Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
A co, zaprosiłbyś ją do opery? Albo porozmawiał o malarstwie epoki renesansu? Ja bym ją zaprosił do stawu na Tomka działce
-
Spociki Łódzkie
Kimi a nie prościej i taniej by wyszło zrobić swap silnika z S4
-
Spociki Łódzkie
Seba i ja też sie dołączam do życzeń więc wszystkiego najlepszego a i wierszyk jeszcze Niech ten radosny, wspaniały dzień Na zawsze troski odsunie w cień Niech się śmieje do Ciebie świat Blaskiem szczęśliwych i długich lat! To byłem ja chriss
-
Spociki Łódzkie
ja mam zamiar zrobić to w jeden dzień i chciałem bez wyciągania belki poza auto - ale zobaczymy co z tego wyjdzie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________Panton a ty już ogarnąłeś te swoje szyby,bo w niedzielę będziemy oceniać efekty Te moje pęknięcie na przedniej szybie? Nie dotykałem się jeszcze do tego... wiem, że w ASO szyba tysiak z kawałeczkiem i wymiana 300zł niedaleko mnie ale jeszcze się do tego nie dotknąłem (ostatnio mam od cholery pracy w firmie i zero czasu) ale będę musiał się za to zabrać bo przegląd w lutym ale coś wspominałeś o kodowaniu elektrycznych to mam już przyczajone... czekam na spota (VAGa) i do przodu... (tylko nie wiem kiedy się pojawię bo mi się cholera wycieczki szykują... i to poza kraj więc zobaczę jak dam radę)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 00:22_________________________________________________http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Comfort_System [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 00:25_________________________________________________Operating Windows and Sunroof with Remote (Note, the sunroof cannot be opened with the remote) You need to continuously hold the remote button for the function to operate. [select] [46 - Cent. Conv.] [Long Coding - 07] [Long Coding Helper] Click on each of the Byte numbers in step 3) and you'll see the selectable options below. Uncheck the box for "Comfort function power windows/sunroof via remote control inactive" Check the box for "Comfort opening power windows via remote control active" Check the box for "Comfort closing power windows via remote control active" Check the box for "Closing sunroof via remote control active" Close the Long Coding Helper by clicking the Windows X box on the top right of the screen or clicking the Exit button on the top left of the screen) will send your new Coding value back to the Coding screen. [Do It!] FOr my 06 I simply added 64 to the number that was in adaptation. I haven't tested on an 09 yet though. I'm curriouse to see if the remote start is built in but disabled. Would like to hear back from you if you figured this out or where you read that the remote start was an option to activate. niby nie wygląda to na skomplikowane [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 00:38_________________________________________________dobra zawijam sie do wyrka bo coś słaby jakiś jestem
-
Spociki Łódzkie
ja mam zamiar zrobić to w jeden dzień i chciałem bez wyciągania belki poza auto - ale zobaczymy co z tego wyjdzie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________Panton a ty już ogarnąłeś te swoje szyby,bo w niedzielę będziemy oceniać efekty Te moje pęknięcie na przedniej szybie? Nie dotykałem się jeszcze do tego... wiem, że w ASO szyba tysiak z kawałeczkiem i wymiana 300zł niedaleko mnie ale jeszcze się do tego nie dotknąłem (ostatnio mam od cholery pracy w firmie i zero czasu) ale będę musiał się za to zabrać bo przegląd w lutym ale coś wspominałeś o kodowaniu elektrycznych
-
Spociki Łódzkie
ja mam zamiar zrobić to w jeden dzień i chciałem bez wyciągania belki poza auto - ale zobaczymy co z tego wyjdzie [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 00:11_________________________________________________Panton a ty już ogarnąłeś te swoje szyby,bo w niedzielę będziemy oceniać efekty
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy sie opłaca taki wyciskacz kupować jak sie będzie go używac raz na parę lat bardziej myślałem o skonstruowaniu czegoś na zasadzie ściągacza śrubowego
-
Spociki Łódzkie
u mnie tuleje tylnej belki na wiosne będę chciał to jakoś sam ogarnąć [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:51_________________________________________________Mario może ściągacz zmontuje
-
Spociki Łódzkie
ta [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:45_________________________________________________ale mnie to wk..wiało
-
Spociki Łódzkie
ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem nie było problemu u mnie by nie poszło tak łatwo najgorzej jest ruszyć ale potem już gładko idzie no, no ale najgorsze jest to, że mi austenit wydzielił się na tarczy bo tarcze pewnie przegrzewałeś [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________Ja też przerabiałem w tym roku wymianę hamulców ale chyba nawet rozmawialiśmy w trakcie
-
Spociki Łódzkie
ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem nie było problemu u mnie by nie poszło tak łatwo najgorzej jest ruszyć ale potem już gładko idzie Nie da rady coś napisać :wallbash: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:27_________________________________________________ :polew: to ja powinienem już dawno spać :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja z tyłu kluczem od szlifierki wkręcałem nie było problemu
-
Spociki Łódzkie
koszulki to podstawa ja proponować Borki albo okolice [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:12_________________________________________________las,woda i duży parking [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________albo Sielpia
-
Spociki Łódzkie
w niedziele ocenimy
-
Spociki Łódzkie
może sie jeszcze w tym roku pojedzie Ja tam jestem prawie co tydzień bo ma 20 km e to gites masz ja miałem przyjemność być tam 3 razy chyba
-
Spociki Łódzkie
może sie jeszcze w tym roku pojedzie ale śnieg musi sie postarać by było po czym śmigać
-
Spociki Łódzkie
u nas leje od rana od jutra ma się znacząc znowu zima :thumbdown: ale sanki woze nadal :good: będzie szansa sie jeszcze poślizgać na spocie
-
Spociki Łódzkie
u nas leje od rana od jutra ma się znacząc znowu zima
-
Spociki Łódzkie
coś chrupnęło po prostu :polew: zwykły zjadacz chleba by tak nie potrafił to faktycznie musiał być biznesmen polski
-
Spociki Łódzkie
Najlepsze życzenia dla was Kimi i Mario
-
Spociki Łódzkie
nie no spoko Bartek ty nie wiesz czy gdzieś w mieście jest jakiś sklep z takimi pierdołami może jest jakiś dealer czy przedstawicielstwo Romixu
-
Spociki Łódzkie
powiem ci że jeszcze nie wiem bo zamówiłem 2 gniazda spinek i przy okazji jeszcze gałke-śrubę podszybia czyli coś około dychy mnie skroi
-
Spociki Łódzkie
e no to w niedziele ocenimy Dokładnie proszę ocenić, bo ja ide jako druga. Będziesz miał Krzysiu możliwość obejrzenia "fuszerki" Idczaka na żywo. Oj Madziu nawet jak coś zauważę to i tak ci nie będę mówił Ale może akurat chłopaki sie sprężą i fuszerki nie będzie [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 21:18_________________________________________________A propo Idczaka to dziś musiałem go odwiedzić bo podczas wymiany oliwy ułamała się jedna spinka osłony silnika i musiałem się w nią zaopatrzyć
-
Spociki Łódzkie
A co ci się stało znak go zaatakowal kłysiu coś fakty popie....szyłeś
-
Spociki Łódzkie
e no to w niedziele ocenimy