Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
e to w stolicy też trochę popadało[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________ja zawsze jak coś przymarznie to zaglądam na parking pod silver i po pół godziny mam odpuszczone,wtedy wycieram do sucha traktuje silikonem albo wazelina i jest na jakiś czas spokój
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Skończyłem zarządzanie i marketing , ale jakoś nudno było w weekendy to poszedłem na socjologię :oklaski: Prezes miałeś fotki wkleić z soboty
-
Spociki Łódzkie
arab zrobi bramę :polew:
-
Spociki Łódzkie
a ja dziś widziałem piaskarkę na ulicach łodzi
-
Spociki Łódzkie
wczoraj zawiało dziś przymroziło jutro znowu ma zawiać i tak do wiosny
-
Spociki Łódzkie
Kimi[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 00:35_________________________________________________Ja też się już zawijam
-
Spociki Łódzkie
o f*ck DJ może trzeba by ci odpowiedni dział do takiej poezji stworzyć co byś się nie marnował
-
Spociki Łódzkie
No ja o wazelinie NIC NIE WIEM :polew: :polew: Było było ktoś tam Sebie proponował wazelinkę a jak szliśmy na dupeczki w Sobotę to go nie było
-
Spociki Łódzkie
jak było o wazelinie to też był,temat dupeczek i nagle jest :bicz3:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Pamiętam jak kiedyś w połowie lat 90 kolega przywiózł mi z zagranicy zimówki z kolcami (jeszcze można było wtedy legalnie u nas jeździć) to była jazda bez trzymanki aż iskry szły podczas ruszania i nie ważne czy to był śnieg czy lud na ulicach ale to już historia
-
Spociki Łódzkie
jak pamiętam to juz z 15 lat jeżdżę zimą na Fuldach i naprawdę są godne uwagi ostatnio też miałem okazje właśnie na Polaris 2 jeździć w służbówce ubiegłej zimy i też się super spisywały o Nokianach też słyszałem dobre opinie [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:48_________________________________________________Dobre opony zima to podstawa
-
Spociki Łódzkie
Kolego moja Fulda to nie jakaś krata,bo ja mam taka jodełkę kierunkowa i wcale nie jest głośna.
-
Spociki Łódzkie
ja dzisiaj też nie jeździłem ale w ubiegłym roku bardzo dobrze mi się śmigało po śniegu (2x góry odwiedziłem)żadnych problemów oponki to Fuldy od paru lat polecam
-
Spociki Łódzkie
Ano, dokładnie. chriss, jak sytuacja? Odezwał się ktoś? na razie jeszcze oczekuje [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________ no raczej dlatego trzeba sie dowiedzieć
-
Spociki Łódzkie
Myślę że raczej powinny być oryginalne by problemów nie mieli No i trzeba by było się dowiedzieć przed zakupem co za sprzęt tam mają by lipy nie bylo że coś nie działa Jestem za Misiu mikołajem
-
Spociki Łódzkie
widzę ze wszyscy dotarli ale nie ma się co cieszyć jutro podobnie ma być jeszcze gorzej Pietryne odśnieżali na bieżąco chociaż ruchu zero paranoja co za miasto
-
Spociki Łódzkie
jeżeli policji nie bylo to ciężko będzie cos wyrwać
-
Spociki Łódzkie
może kolega Bartosz się zwyczajnie pomylił :polew: ale komplement jeżeli o mnie chodzi to słuszny
-
Spociki Łódzkie
ciągle sypie aż strach pomyśleć co będzie wieczorem a piaskarki zadanej nie widziałem parę fotek z miasta ;( Tylko dzieci mają radochę :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie na szczęście dzisiaj nie muszę nigdzie jechać i się denerwować [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 11:54_________________________________________________myślę że do jutra drogowcy się obudza ze snu letniego :polew:
-
Spociki Łódzkie
bo ich zima zaskoczyła jak co roku przecież nie zapowiadali ze będzie padało
-
Spociki Łódzkie
a tak w ogóle to nie było żadnych dziewczyn tylko sami faceci z wąsami
-
Spociki Łódzkie
piszesz o tej założycielce jamnika.pl Kłysiu