-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejna paczuszka z Pro-Choice odleciała niemal błyskawicznie. Pełen profesjonalizm wczoraj zamówione dziś odebrane od kuriera . Marcin z ekipa uwijaja się błyskawicznie ? pozdrawiam
-
Serwo
WAUZZZ8E53A124505 podziękował
-
Serwo
Dzięki dev będę wdzięczny a do aso dzwoniłem i niestety pytanie pozostało bez odpowiedzi ?
-
Serwo
Witam, sorry że zawracam głowę być może banalnym pytaniem ale jak pytać to tylko u znawców tematu a mianowicie posiadam serwo o numerze 8EO612105M ktore musze wymienic i tu moje pytanie czy podejdzie mi serwo z końcówką N?Ewentualnie z jaką końcówka można zamiennie założyć? Pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedź ? ukłony
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
podziękowania Marcin za kolejną paczuszkę , szybko sprawnie i jak zwykle profesjonalnie ? pozdrawiam
-
Różnica między 5V a 20V w spalaniu . Proszę o pomoc
Brak słów
-
Bulgotanie, przelewanie się wody w nagrzewnicy po odpaleniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Skąd pewność ze to w nagrzewnicy? W starszym b6 był problem z zapychającym sie korkiem spustowym/ odpływowym grodzi dokladnie pod akumulatorem i zbierała sie tam woda - efekt przelewanie wody jak w akwarium - czyszczenie rozwiązuje sprawę ale czy w b8 tez jest taka przypadłość niech koledzy się wypowiedzą pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin dzięki za paczuszkę nadal zadziwiasz mnie z szybkością realizacji przesyłek pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i powodzenia
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
marcin mega szacun wczoraj zamówione dzisiaj w południe paczuszka dotarła Pozdraiwam Bartek
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Dzięki za podpowiedzi jutro zabieram się za czyszczenie Pozdrawiam
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Ok dzięki za podpowiedzi zaraz jadę zrobić logi i wrzucę ponownie wieczorkiem wszystkie a co do kąta to zabiorę się i za to jak tylko ogarnę turbo ) ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Witam, wstawiam ponowne wykonane na 3 biegu logi poszło do trybu awaryjnego turbo mam nadzieje ze można się dopatrzeć przyczyny Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Logi zrobione wstawię wieczorkiem niestety ale udało się je zrobić tylko na 2 biegu ( na 3 /4 turbo łapało tryb awaryjny Pracę sztangi sprawdzę dopiero jutro bo dzisiaj nie miałem jak
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Aktualnie błąd powraca i łapie tryb awaryjny prawie za każdym razem jak obroty sa powyżej 3 -3,5 tyś obrotów
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
To moze odrazu zabrac sie za czyszczenie ??
Bzykii
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta