Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
toyota tez nie przeszkadza, ja nawet ticulcem wpadam jak trzeba i jest spoko :> Pzdr!
-
Spoty Olsztyńskie
eeeeeee, yyyyy jak jestes z olsztyna to wpadlbys kiedys na spot i sie przedstawil jak bialy czlowiek, a nie od razu z linkiem do aukcji wyskakujesz
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ooo byl i sie zmyl;p łeee sąsiad;p slyszalem ze nie potrzebujesz auta na sobote i chcesz je przekazac komus w dobre rece hehe
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
yo cwaniak- Spoty Olsztyńskie
grzesiu, na samochodzie, ale przymiarka trwa chwile,a lans a3 ba 19'' Karlos sasiedzie, odezwalbys sie, no chyba ze miesiac miodowy taki slodki:P to jak sie skonczy- Spoty Olsztyńskie
grzes uderzaj do kwiatka, on ma fajne fele aktualnie,a z tego co kojarze to jest tam na nich rowniez rozstaw 5x100- Spoty Olsztyńskie
elo dzieci smieci, gdziescie byli, coscie robili?? bo widze ze cisza i posucha tutaj u nas straszna, btw, te forum na prawde uzaleznia, ledwo wtoczylem sie do domu, rzucilem walizki i odpalilem kompa- Spoty Olsztyńskie
mnie na motopikniku nie bedzie, bo lece dzis wieczorem na tydzien nad nasze morze niestety ticulcem bo audi jeszcze nie domaga, ale na spota 15-go pewnie wpadne,a potem juz tylko mini remoncik u Pawla w pitstopie i drzyjcie, wtocze sie na ulice yoyoyo!!- [INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
only orange!- [ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
po ostrodzie jezdzi hummer h2 i bmw5 touring , oba w carbonie w macie, wyglada to przezajebiscie- [ALL] atrakcje nad polskim morzem, propozycje!
no wlasnie w ogole sobie nie radze bo jeszcze nie probowalem:) ostatnio wkrecily mi sie narty wodne, ale to na jeziorze moze wiecie gdzie jest jakis bungee jumping itd- [ALL] atrakcje nad polskim morzem, propozycje!
pomozcie ludzie i ludziska, dzis jak grom z jasnego nieba spadla na mnie wiadomosc ze od poniedzialku bede mial urlop, yes yes yes! chce pojechac na tydzien nad morze, bede mial nocleg zapewniony u znajomych w gdansku, takze rewelka, ale szkopul w tym ze nie bardzo wiem co i jak i gdzie, chcialbym troche aktywnie spedzic ten czas, jakis skuter wodny, windsurfing, przejazdzka na bananie, wieczorami impreza na plazy/ w klubie, a zapomnielem dodac ze dziewczyna jedzie ze mna, takze dla niej jakies atrakcje tez by sie przydaly( wiem wiem, szydelko zabiera ze soba, ale cos jeszcze:) ) bede mobilny i tak najdalej to do Łeby mogłbym w poszukiwaniu wrazen podjechac, podrzuccie ciekawe propozycje z uwzglednieniem kosztow- Lekkie terenowe auto do 35 tysięcy
a ja polecam hyundaia gallopera, za taka kase to w mega dobrym stanie mozna dorwac- Spoty Olsztyńskie
je je je, Karol sie odezwal,a juz myslalem ze zona zalozyla bana na forum pij, tancz i ciupciaj i daj znac jak bedziesz free YO!- Spoty Olsztyńskie
ja lilianatoja marianb pawel z zaneta tomkom dr.ozda (80 coupe) kolega z 80 z rej. NKE kolega z a8 typ z ostrody z 100avant, podobno zmodzone 2,8- Ulubione piwo!
haha wszedlem na ten watek bo przypomnial mi sie wlasnie Lezajsk i super hit lezajski full wanki wstanki, chcialem wkleic, patrze a tu juz jest:D jestescie chlopaki zajebisci:D i zdrowko bo kupilem dzis wlasnie w biedronce lezajskiego fulla :kox:- Ulubione piwo!
najczesciej siegam po Zubra ( juz z 5-6 lat go pije i jest numero uno) druga w kolejnosci Łomża (czasem łomża niepasteryzowana jak jest w sklepie) Perła !! Kasztelan niepasteryzowany Ciechan Miodowy !! Miodne (takie moje regionalne a'la ciechan miodowy) Żywe Desperados kiedys w opor Lecha, ale juz dawno sie skiepscil- Czy ktoś z was pracuje w PLAY??
f*ck, widze ze jest nas wiecej, mam 2 telefony w play na firme wziete i jak podpisywalem umowe to byli tak mili ze myslalem, ze beda mnie w tylek calowac zaraz i jajka ssac, a jak po miesiacu zjawilem sie z wyjasnieniem dlaczego nie uwzgledniaja mi promocji i wystawiaja zawyzone faktury to dwoch lamusow za biurkiem nie potrafilo mi nic pomoc,a przy tym byli tak nieuprzejmi ze w koncu wyprowadzili mnie z rownowagi, eeh jebac play- Spoty Olsztyńskie
sorry Andrzeju, ale tajemnica handlowa nie pozwala ujawnic mi tajnikow tej tranzakcji a tak na powaznie to juz nie pamietam bo pijany bylem, moja siostra bedzie u kwiatka przez rok sprzatac, czy jakos tak- Spoty Olsztyńskie
boj sie Boga chopie!! nie montuj drewna! bo to Ci w ogole nie przypasi:/ za***isty mod jaki moglbys zrobic to zdjac te dekory ktore masz i pomalowac je na super czarny polysk, cos a'la lakierem fortepianowym, to duzo lepiej bedzie u Cebie wygladalo niz pseudo drewno, that's my opinion- Spoty Olsztyńskie
terefere kuku- Spoty Olsztyńskie
jest i Karol yO! juz 2 tygodnie je montujemy- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
renault 19 1.8 16V 136km passat b3 kombi 1.8 90km toyota corolla e9 1,6 16V 105km audi a4 1,8t 150km-aktualnie citroen c15 1,8d-3miesiace,dzwon,kasacja daewoo tico 0,8 lpg-aktualnie fiat uno van 1,4-aktualnie wszystkie w kolejnosci chronologicznej - Spoty Olsztyńskie