Treść opublikowana przez stefek
-
B8 TrOOOOp
Jakiego kodu mam szukać ?
-
B8 TrOOOOp
Czyli lakiernil?...
-
B8 TrOOOOp
Oki, daj dane do przelewu?, będziemy rezać...? A jaki kolor tak przy okazji ??
-
B8 TrOOOOp
750 za dwa lustra i przełącznik - a szkła w komplecie-? z foto czy bez?
-
B8 TrOOOOp
Daj znaka na PW jaka cena- aha-i przed czy poliftowe??
-
B8 TrOOOOp
Jaka kasa? PLN wiecej info na PW Te lustra jeszcze są? 16 PIN to z fotochromem chyba? Daj znaka na PW... No i .....HAPPY BIRTHYDAY......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
wymiana lamp
Tylko że lampy już mam? może jednak lepiej je sprzedać i kupić kompletne❓
-
wymiana lamp
Mam gołe lampy i nie wiem jakie przetwornice powinienem kupić-chodzi o literkę-...B,C...? Mój MCE ma końcówkę D.i -i jeszcze jedno-czy przetwornice pod bixenon i led różnią się-jeżeli tak to na co zwracać uwagę podczas kupna?
- Wymiana kierownicy
-
Wymiana kierownicy
A jak jest z wymianą- jest jakieś małe tuto❓❓
-
Wymiana kierownicy
Witam, Chciałbym wymienić kierownicę w mojej B8 na S-line i tutaj takie małe pytanko- Czy waszym zdaniem będzie pasować czarna do szarego wnętrza? W tej chwili mam szarą kiere i mieszek...
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
Znajomy mi kodował właśnie VCDS 11.11.3 czyli powinno hulać... Może podjadę niech mi sprawdzi jeszcze raz kodowanie...
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
Kiedy sprawdzałem było jakieś 2,5C więc teoretycznie powinny grzać
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
Dokładnie,.. sprawdzałem tez miernikiem- mam 8V - to normalne?
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(
-
Lusterko zewnetrzne B8
No i sprawdziłem-jak się okazało rzeczywiście miałem 'odhaczone' niepodgrzewane lusterka. Niestety po kodowaniu nie grzeją nadal..(chyba-bo nie bardzo wiem jak mogę to sprawdzić). Jakieś sugestie?
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
Gratki furki:-) Pzdr z Beersel:-)
-
Lusterko zewnetrzne B8
Niestety nie wiem...U nas w Bxl nie znam speca z kompem a sam pracuje na macu wiec trudno mi powiedzieć...pewnie tylko serwis:-(
-
Lusterko zewnetrzne B8
Ogrzewam temat bo nie grzeją lusterka...;-( Trochę się zdziwiłem, ale czy rzeczywiście występowały A4 B8 bez funkcji grzania lusterek? Kable do wkładu dochodzą-mogą to być ew.przepalone maty we wkładach? W pozycji "środkowej" dżojstika sterowania nie ma znaczka podgrzewania tylko pionowa kreska.Naprawde to jest uciazliwe kiedy lusterka nie odmarzają i nie odparowują...
-
Po czym poznać audi A4 B8 po "lifcie"?
Z zewnątrz to na pewno lusterka-te przed liftem były większe- po lifcie mniejsze i bardziej symetryczne....
-
Lusterko zewnetrzne B8
Dziękuje :-) A tak trochę z innej beczki-mam pełną elektryka foteli-co trzeba żeby dołożyć pamięć ??
-
Lusterko zewnetrzne B8
Dzieki Grzesiu, A możesz mi powiedzieć jakich sterowników konkretnie mam szukać?
-
Lusterko zewnetrzne B8
Witam, Chciałbym wymienić lusterka zewnętrzne w A4 B8 2008r na el.składane i podgrzewane (ew również fotochrom). Mam jednak kilka pytań: -czy muszę szukać lusterek przedliftowych czy podejdą z młodszych roczników -czy konieczna jest wymiana sterownika w drzwiach -czy sterownik z opcja fotochrom jest taki sam jak ten pod el. składane i podgrzewane Pozdr
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Dzięki, szkoda.....