Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stefek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stefek

  1. Prosimy korzystać z wyszukiwarki! Było! "kody wyposażenia"
  2. Z tego co mi wiadomo to nie ma silencio xtrm do B6 sprzed listopada 2003.Pozostają tylko klasyczne(valeo ) lub wymiana ramion.
  3. Mam pytanie-być może banalne.Czy navi rns-e do A4 i do A6 są dokładnie takie same czy różnią się kształtem(jak ta od A3)?
  4. Pierwsze i drugie zdjęcie to napewno od zestawu głośnomówiącego ale ta trzecia fotka-nie jestem pewien.
  5. A czy ma znaczenie jaki steronik climatronik będzi wstawiony pod navi- chodzi mi o to że nie mam u siebie grzanych foteli a sterownik znalazłem właśnie z podgrzewaniem foteli. Czy konieczny jest vag po wymianie takiego sterownika?
  6. Narazie BOSE system + concert ale wkrótce ma być RNS-E! Co do Bose nie mam zastrzeżeń.Jak dla mnie całkiem niezły sprzęt, choć nie jest zbyt głośny ani czysty jest w zupełności wystarczający.
  7. . Ale chodzi ci właśnie o ASO czy jakis zakład priv?
  8. Sama navi RNS-E to koszt ok 2 tys.PLN(allegro) , montaż to zależy i ceny są różne. Ja pytałem konkretnie pod moją A4 to mi śpiewali od 600 do 1000.Ciekawy jestem ile taka usługa kosztuje w ASO?
  9. stefek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    A gdzie i za ile mozna taki brelok bo na bajerze!
  10. A czy do silencio trzeba zmieniać ramiona czy pasują standardowe?[A4 B6 avant 2003r]
  11. A czy jest może ktoś kto zakładał navi u panów z allegro? (URL=http://www.allegro.pl/item177273535_audi_a6_nawigacja_montaz_nawigacji_gdansk.html]montaż navi gdańsk[/url] ,.montaż navi kraków,[montaż navi w-wa ) Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię,bo sam się zastanawia czy jechać do krakowa, gdańska czy wawy,a interesuje mnie tylko profesjonalny montaż z kalibracją,vag-iem,ewentualnie z org anteną dachową.
  12. RNS-E czyta płyty audio, ma dwa czytniki kart pamięci i ogólnie jest bardziej zaawansowana technicznie.Do NAVIPLUS DX musisz mieć zmieniarkę bo nie czytają płyt audio, za to płytę na polskę dużo łatwiej dostać właśnie do DX.DVD do RNSa są jednak bardzo drogie.
  13. stefek opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam! Czy warto zainwestować w popularne ostatnio zestawy HID xenon czy lepiej kupić dobre żaróki halogenowe? Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 27-03-2007, 22:32 Nazywaj porzadnie tematy
  14. I tu masz całkowicie rację kolego alvaroalvaro78.Trochę lipa docinki w takim aucie.A czy lepiej samemu poznać samochód od środka czy też lepiej zostawić to wykwalifikowanym(choć muszę przyznać że byłaby to nielada satysfakcja zrobić to samemu).
  15. Gratulacje! Śliczna bryczka tylko szkoda że nie ma chromu wokół drzwi.Poza tym dla mnie pierwsza klasa!!
  16. Dzięki.Rozpoczynam zatem poszukiwania konsoli i będę walczył.Na pewno też wrzucę zdjęcia tej operacji.Pozdro!
  17. Ten hak to co by mi nikt zderzaka nie porysował.W belgii to tylko parkowanie równoległe a miejsca nie za dużo! A co do syfku -sorki ,już jest czyściutki!
  18. Felgi obowiązkowo wymieniam tylko trochęsię odkuję!
  19. Oto kilka zdjęć mojej niuni.Z czasem będę dorzucał następne-do wymiany felgi i navi ma być! edit by: zdeniu
  20. A jak z info w FIS i jak bardzo czasochłonne jest to rezanie-bo napewno tańsze?
  21. Witam Chciałbym zamontować navi do mojej A4. W tej chwili mam BOSE SYSTEM i zmieniarkę.Moje konkretne pytania to: -czy komunikaty navi są również wyświetlane w FISie? -czy i ewentualnie jak mocno trzeba docinać klimatronic?(czy też trzeba kupić ten pod navi) -czy warto docinać konsolę czy lepiej jest ją dociać-czas i koszt -i wreszcie czy warto to robic samemu czy lepiej zlecić komuś kto się tym zajmuje profesjonalnie-bo trochę szkoda byłoby coś zniszczyć Wiem że było trochę tego na forum ale niestety nie znalazłem odp. Dzięki za zainteresowanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.