Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
no to ekipa mocnego pierdolniecia w komplecie
-
Spoty Olsztyńskie
dzis spotkalem macka w kortowie, rozmawialem o piatku to sie wykrecal czarnymi rytmami w pinezce, ale o sobocie nie rozmawialem, takze trzeba go wyciagnac
-
Spoty Olsztyńskie
c**jowka, mi bardziej pasil piatek, ale okejo, jak trzeba to bede i w sobote, chociaz z tego co widze to poza mayhemem to zadnego inego pewniaka nie ma. takze nie wiem jak to wypali zawsze mozna w niedziele norlamnie na rus podjechac, najebac sie i wrocic z night ridersami
-
Spoty Olsztyńskie
stoi pod blokiem, ale przejechalem sie ticulcem adasia i jego to normalnie rwie asfalt. zamowie na allegro reperaturke pompy ham. i mam nadzieje bedzie git:) a Marta zdala egzamin, takze uwazajcie moi drodzy, juz niedlugo nowy postrch szos sie wytoczy
-
Spoty Olsztyńskie
ja jestem za piatkiem, bo w sobote mam erotyczny, tzn romantyczny wieczor
-
Pozbycie się naklejki na klapie.
odklej, przeczysc benzyna na szmatce, potem ladnie umyj auto i sladu nie bedzie, badz mily, uprzejmy,a jak gosc da Ci hajs w lape i wsiadzie do auto to z usmiechem stojac obok auta poklep a'czworke przyjacielsko po dachu jednoczesnie naklejajac jakas naklejke typu a-4 klub forever a najlepiej to juz taka skladajaca sie z kilkudziesieciu mini kawaleczkow(takiej jak jacys rosjanie na yt naklejali tpom ktorzy zle parkowali )
-
[B5 AEB] Szarpie przy ruszaniu oraz cofaniu (poduszka pod silnikiem?) Pomocy!
z mojego doswiadczenia to nie bardzo to wskazuje na poduche pod silnikiem, chociaz moze ktoras padla. jak mialem paska b3 i zerwala mi sie przednia poducha to nawet na pol sprzegle nie moglem ruszyc, bo tak silnikiem napieprzalo, 2 kilometry na wstecznym musialem jechac, bo wtedy szlo elegancko, bez zadnnych szarpniec:) jak piszesz ze dynamicznie ruszajac az tak nie trzesie, nie wali, to moze to masz padniete wachacze, albo jakies luzy na wyrobionych przegubach
-
Spoty Olsztyńskie
nie badz miekka fajka i nie marudz, ja tez kiedys wielu rzeczy nie robilem, kiedys musialem je zrobic sam pierwszy raz i juz jak sie nauczylem to jestem za***isty :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a sam nie podejmiesz sie oklejenia?
-
Spoty Olsztyńskie
za tydzien bedzie grejt! a dzis to herbatke na przemian z fervexem pije bo slaabo sie czuje
-
Spoty Olsztyńskie
ja czasem dysponuje, ale niestety, wyplata dopiero we wtorek, dlatego tez przyszly weekend bardziej pasi
- Wąskie e30
-
Spoty Olsztyńskie
no to niech zmienia wszedzie nawierzchnie, to ja sie moge toczyc 50km/h, ale na 20''
-
Spoty Olsztyńskie
chcialbym miec takie mozliwosci :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no to cale szczescie Zbychu, bo az mi sie smtno zrobilo, jak ttaki oberwany zderzak zobaczylem. no ale na spota to wpadaj , wpadaj, a tak w ogole to moze by jakiegos piwnego spota w przyszly piatek zrobic? ot. ale urwal http://www.wykop.pl/link/478261/amator-plus-bolid-f1rowna-sie/[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________ale masakra, to sie nazywa skasowac wozek
-
Spoty Olsztyńskie
przedni, no ale chyba jakiejs wady wzroku nie mam [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:11_________________________________________________zaleq, podrzuc jakiegos ciekawego linka bo nuuuda
-
Spoty Olsztyńskie
ooo jestes lysy tzw. mod niskobudzetowy [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:04_________________________________________________no w niedziele Cie widzialem zbychu wyjezdzales z reala w kierunku miasta i miales lewy naroznik zderzaka odczepiony:>
-
Spoty Olsztyńskie
eee, bez wyzywania i bez wysmiewania lyse jest sexy
-
Spoty Olsztyńskie
dziecko Mtv
-
Spoty Olsztyńskie
na national geographic pokazuja jak sie czesc po czesci buduje murcielago, wlasnie pokazuja jak sie robi kute alusy, zajebioza
-
Spoty Olsztyńskie
w takim to ja specem od gimnazjum juz jestem [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:43_________________________________________________oo siema spamery ! 4lo, co sie nie udzielasz, btw bylem dzis u Ciebie w miescie:D
-
Spoty Olsztyńskie
salut! nie pochwaliles sie Zbychu gdzie zderzak odczepiles, temat przemilczany nie znaczy ze zapomniany pochwale sie, dzis bylem na pierwsze lekcji francuskiego bede lepszy niz lech roch pawlak żelipapąde tupąde
-
Spoty Olsztyńskie
juz skonczylo sie
-
Spoty Olsztyńskie
hello chopy, dajcie spokoj tym serialom, to babskie zajecie i wlazcie na forum:D
-
MKII diesel :) Sprzedany
o cie florek panie slawek jaki sprytny samochodzik git! napisz co w planach masz z nim zrobic i jak osiagi