Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stefek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stefek

  1. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakiego kodu mam szukać ?
  2. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli lakiernil?...
  3. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oki, daj dane do przelewu?, będziemy rezać...? A jaki kolor tak przy okazji ??
  4. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    750 za dwa lustra i przełącznik - a szkła w komplecie-? z foto czy bez?
  5. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Daj znaka na PW jaka cena- aha-i przed czy poliftowe??
  6. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaka kasa? PLN wiecej info na PW Te lustra jeszcze są? 16 PIN to z fotochromem chyba? Daj znaka na PW... No i .....HAPPY BIRTHYDAY......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. stefek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Tylko że lampy już mam? może jednak lepiej je sprzedać i kupić kompletne❓
  8. stefek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Mam gołe lampy i nie wiem jakie przetwornice powinienem kupić-chodzi o literkę-...B,C...? Mój MCE ma końcówkę D.i -i jeszcze jedno-czy przetwornice pod bixenon i led różnią się-jeżeli tak to na co zwracać uwagę podczas kupna?
  9. Dzięks?
  10. A jak jest z wymianą- jest jakieś małe tuto❓❓
  11. Witam, Chciałbym wymienić kierownicę w mojej B8 na S-line i tutaj takie małe pytanko- Czy waszym zdaniem będzie pasować czarna do szarego wnętrza? W tej chwili mam szarą kiere i mieszek...
  12. Znajomy mi kodował właśnie VCDS 11.11.3 czyli powinno hulać... Może podjadę niech mi sprawdzi jeszcze raz kodowanie...
  13. A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...
  14. Kiedy sprawdzałem było jakieś 2,5C więc teoretycznie powinny grzać
  15. Dokładnie,.. sprawdzałem tez miernikiem- mam 8V - to normalne?
  16. U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(
  17. stefek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    No i sprawdziłem-jak się okazało rzeczywiście miałem 'odhaczone' niepodgrzewane lusterka. Niestety po kodowaniu nie grzeją nadal..(chyba-bo nie bardzo wiem jak mogę to sprawdzić). Jakieś sugestie?
  18. Gratki furki:-) Pzdr z Beersel:-)
  19. stefek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Niestety nie wiem...U nas w Bxl nie znam speca z kompem a sam pracuje na macu wiec trudno mi powiedzieć...pewnie tylko serwis:-(
  20. stefek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Ogrzewam temat bo nie grzeją lusterka...;-( Trochę się zdziwiłem, ale czy rzeczywiście występowały A4 B8 bez funkcji grzania lusterek? Kable do wkładu dochodzą-mogą to być ew.przepalone maty we wkładach? W pozycji "środkowej" dżojstika sterowania nie ma znaczka podgrzewania tylko pionowa kreska.Naprawde to jest uciazliwe kiedy lusterka nie odmarzają i nie odparowują...
  21. Z zewnątrz to na pewno lusterka-te przed liftem były większe- po lifcie mniejsze i bardziej symetryczne....
  22. stefek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Dziękuje :-) A tak trochę z innej beczki-mam pełną elektryka foteli-co trzeba żeby dołożyć pamięć ??
  23. stefek odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Dzieki Grzesiu, A możesz mi powiedzieć jakich sterowników konkretnie mam szukać?
  24. stefek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Chciałbym wymienić lusterka zewnętrzne w A4 B8 2008r na el.składane i podgrzewane (ew również fotochrom). Mam jednak kilka pytań: -czy muszę szukać lusterek przedliftowych czy podejdą z młodszych roczników -czy konieczna jest wymiana sterownika w drzwiach -czy sterownik z opcja fotochrom jest taki sam jak ten pod el. składane i podgrzewane Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.