Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stefek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stefek

  1. Tak, rolety sa zintegrowane w tapicerkach...
  2. U mnie przy 180k tez skora powycierana:thumbdown:
  3. W standardzie jest instalacja wiązka itp. ale nie zawsze są wkłady lusterek z matą do podgrzewania. Nie raz trzeba je dokupić i zakodować podgrzewanie. do wkladadow mam podlaczone dwa kable wiec chyba to beda maty, bo fotohromu nie posiadam, ale nie wiem dlaczego nie grzeja, i jeszcze cos na przelaczniku nie mam oznaczenia podgrzewania lusterek tylko pionowa kreske - jest kilka wersji czy jednak nie mam grzanych luster albo cos jest walniete U mnie ori byly klable przyklejone na jakis silikon do szkiel a same szkla mat nie mialy:facepalm: Kodowanie +wymiana wkladow i
  4. U mnie po spolszczeniu lektora tez nie bylo TMC Nagralem nowa mapke (niestety brak polskiego lektora) i TMC powrocilo
  5. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie nic takiego nie sie nie dzieje...
  6. stefek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Sprawdzales z jaka koncowka numerun masz Mce? Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Mam 063D wiec powinien latać?
  7. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zamieniałem tylko żarówki- miałem w ori QQ1. Kupiłem na ebay-u zestaw LED na wymianę niestety nie wystarczyło mi żarówek i dokupilem w Auto5 dwa ledy w słoneczniki ?. Lepiej kupować w Chinach niż w EU ?
  8. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie chcę się wypowiadać bo expertem nie jestem, ale może masz jakieś led które zakłócają pracę mikrofonów, zmień na żaróweczki normalne i wtedy przetestuj... może potrzebna jest jakaś led z can bus i filtrem nie pamiętam czy zasilanie do mic'a nie jest podłączone z tego samego źródła co oświetlenie wnętrza Problem rozwiązany ? Wyglada na to, że przyczyną zakłóceń były pseudo-ledy w lampkach do makijażu. Dzięki za sugestie. ?
  9. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Telefon wciąż ten sam... Czy może to mieć coś wspólnego z wymianą oświetlenia wewnętrznego na LED...??
  10. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, strasznie trzeszczy u rozmówcy kiedy rozmawiam przez fabryczny Bluetooth. Wcześniej połączenie było super- jakieś pomysly? Może mikrofon- tylko jak go sprawdzić..
  11. stefek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Może głupie pytanie ale czy da sie usunąć CP przed montażem bixa czy trzeba najpierw wszystko założyć i zakodować ?
  12. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie były wkłady bez mat- trzeba zmieniać szkła i kodowanie...
  13. Korek z hydraulicznego firmy Geberit pasuje idealnie ( tylko ma żółty kolor?)
  14. Witam wszystkich, czyli rozumiem, że nie działa to wszystko jeszcze idealnie? U mnie brak błędów na vcds, po włączeniu kierunkowskazu (niezależnie prawy czy lewy) jedna z żarówek swieci normalnie a druga gaśnie calowicie (oczywiście w jednej lampie;-)
  15. U mnie było to samo Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  16. A masz 3G ? ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ---------- Mam MMI2G i jakos nie moge tego ogarnac...Jest jakis DIY na MMI2G ?
  17. Jest to ten sam sposób działania co we wczesniejszych modelach B7 ,B6 Nawet jak nie ma webasta to bedzie działac , jedyny mankment to wlasnie bład webasto Ale zawsze na koniec sezonu mozna spowrotem przekodowac A masz 3G ? ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ---------- Nawet na YT cos jest 2G Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  18. U mnie nie chce połączyć się z 5F, brak odpowiedzi. .. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  19. stefek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Lampy brales z montażem czy wysyłka? Stare oddajesz w rozliczeniu? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  20. Trzeba mieć pamięć foteli chyba żeby działało jak trzeba... Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  21. stefek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie nie ma fabrycznego alarmu i zew.fotochromu(jeszcze:-)) poza tym to samo.... 09CENTRALNA EL. 6908C0B10134AF000001000300005F5F4F1C460800000101000000 46 KOMFORT 0100062020390000032002 pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.