzedni wlasciciel tak wkrecil :polew: zapraszalem go raz do nas na spot, ale sie chyba przestraszyl:)
-
Spoty Olsztyńskie
a co to?? nowy odświeżacz do jamy ustnej?? dobranoc all