Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A2 1.6 fsi 110km Open Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :decayed:

Srebrne A2 jest juz z nami od dluzszego czasu, ale dopiero niedawno zrobiłem kilka zdięć :gwizdanie:

Autko kupione dla Najlepszej z Drugich Połówek. :notworthy:

000hf.jpg

Co ma:

* dach panorama

* felgi 16 cali

* pakiet swiatlo

* zmieniarke 6cd

* komplet poduszek powietrznych

* pełen komputer

* fabryczny telefon

* klimatyzowany schowek

* parktronic

* sportowe zawieszenie -10mm

* pełną elektryke szyb itd

001cnx.jpg

002ipd.jpg

003rwu.jpg

004qqm.jpg

005rs.jpg

Plany:

-wnetrze -> skóra/alcantara

-rns

-multifunkcyjna kierownica

-moduł H bluetooth do rns

-moze 17'' na kolejny sezon

ufff to tyle na razie, godzina jest dość późna więc wybaczcie błędy i dość lakoniczny opis. :blink:

Opublikowano

fura :kox:

moja żona cały czas wzdycha do A2 :wink4:

panorama :kox: opcja

ps. ślimak jest pszech :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fura :kox:

moja żona cały czas wzdycha do A2 :wink4:

panorama :kox: opcja

Dziękować, dziękować :) Jak nim smigam czasem na miasto, to faktycznie często babeczki go lustrują :cool1:

>> ps. ślimak jest pszech :decayed:

:decayed::kox::decayed:

Ha, znalazłem jeszcze fote poprzednika, gołego 1.4 benz.

poprzedniea2.jpg

Opublikowano

Fajna kulka, ładnie się prezentuje :good:

Opublikowano

A2 mnie wyglądem nie zachwyca, ale grunt że Twojej Kobiecie się podoba :good:

koniecznie xenony :kox:

Opublikowano

A motor jaki toto cudeńko ma? :decayed:

Opublikowano

1.6 110 Koników przecież masz w opisie :wink4:

Opublikowano

Sory wróciłem dopiero z wykładów i sami wiecie :decayed:

Ładne auteczko , mi sie bardzo podoba :)

Opublikowano

Fajny maluch :good:

Też planuje dla żony taki coś tylko z 1.4 TDi.

Zadowolony jesteś z auta?

Jak spalanie?

Awaryjność?

Miejsce w środku?

Opublikowano

fajniutki, tez chce kiedys taki dziewczynie kupic, bo sam bym sie chetnie przelansowal :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Moja żona ma takiego samego :good: i nawet ten sam kolor mogę wrzucić kilka fotek :?:

Tak wogóle to twój lepiej jest wyposażony :good::naughty: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:24_________________________________________________A ile ci pali :?: Diego

Opublikowano

fura :kox:

moja żona cały czas wzdycha do A2 :wink4:

panorama :kox: opcja

ps. ślimak jest pszech :decayed:

Moja żona też wzdycha do tego mikrobusa :kox: :kox:

Chyba wszystkim babkom podoba się to auto :)

Ja jest realna cena takiego auta? Nawet z min. wypasem.

Opublikowano

Zależy jaki rok i jakie wyposażenie :naughty:

Opublikowano

chyba niezle to musi jechac jak na 110KM :naughty:

Opublikowano

moja żona cały czas wzdycha do A2 :wink4:

Moja żona też wzdycha do tego mikrobusa :kox: :kox:

Chyba wszystkim babkom podoba się to auto :)

Dziękować, dziękować :) Jak nim smigam czasem na miasto, to faktycznie często babeczki go lustrują :cool1:

Kupuje A2 :kox: :kox: :kox::decayed:

Fajne autko :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ping-pong niezly z tego autka :decayed:

czytajac zachwalki waszych kobiet o tym A2, zawolalem moja i zapytalem co o tym aucie mysli, odpowiedz byla "ladne, ladne" :grin:

wiec cos w tym jest :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne, fajne ;) mnie odstraszyła cena i to zdejmowanie maski.....jakaś totalna bzdura:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Chce takie zonie kupić. Często sie psuje?

Opublikowano

Mojej przyjaciółce wcale się nie psuje :decayed: tylko z open sky czasem trzeba uważać, bo się nie domyka daszek i leci deszczyk. Poza tym normalne czynności serwisowe.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Diego zaglądasz tu ? Jak Ci się ten wóz sprawuje ? Szukam dla żony A2 tylko zastanawiam się czy w ten bagażnik zmieści się głęboki wózek bo dziecko w drodze... Ew. wszystkie A2 mają dezaktywatory poduszek ? Tak żeby dziecko w nosidełku z przodu a tylne fotele złożone jak by się wózek jednak nie zmieścił... ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.