Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:59_________________________________________________Seba ty to nie płacz tylko wstaw tego delfinka do ciepłego parkingu o spryski odrazy zaczną gadać
-
Spociki Łódzkie
Dziś w ekspresie ukazalo sie takie ogłoszene [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 20:24_________________________________________________miała laska pecha
-
Spociki Łódzkie
cześć dziewczyno [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:44_________________________________________________o ty Kimi byłeś pierwszy
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Zgadza się kolega ma racje najważniejsze by lać paliwo ze sprawdzonych stacji najlepiej markowych koncernów a unikać małych stacyjek na uboczach i starać się nie jeździć z małą ilością paliwa(tzn.nie tankować ciągle za 20zł) tylko by mieć jak najwięcej go w zbiorniku wtedy nie będziemy musieli się martwić wodą w paliwie
-
[ALL] Dodatek do paliwa
http://www.riv.pl/pkn-orlen-ma-umowy-na-dostawy-paliw-z-bp-shell-i-orlen-petrocentrum-na-2009-r pewnie przedłużyli bo tak jest od zawsze
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Jak nie masz pełnego zbiornika to zawsze paliwo sie obija o ścianki zbiornika i wydaje taki stłumiony odgłos -normalna rzecz Ja też nigdy nie tankuje BP Ultimate czy Shell V-Power Diesel i tym podobnych,bo to nic innego jak tylko zwykły napęd i kroplą jakiegoś uszlachetniacza a to wszystko i tak z Orlenu wiem z doświadczenia więc po co przepłacać.
-
Spociki Łódzkie
Jeżeli tak to nie odpuszczaj,zrób odpowiednią dokumentację zdjęciową i walcz niech naprawiają szkody i na drugi raz uważają jak jeżdżą patałachy ręce opadają
-
Spociki Łódzkie
;( o f*ck,możliwe że pług, takie niestety uroki zimy [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________człowiek za***rdala by coś mieć a tu zonk jedzie taki jeden z drugim i niszczą to
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Ja nic nie dolewam a tankuje na Lukoil czasami na Bliskiej lub u źródła czyli z na lewaka z nafto-bazy Orlenu nic nie dolewam i jest git kolega do ciężarówki dolewa Xeramica i jest bardzo zadowolony http://moto.allegro.pl/xeramic-diesel-protector-40-1l-dodatek-do-diesla-i1324640351.html
-
Spociki Łódzkie
Tak po koleżeńsku to raczej bym ci odradzał lakierować u idczaka bo maja bardzo kiepską renomę jeżeli chodzi o blacharnie
-
Spociki Łódzkie
mówisz że bokami już można pośmigać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:42_________________________________________________wymień se żarówkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________bo jeździsz chyba już tak od Jarosławca
-
Spociki Łódzkie
co wam powiem to wam powiem ale zaczyna padać śnieg, jutro rano znowu może być paraliż [br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:27_________________________________________________ ja walczyłem z pół godziny zanim odpuściły,potem wypsikałem połowę płynu i zalałem zimowym mam nadzieje że będzie git tył na razie nie odpuścił
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
U mnie też dziś puściło bez potrzeby jechania na parking i lania jakiegoś denatu. I oczywiście odpowiedni płyn na zimę zalany
-
Spociki Łódzkie
a mnie dziś spryski się rozmroziły i już psikają :dance: płyn zimowy zalany
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 19:05_________________________________________________Poszedł facet do burdelu. - Ja jeszcze nigdy tego.. no.. nie robiłem... - No to co pan mi tu głowę zwraca ! Proszę pójść do lasu i najpierw tam potrenować na dziuplach. Facet wraca po pewnym czasie i mówi do burdel mamy, że już jest gotowy. - To pójdzie pan na górę, tam pani Kasia pana obsłuży. Facet zachodzi, panienka mu się rozkłada, a on ją z kopa, raz, drugi. - Co ty wyprawiasz ?!? - krzyczy dziwka - Sprawdzam, czy pszczół nie ma. :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
spadam do wyrka
- Spociki Łódzkie
-
[B5 AFN] Korki spustowe w podłodze
Tak są tam i zaślepki i takie specjalne korki odpływu wody,po prostu wystarczy zajrzeć pod spód auta
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
Najlepszy sposób to ciepły parking Ja też będę musiał jutro skorzystać bo niestety letni płyn w przewodach przymarzł prawdo podobnie ;(
-
Spociki Łódzkie
Bartek nic straconego bo zima dopiero się zaczyna
-
Spociki Łódzkie
a no można było,chociaż ciasno trochę tam dziś było
-
Spociki Łódzkie
e kolego żaróweczkę se wymień
-
Spociki Łódzkie
o to jeszcze lepiej :polew: może to tak ma być taki mod
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
Ja bym jeszcze wymienił kiere na poliftową a tak ogólnie to
-
Spociki Łódzkie
Mnie też się coś przypomniało odnośnie żarówek bartek1605 też byś mógł sobie wymienić tylną pozycje bo ze 3 tygodnie już bez niej jeździsz Seba to co ty się nie chwalisz że masz jakieś foty nie opublikowane :bicz3: