Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
czyli szkoda czasu na ten film bo lejdis też nie trawiłem ale ciało
-
Spociki Łódzkie
pewnie nie bo by się pochwalił [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________ na 99% ET45 nie sądzę Kimi jak sprawdzi to sie okaże ale zostawiłem sobie ten 1%
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 22:57_________________________________________________Bartek radyjko rozkodowałeś
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Na mnie już czas lecę .......narka
-
Spociki Łódzkie
Seba ma racje też tak uzupełniam różne ubytki tylko że poxipolem szarym [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 12:23_________________________________________________ Lecę dziś do Opoczna jutro będę wracał jak zdążę na spota to wezmę poxipol bo jeszcze trochę powinienem mieć
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale przecież to była tylko troszkę "ciekawsza" wymiana zdań :gwizdanie: więc czemu piszesz, że burza oj tam- Spociki Łódzkie
dzisiaj cisza po wczorajszej burzy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:D [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:05_________________________________________________B4rt4s to takie gadżety montujecie w robocie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:shocked: nie poznaje kolegi ;(- Spociki Łódzkie
bartek1605 [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________trza podjechać do szpeca zabulić ze 3 dychy i będzie śmigać- Spociki Łódzkie
nie poznaje cie ty i radio- Spociki Łódzkie
zdarza się też że zawyża :polew:- Spociki Łódzkie
Kimi zawinął się na kwadrat i od razu cisza nastała na forum- Spociki Łódzkie
ale z tym sąsiadem to pomysł dobry- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam w mojej okolicy jest parę sieci publicznych nie zabezpieczonych np wydział geografii ma ale musiał bym antenę kierunkową na dachu ustawić- Spociki Łódzkie
to najpierw zrób aktualizację sterowników tej karty WiFi w laptopie (przeinstalowanie, możesz sprawdzić starsze/nowsze wersje sterowników) i jak nie pomoże to dopiero biegnij do sklepu po nową kartę.... to tak muszę zrobić,chociaż słyszałem że z reguły karty w lapkach są słabsze niż te zewnętrzne z antenką- Spociki Łódzkie
powiem tak jeden laptop śmiga nawet spoko a drugi ma problem z zasięgiem więc myśle że wina karty w laptopie a dostępu do routera nie mam- Spociki Łódzkie
bo chciałem podłączyć się pod sieć ale wbudowana karta ma słaby sygnał i lubi rwać połączenie[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 14:33_________________________________________________ bo do sąsiada routera nie ma dostępu :D- Spociki Łódzkie
Potrzebuje zwiększyć zasieg i stabilność połączenia WiFi w lapku-najtańszym kosztem czy coś takiego poprawi parametry http://www.komputronik.pl/index.php/product/66440/Sprzet_komputerowy/Sieci_i_komunikacja/TP_Link_karta_Wi_Fi_USB_54Mb-s_RP_SMA_TL_WN422G.html- Spociki Łódzkie
Nie wiedziałem że na przód też produkują :polew:- Spociki Łódzkie
nie ciesz sie tak Kimi - Spociki Łódzkie