Treść opublikowana przez chriss
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
no wiem ale czego chcesz go zmieniać??temp ci skacze na liczniku raz masz 90 raz masz 60 dokładnie skacze jak głupie to przez brak mocy pewnie termos padł :gwizdanie: co wy tej mocy się tyle czepiacie no padł odrazu czujnik też wymienić chcezeby potem nie było :gwizdanie: Najpierw bym podłączył Vaga i dokładnie sprawdził czujniki i termostat dopiero bym się zastanawiał nad wymianą
-
[ALL] Darmowa domowa hamownia DIESEL
fajny programik trzeba będzie się pobawić
-
Spociki Łódzkie
Marianna ? [br] znaczy sie mamy nową koleżankę
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
Jak przymarzło w przewodach to tylko ciepły garaż ewentualnie parking i po godzince powinno puścić
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja tam uważam że każda szanująca się firma nie pozwoli sobie na wypuszczenie na rynek szajsu i zszarganie swojej marki. Jeżeli tylko finanse pozwalają to na jakości się nie powinno oszczędzać aczkolwiek nie wszystko co tanie jest złe
-
Spociki Łódzkie
wiesz musisz popytać jest sporo blacharzy w mieście którzy zrobią ci to lepiej, Mario powinien być zorientowany bo ostatnio też szukał lakiernika nawet mu jednego podesłałem ale okazał się za drogi, ale ty przecież i tak z ubezpieczenia będziesz robił chyba a z tego co słyszałem to idczak ma bardzo kiepską opinie jeżeli chodzi o lakiernie ja kiedyś robiłem na ul.Gorkiego 102 i byłem bardzo zadowolony
-
Spociki Łódzkie
tylko nie do idczaka jest przecież w mieście dożo innych blacharzy oni też te osłony pozakładają
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Masz rację Gik niech od razu na 6zł podniosą a co to za różnica tyle tylko że cały transport ch#$ weźmie razem z całą gospodarka
-
Spociki Łódzkie
o to ty Kasiu a już myślałem ze fora pomyliłem
-
Spociki Łódzkie
a co to za chippendalesi [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:54_________________________________________________z photoshopa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
myślałem że będzie to jakiś tatuaż [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:18_________________________________________________Egipt mistrzostwo świata
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba loga są dwa nie powiem gdzie bo inni by już nie szukali [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 01:18_________________________________________________Można chyba gasić więc Pstryk
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić wtryskiwacze? Benzyna w oleju.
To może być objaw przepalenia uszczelki pod głowicą jeżeli faktycznie przybywa oleju.
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
podobno jutro przed południem puszczają powtórkę kto nie widział.
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
Po gratulować filmowej kariery oczywiście oglądałem bo akurat kobieta przełączyła
-
Spociki Łódzkie
Banda widzę że się działo jak mnie tu nie było i impreza się szykuje no i kawalerski jakiś :drunk: sto lat B4rt4s Tomek współczucia będzie dobrze
-
[B6 AVF] Brak gniazda bezpiecznika nr 44
każde auto wyjeżdżające z fabryki ma 2 naklejki, jedną we wnęce koła zapasowego po prawej stronie bądź to pod tylnym dywanem bagażnika ewentualnie pod siedzeniem i drugą wlepkę w książce serwisowej zaraz na 1 stronie jak ją otworzysz.Tam znajdziesz nadrukowane wszystkie dane o twoim autku tzn.kody wyposażenia.kod silnika,skrzyni biegów,kolor itd..... Ps.biała naklejka z nadrukowanymi kodami.(może będzie trzeba wyciągnąć koło zapasowe by coś odczytać)
-
[B5 ADR] Witam czy to coś poważnego. błąd 00799
Tak to ten niebieski z dwoma pinami
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Zgadza sie tak właśnie jest jak kolega andy_sky wyliczył w tej naszej polsce dziś ON w hurcie staniał a na stacji widziałem cene podnieśli
-
[B6 AVF] Brak gniazda bezpiecznika nr 44
......albo panel klimy,najpierw sprawdź po kodach wyposażenia czy twój model miał podgrzewane fotele
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
różnią się rozmiarem ale jedne i drugie Ci podejdą Po co ma kupować świeczki od innego modelu skoro może kupić oryginalne do swego
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
He he he ja wymieniłem dwa lata temu i naraie zero problemu
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
Odpuść sobie febi kupuj Beru lepiej dołożyć parę groszy i mieś na jakiś czas spokój
-
[B5 AHU] Jakiej marki świece żarowe
Numer katalogowy-N 101 401 05 M10X1X25 BERU (0 100 226 227) Numer katalogowy-N 105 792 02 M10X1X30 BERU (0 100 226 482); ( stary numer Beru to 0 100 226 474) czyli rozmiarem sie jednak różnią do twojego są 0 100 226 227 więc takie proponuje założyć