Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
vip nie ma ramek koniec swiata, jak to mowil pan popiolek
-
Spoty Olsztyńskie
to i ja sobie drina strzele i juz w ogole jest git
-
Spoty Olsztyńskie
to ja sie dorzucam i na mikolajki dostaniesz maxu ode mnie i zaleczka, michal zamawiaj!
-
Spoty Olsztyńskie
ramki klubowe to podstawa modow :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
boczne to od skody fabii sa identyko, a ori chyba z 20pln kosztuja. załeq, jak ja mialbym napisac tu na forum swoj list do swietego mikolaja to bym chyba serwer zawiesil
-
Spoty Olsztyńskie
rezaj! popros mikolaja pod choinke:D
-
Spoty Olsztyńskie
maxym, nie swiecilo za wysoko, spokojna glowa, po prostu zwrocilem z daleka uwage na granatowa a4 na xenonie, a swieci wg mnie tak na niebiesko-zielono, ale spoko, bardzo fajnie
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
dobry temat, akurat przed swiatami, musze go dokladnie przesledzic, bo od mikolaja chce pod choinka znalezc jeden z zestawow, co by sobie samemu rezac autko
-
Spoty Olsztyńskie
...chyba do setki :polew: :polew: maxym, odwazny jestes, tak sie nabijac z vipa, dostaniesz bana, bedziesz moderowany, zabiora Ci cukierki... btw maxym,a Twoje auto nie jechalo dzis jakos po 10.00 rano baltycka w kierunku jonkowa? bo chyba takowa widzialem i wlasnie zwrocilem uwage na mocny zenon i dlugiego bata cb aaa i ze niby ze nie wygladam na 23? :> na łosiemnaście:D niezle ciacho ze mnie:D
-
Spoty Olsztyńskie
- Ulubiony program TV
rozmowy w toku, pierwsza milosc, na wspolnej, m jak milosc, ula-brzydula to fejworit programy mojej dziewczyny, ale siedzac czasem z nia i ja ogladam z moich to wiadomo ze top gear, fifth gear, ostatnio ice road truckers i cala reszta samochdowych z tvn turbo- Spoty Olsztyńskie
mariano, zeby przeczytac trza sie logoac,a ja leniwy jestem;p i ale jebnalem " kredens" zamiast "segment" i buszek, to ktory z kolegow, ne widzialem zadnej inne a4- [ALL] Felgi S6 plus kolorowanie
mam b. podobne jak twoje, tylko ze 15'' i bez tego minimalnego rantu, mam je na zime i pomalowalem na czarno i wygladaja wg, mnie bardzo spoko, duzo bardziej "rasowo" nic lepszego poza czarnym z nich nie zrobisz- Spoty Olsztyńskie
maxym sie pojawil to cos sie spoznil, juz dawno zegarki godz w tyl przestawialismy :bicz3: co do uranii to jestem za co do pierwszego postulatu Załeczka tez jestem za no i marian, fotki i info:)- Spoty Olsztyńskie
Kaletka rulez, ale skad michas znasz termin? cos ustalaliscie na zebraniu zarzadu? aaa i zanim marian sie wykarze to na spocie byli: mayhem, zaleczek, ja, marianb, kredens, hiszpan z monika, pawel i zaneta, tomkom, kolega z lidzbarka z toledo, drozda w coupe 2,8q, a reszty wiary to nie znam lipa tylko ze od dluzszego czasu notorycznie mega malo a'4ek sie pojawia- Spoty Olsztyńskie
no to nikle szanse, ale sie postaram:)- Spoty Olsztyńskie
w sobote nie dm rady, ale zaleczek szturmuje nas na jutro na 20.00 juz powiadomilem mayhema, takze tez wpadnie ale juz zglupialem czy w koncu all sobota, czy piatek- [ALL B5] Do czego która żarówka w lampie przód
z tego co sie orientujesz to masz lampy boscha i masz w nich od razu zintegrowane przeciwmglowe- [ALL] Zdjęcia na zlecenie
fotki spoko, gratuluje pasji, ale 150pln za 2 foty to nigdy bym nie dal, czekam na obnizke cen pzdr!- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
ja z ta sobota niestety tez odpadam, ale moze piatek?- Spoty Olsztyńskie
siema! w sobote to ja bede latal, nawalony jak messerschmitt a typ od s4b6 to kumpel mohego kumpla,ale zeby jakies sciganko urzadzic to ja sie organizacji nie podejmuje- Spoty Olsztyńskie
ide spac, strzala!- Spoty Olsztyńskie
pomysl genialny, nie ma co, ale wal w 8000:D a od kwiatuszka lampy wezme i wyrezam bixa chyba jako prezent gwiazdkowy:) poki co z tymi cos chce pomodzic- Spoty Olsztyńskie
niee, swoje stare vleo chce wyrezac:D klosz lampy zdjalem bez problemu, bo jest na zapinkach i pieknie sie zdejmuje, ale chce zdjc klosz z tego oddzielnego kierunku,a on jest sklejony na forum ktos gdzies pisal o piekaniku... - Ulubiony program TV