Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
ja parę razy wsadziłem swoją to też skórę na kierownicy rysneła
-
Spociki Łódzkie
a no to trzeba powymieniać
-
Spociki Łódzkie
co ty tyle klamotów nazamawiałeś
-
Spociki Łódzkie
he he he właśnie ja miałem zgasić, a tu sie zjawiłeś
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze jestem
-
Spociki Łódzkie
jak się kiedyś zjedziemy to mi przypomnij to przymierzymy - 3 sekundy roboty :wink4: :wink4: Będę pamiętał
-
Spociki Łódzkie
Mario przeglądne. Resztę osłon miałem w serii tylko nie ma tej na ABSie,a u ciebie wygląda
-
Spociki Łódzkie
Mario widziałem że masz ładna obudowe-pokrywe ABSu gdzie taka dostałeś nie wiesz czy do mnie też taka podejdzie
-
Spociki Łódzkie
Ja też lubię takie warunki ale na dłuższej trasie jest to bardzo męczące
-
Spociki Łódzkie
oj tam oj tam po prostu się mi udało [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:41_________________________________________________Madzia a ty to będziesz swoją furmankę naprawiać z czyjegoś OC ?
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
ze zdjęć wnioskuje ze po prostu jest błąd w opisie pewnie myśleli o A6 a nie a4 B6[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 18:29_________________________________________________Super sprawa te alu ramki też dziś zamówiłem w dido do swojej ślicznotki A dzięki waszej instrukcji będę miał ułatwiony montaż [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 18:31_________________________________________________Ramki zamontowane -efekt olśniewający
-
Spociki Łódzkie
:dance: szybka wymieniona :dance2: a za oknem -4 i śnieg pada
-
Spociki Łódzkie
miałem dziś szybkę licznika wymienić ale się trochę boje przy tym mrozie by co nie pękło a wczoraj było na +
-
Spociki Łódzkie
u mnie -7*C za oknem
-
Spociki Łódzkie
Dobry dzień tylko trochę mroźny :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ja też sie zawijam
-
Spociki Łódzkie
jeżeli chodzi o tą imprezę to proponuje spotkać się najpierw furmankami gdzieś na parkingu a potem je odstawić i umówić się w klubie taki wojewódzki spocik
-
Spociki Łódzkie
lektura akurat do poduszki:) he he he ale może być pomocna
-
Spociki Łódzkie
poczytaj to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15893.0
-
Spociki Łódzkie
jeżeli ty nie płacisz tylko z czyjegoś oc to tylko wszystko w oryginale,chyba ze to z twojej kieszeni to już tak by było nie za drogo i dobrze [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:57_________________________________________________pogadaj z kimś kto się zna na usuwaniu szkód to ci doradzi,podobno jest ktoś u nas na forum
-
Spociki Łódzkie
Bierz oryginały,a tak wogóle to wszystkie części bierz oryginalne z serwisu [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:46_________________________________________________przy sprzedaży nie będzie komplikacji[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:47_________________________________________________ale to jest tylko moje zdanie
-
Spociki Łódzkie
a lampy od B8 podejdą do B7
-
[B5 1Z] Brak mocy
To jest właśnie ten łącznik o którym kolega Sztomel pisze,na zdjęciu właśnie jest pęknięty.
-
Spociki Łódzkie
Tomek nie gadaj fajne towary,to są Miss Michelin
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 12:41_________________________________________________A tu trochę rzeczywistości One też pewnie marzą by być "Girl of the day"