Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bzykii

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolejna paczuszka z Pro-Choice odleciała niemal błyskawicznie. Pełen profesjonalizm wczoraj zamówione dziś odebrane od kuriera . Marcin z ekipa uwijaja się błyskawicznie ? pozdrawiam
  2. Bzykii odpowiedział(a) na Bzykii temat w Audi A4 B6
    WAUZZZ8E53A124505 podziękował
  3. Bzykii odpowiedział(a) na Bzykii temat w Audi A4 B6
    Dzięki dev będę wdzięczny a do aso dzwoniłem i niestety pytanie pozostało bez odpowiedzi ?
  4. Bzykii opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, sorry że zawracam głowę być może banalnym pytaniem ale jak pytać to tylko u znawców tematu a mianowicie posiadam serwo o numerze 8EO612105M ktore musze wymienic i tu moje pytanie czy podejdzie mi serwo z końcówką N?Ewentualnie z jaką końcówka można zamiennie założyć? Pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedź ? ukłony
  5. podziękowania Marcin za kolejną paczuszkę , szybko sprawnie i jak zwykle profesjonalnie ? pozdrawiam
  6. Skąd pewność ze to w nagrzewnicy? W starszym b6 był problem z zapychającym sie korkiem spustowym/ odpływowym grodzi dokladnie pod akumulatorem i zbierała sie tam woda - efekt przelewanie wody jak w akwarium - czyszczenie rozwiązuje sprawę ale czy w b8 tez jest taka przypadłość niech koledzy się wypowiedzą pozdrawiam
  7. Marcin dzięki za paczuszkę nadal zadziwiasz mnie z szybkością realizacji przesyłek pozdrawiam
  8. Witam i powodzenia
  9. marcin mega szacun wczoraj zamówione dzisiaj w południe paczuszka dotarła Pozdraiwam Bartek
  10. Dzięki za podpowiedzi jutro zabieram się za czyszczenie Pozdrawiam
  11. Ok dzięki za podpowiedzi zaraz jadę zrobić logi i wrzucę ponownie wieczorkiem wszystkie a co do kąta to zabiorę się i za to jak tylko ogarnę turbo ) ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Witam, wstawiam ponowne wykonane na 3 biegu logi poszło do trybu awaryjnego turbo mam nadzieje ze można się dopatrzeć przyczyny Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dzięki za podpowiedzi
  12. Logi zrobione wstawię wieczorkiem niestety ale udało się je zrobić tylko na 2 biegu ( na 3 /4 turbo łapało tryb awaryjny Pracę sztangi sprawdzę dopiero jutro bo dzisiaj nie miałem jak
  13. Aktualnie błąd powraca i łapie tryb awaryjny prawie za każdym razem jak obroty sa powyżej 3 -3,5 tyś obrotów
  14. To moze odrazu zabrac sie za czyszczenie ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.