Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
a ja widze 6 krzyżyków
-
Spociki Łódzkie
wklej w posta to sie wybierze i dopiero na da na góre
-
[ALL] Felga do A4 - pomoc
potwierdzam ET45
-
Spociki Łódzkie
jak dla mnie to jest a jak sie innym nie będzie podobać to niech sami coś wyrezaja
-
Spociki Łódzkie
wrzuć taka jaką uważasz byle by poza była odpowiednia wszystkim nie dogodzisz bo każdy ma inny gust
-
Spociki Łódzkie
no widze a robota stoi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
podobno juz znalazłeś
-
Spociki Łódzkie
Kimi ja nie mogę ciebie to wszędzie pełno,gdzie nie wejdę to Kimi już był :polew:
-
Spociki Łódzkie
taka cisza :> Seba pewnie utkną w kolejce po szampana
-
Spociki Łódzkie
ja też lecę obskrobać furmankę
-
Spociki Łódzkie
he he he a ja sie wczoraj zaopatrzyłem tylko muszę iść furmankę oskrobać z lodu
-
Spociki Łódzkie
ważne by jeszcze ciepła była by żarówką nie podgrzewać
-
Spociki Łódzkie
Hugo tam czuwaj i mnie wklikni zaraz po tobie klysek89+1 Tomek a jednak balast zabierasz
-
Spociki Łódzkie
Seba a może coś w tym stylu wkomponujesz
-
Spociki Łódzkie
Troche młoda ale słodziutka a teraz coś z innej beczki dla ostrzeżenia i ostudzenia emocji:cool1:
-
Spociki Łódzkie
Kuro wyścigowa :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
a może o pięknych stopach [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________Też wam nie pasuje
-
Spociki Łódzkie
Seba ja mam odpowiednią laskę szczupłą i leżącą
-
Spociki Łódzkie
He he he Seba jak byś zaniemógł to ja będę w Głownie chyba że ja padnę ja dokladnie bratoszewice czy cos takiego ja Głowno ul.Ostrołęcka jak by coś
-
Spociki Łódzkie
Dobry He he he Seba jak byś zaniemógł to ja będę w Głownie chyba że ja padnę
-
Spociki Łódzkie
quwa możliwe bo sprzęt tam właśnie zakupiłem
-
Spociki Łódzkie
po odjęciu prawego paska z nikami i małego lewego marginesu pozostaje 1020px więc dwa pliczki po 510px
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jeszcze nie wszyscy
-
[B5 AFN] Obudowa termostatu.
Prosze 048 121 121 B [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:46_________________________________________________chyba że chodzi o poz.15 to 028 903 141 AJ