Treść opublikowana przez stefek
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Nie mam zadnych problemow...autko smiga, zrobilem juz pond 20kkm i frajda caly czas przy mocniej wcisnietym pedale :-) skoro tak piszesz to napewno też się skuszę na mały program!!!
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Nie mam zadnych problemow...autko smiga, zrobilem juz pond 20kkm i frajda caly czas przy mocniej wcisnietym pedale :-)
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Zająca już nie ma a pasztet został...atrapę już zmieniłem, halogen musiałem posklejać bo uchwyty połamane i jakoś się przebujam do sierpnia i wtedy zrobię ;-)
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
U mnie było w serii 415,7 nm wiec na pewno więcej niż 400 a teraz mam 521,9 i na razie lata a czas pokaże jak będzie z żywotnością...
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Nie zmieściłby się w atrapce ;-)
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Dokładnie Wszystko jest opisane w DIY. Dwa kabelki od przycisku do pompy ABS + zasilanie i VCDS. Musisz tylko mieć pompę z odpowiednim oznaczeniem bo inaczej nie uruchomisz... Udany początek wakacji :-(
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
W korkach i w miescie super sprawa- zatrzymujesz autko, noga z z pedalu a ono ani drgnie
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Dzięki, trochę szkoda ze fotele bez elektryki, poza tym "miodzio" ;-) No i AHA zrobine :-)
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
Ja jestem umówiony na przyszły piątek, 3G high z HD i 99€ [emoji6]
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
A gdzie robiles aktualizacje -ASO ? Jakie ceny w PL bo w BE krzycza 300€ Kolego w NL jest teraz w ofercie aktualizacja map za 99€ (3G) czasowa obniżka wakacyjna podjedź sobie do jakiegoś ASO w NL i zapytaj A gdzie mieszkasz w Holandii Andy - chętnie skorzystałbym z Twojej pomocy - po niderlandzku raczej się nie dogadam a po fr to chyba mnie nie obsłużą...
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
A gdzie robiles aktualizacje -ASO ? Jakie ceny w PL bo w BE krzycza 300€
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Za 93km/h na 50-tce w Belgii-prawko do odstawki na tydzien i 570€...i tutaj tez tak jak w polsce-wjazd do stolicy, dwupasmowka, niedziela rano i auto z aparatem w grilu...Ale za to jaka terapia ! Nie przekraczam 80-ki
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
W Belgii już za 30km/h więcej i w dodatku słono trzeba zapłacić ;-(Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Czyli tylko otwieranie niestety ?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Mam u siebie elektryczna klapę fabrycznie- jak to w końcu jest z tym modułem z Kufatec- z kluczyka otwieramy i zamykamy a z przycisku w drzwiach ? Trzeba wymieniać przycisk i ciagnąć kabel czy sygnał jest naprzemienny- otwórz/zamknij/otworz/zamknij i zamykanie działa z drzwi ?
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Cos na weekend :-)
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Do ilu newntonow można podkręcić multitronika żeby nie przesadzić ? Skrzynia póki co w dobrej kondycji...
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Myślę że ok 230-240 kM będzie ok, tym bardziej ze multi i trzeba dbać o skrzynie i nie przesadzić z momentem...
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Zhamowany ze wzgledu na oplaty (podatek za wprowadzenie do ruchu). Podobnie jak 2.0 TDI zhamowane do 120kM...taka Belgia... Brałem pod uwage głównie wyposażenie, automat i przebieg do 100tys, a ze silnik w ukladzie V to mi akurat wcale nie przeszkadza, a nawet lepiej bo poprzednia B8 z muliti i 143kM była trochę słaba. Tutaj "maly" chip i będzie bajka:-) A pakiet exlusive faktycznie "robi robotę"
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Dzieki, jak narazie "miodzio" :-)
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Witam ponownie :-) Po B6 i B8 z 2008r przyszla kolejne cztery kolka. B8 2010r, przebieg 95tys, silnik 2.7TDI Avant Multitronic, zhamowany niestety do 163kM ze względu na opłaty...Z wyposarzenia: -kolor Meteor Grey -s-line zewnetrzny i wewnetrzny -LED +bixenon -panorama dach -przyciemniane szyby -elektrycznie skladane lusterka z fotochromem -APS przod +tył -kamera cofania -Audi Drive Select -asystent świateł drogowych -elektryczna klapa -trzystrefowa klimatyzacja -navigacja 3G -naglosnienie BANG&OLUFSEN -system KEYLESS -skorzana tapicerka INDIVIDUAL czarno-brazowa -webasto z pilotem -..... Pierwsze mody juz za mna. Co prawda te najlatwiejsze ale od czegos trzeba zaczac, poza tym nie ma az tak duzo do rezania. A wiec zrobione: -odblokowanie ukrytego menu -aktywacja bluetooth (chyba ta najwazniejsza) -test wskazowek -lap timer + temp oleju -doswietlanie zakretow -monitorowanie cisnienia kol -wskazanie naladowania akumulatora -regulacja oswietlenia wewnetrznego przez MMI Jesli chodzi o kolejne mody to nie mam zbyt wielu planow. Przede wszystkim: -podniesienie mocy (ale to dopiero za dwa-trzy miesiace jak bede w polsce) ZROBIONE 237kM 522nM -Audi Hold Asist ZROBIONE -klimtyzowany schowek -LED w halogeny http://www.directupload.net/file/d/4025/2qnmtb7h_pdf.htm
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Ma ktos moze DIY bo link z postu wyzej nie dziala :-(....
-
B8 TrOOOOp
Nowy Rok z buta :facepalm:http://a4-klub.pl/2-0-202/jazdy-zapalila-sie-kontrolka-podgrzewania-swiec-brak-mocy-266750/.
-
Kontrolka świec żarowych
Masz może jeszcze -bo u mnie dokładnie jak u kolegi- tryb awaryjny i teraz nawet nie odpale...;-(((
-
B8 TrOOOOp
Dołączam się do życzeń ???