Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Dobry [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 12:35_________________________________________________Kimi ten wydech to wygląda jak agrotuning
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
Świetna robota ale dłubania niestety trochę jest przy tym :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co to za kolor?
Prawdopodobnie to onyx ale przecież możesz sprawdzić jaki masz kolor bo jest on na wlepce we wnęce koła zapasowego ewentualnie w książce serwisowej
-
[B5 AFB] Pytanie [Lusterka]
wszystko jest ok, w polifcie lusterka grzeją cały czas po włączeniu zapłonu Potwierdzam grzeją cały czas poniżej jakiejś tam temperatury zewnętrznej chyba (jest taki jakby termostat na spodniej części wkładu lusterka) ciekawe ,,,, muszę to przetestować
-
Ceny paliwa marzec 2026
tam gadają że najbliższej 5zł jest jakieś tam województwo, a u mnie pb 95 kosztuje 5.09zł... więc o co im biega mają nie aktualne dane
-
Urwana osłona termiczna w A4 B5 1.8T
nic nie wywalaj to jest osłona termiczna trzeba poprawić mocowanie i po problemie
-
RADAR na Slowacji
szukaja jeleni
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a ja myślałem że będziesz ster obszywał- Spociki Łódzkie
Seba do ukarania :bicz3:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________ Siema Adaś już sie dziś chwalił- Spociki Łódzkie
ja właśnie wróciłem ze sklepu za rogiem po browara byłem- Spociki Łódzkie
Kimi ty erotomanie- Spociki Łódzkie
Bo po 1sze to faktycznie bardzo dobry olej,a po 2gie to sprzedają chłopaki na forum więc zachwalają by im schodził [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:00_________________________________________________ Seba a te fotki z imprezy andrzejkowej to ty już wyrezałeś- Spociki Łódzkie
a na jakim Kimi jeździ myślałem skarb że do mnie to było chriss, na poprzedniej stronie Ci napisałem No ale żebyś się nie musiał cofać: Mobil 1 Super S 10W40 (półsyntetyk) czyli na Mobil Super S a nie na Mobil1 tak [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:50_________________________________________________Wszystkie Mobile z jedynką sa syntetyczne albo hydrokrakowane czy jakoś tak :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a na jakim Kimi jeździ myślałem skarb że do mnie to było- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:good: A na czym jeździsz? Mobil1 5W50 A mówią ze to do bani olej Przecież nikt nikogo nie zmusza do lania takiego badziewnego oleju Wiem że na tym forum to tylko polecają Motula a ja jeżdze na takim jaki mnie odpowiada- Spociki Łódzkie
:good: A na czym jeździsz? Mobil1 5W50- Spociki Łódzkie
A ja dziś wreszcie oliwe wymieniłem w swojej niuni Bo domagała się już od jakiegoś czasu- [ALL B5] Spinki podszybia /wkręty plastikowe
Najlepiej podjedź do jakiegoś ASO i tam bez problemu zamówisz ,towar maja z dnia na dzień- Spociki Łódzkie
zgadza sie porażka .....serwis- ASO czyli (serwis- Audi Sobie Odpuść)- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam ale ten tylny dyfuzor miodzio- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Mnie się podobał ja wychodziłem z "Ja wam pokaże" "Tylko mnie kochaj" itp.- Spociki Łódzkie
może któraś złączka od poduszki się poluzowała przerwało na chwile obwód i wywaliło błąd trza skasować - Spociki Łódzkie