Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a u nas ciągle pada deszcz a temp.+1*C
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale leje deszcz,na mieście chlapa jak to przymarznie to dopiero będzie jazda
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak myślałem [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________ja też jutro późnym popołudniem muszę lecieć w Polskę[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________Seba ale u nas zajebiszczaście pada śnieg można by było fajna sesje zimową zmontować
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy jakiegoś spota montujemy w ten weekend
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiem tak są niezłe [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 14:48_________________________________________________ale jak do mojego furacza to są zaje%$#^* :good:
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkim w ten śnieżny łikend a propos bramek to 3-jeczka
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ważne że masz świadka
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli trzecim pluszakiem :polew:
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi co ty taki kochliwy jesteś kierujesz się sercem czy rozumem[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 12:43_________________________________________________ :polew:
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe czy z Krakowa do Katowic też przez stolyce [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 12:11_________________________________________________wiozą :gwizdanie:
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek fajny avatarek A tak w ogóle to czekam na przesyłkę i obserwuje jej drogę i nie mogę pojąc dlaczego przesyłkę z Poznania wiozą do Wólki Kosowskiej by potem ją z powrotem przywieść do Łodzi
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i z czego się ty niedobry ty
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  14. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja na Wierzbowej przy Narutowicza
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziś przy lukałem fajną sikoreczkę w RS4 wcisnąłem jej wizytówkę za wycieraczkę,a nóż widelec może się przyłączy do bandy gołąbków :polew:
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja myślę że po prostu chodzi z koszykiem i wybiera jaja z pod kur. :polew: albo sypie im ziarno [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:10_________________________________________________o zonk to jest ubojnia nie zauważyłem
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coś na poprawe humoru Amerykanski statek kosmiczny dolecial na Marsa ... wyladowali ... juz zbieraja sie do wyjscia az tu nagle podlecialo 2 Marsjan, takich smiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjsciowe. Amerykanie probuja wyjsc ... 10 minut, 30 minut ... po godzinie sie udalo. Wyszli a tam juz zebrala sie wieksza grupka Marsjan. No wiec witaja sie i pytaja : - Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe ? Na co Marsjanie : - Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu Polacy byli ... koledzy zaspawali im drzwi a oni po 5 minutach juz byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty przywiezli ... Amerykanie : - Prezenty ? Polacy ? jakie prezenty ? Marsjanin : - Wpie**ol to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:38_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema dziewczę siema wszystkim [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 12:23_________________________________________________co jest a gdzie moje echo
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widzę że chyba więcej tych dupeczek tam było chłopaki zarumienieni [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:24_________________________________________________to się nazywa impreza
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o przednia impra chyba jakiś kawalerski twój Seba
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi nie mówiłeś że masz Barbarę Z3 Ty to taka cicha woda jesteś jednak
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quatro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka: - Jeden z was nie może przekroczyć granicy! - Dlaczego? - pytają Niemcy. - Bo to jest Audi Quatro. - Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy. - Nic z tego, nazwa mówi quatro, więc tylko czterech. Wkurzony kierowca Audi mówi: - Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty! - Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia wyjaśniłaś sprawę otarcia autka ? co ty za przyciski chcesz wymieniać
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kasiu jak tam Adaś mam nadzieje że lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.