Treść opublikowana przez chriss
-
[B5 AFN] świece żarowe
Jak nie masz problemów z odpalaniem to po co ruszać [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________A jak już wymieniać to tylko Beru
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja leje zima-lato SONAXa jak dla mnie rewelacja tylko cena mogła by być niższa [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:44_________________________________________________Ps. Jeżeli kupujecie płyn na stacji paliw szczególnie Orlen zawsze sprawdzajcie plomby na nakrętkach
-
[ALL] Szerokość opon zimowych - ciekawy artykuł !!
Myślę że bardzo ciekawy i pouczający artykuł,dużo wyjaśni co niektórym użytkownikom aut
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Ciekawy mod z tymi spryskami,sam jestem ciekaw co z tego wyniknie
-
Spociki Łódzkie
pod dywan Kasiu pod dywan [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 12:21_________________________________________________też się bede musiał w końcu za to wziąć :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
No to właśnie już mamy taki przypadek bo kolega mariuszzgierz zakupił właśnie taki oryginalny w ASO no i nawet 70 chyba nie trzymał
-
Spociki Łódzkie
Seba odpuścił mi wczoraj tylny sprysk :dance:
-
Spociki Łódzkie
a może na zieloną herbatę
-
Spociki Łódzkie
- [B5 AJM] Pytanie odnośnie licznika
z tego co pamiętam to kanał 49 to temp płynu chłodzącego - powinna być 90°C - a na 51 masz temp bloku chyba. A tu masz pięknie opisane co i jak-szukaj termostat oraz G2/G62 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0- [B5 AJM] Pytanie odnośnie licznika
Temperaturę sprawdzamy na kanale 49. A jeżeli chodzi o wskazówki to u mnie zachowują sie normalnie.Może macie coś z tymi licznikami ale proponuje najpierw posprawdzać czujniki temperatury Vagiem- Spociki Łódzkie
a jak powinno? bo np słyszałem i zawsze tak robiłem że diesla nie można przeciągać za bardzo jak jest zimny? dlatego zawsze staram sie gdzies do 2500 ja przez jakieś 4 5 km kręcę tylko do 2000 - aby troszkę złapał temp. (dodatkowo szkoda troszkę turbinki jak jest zimna) też tak sie staram robić :good:- Spociki Łódzkie
u mnie średnio po około 10 km- Spociki Łódzkie
ja dzisiaj swojego testowałem to tak waha się pomiędzy 78-85*C a na blacie też stoi w pionie- Spociki Łódzkie
Mario reklamuj niech kasiorę oddają taż sie ciesze- Spociki Łódzkie
bandyci [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:45_________________________________________________ci normalni i nie no i z różkami też :polew:- Spociki Łódzkie
znowu męczysz żula Kimi- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jestem ale była jazda dopiero 20 km pod Opocznem ujrzałem czarny asfalt w Piotrkowie tak ruszałem ze świateł że nie zdążyłem wjechać bo znowu zaświeciło się czerwone -normalnie sam lód [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________Bartek 1605 słyszałem ze latałeś bokami po rondzie Inwalidów- Spociki Łódzkie
Mario 225/45 R17- Spociki Łódzkie
jestem [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:37_________________________________________________no to co spot dziś pod Tulipanem może się jeszcze załapie- Spociki Łódzkie
ja na godzinke musze wyjść pomyślcie czy dziś pocimy sie czy jak- Spociki Łódzkie
nie wiem czy przypadkiem nie mam walniętego czujnika od temp. cieczy chłodzącej i chciałem zobaczyć jakie są wskazania temp. podczas jazdy - dziwne rzeczy mi się dzieją :wallbash: Siemanko klysiu podłączyć sie zawsze możemy[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:25_________________________________________________ Prezes- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 12:05_________________________________________________po co chcesz sie pod kompa podpinać- [B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
Myślę że to jest jakiś problem z hamulcami może uszkodzony system ABS czy regulator siły hamowania dobrze by było podłączyć Vaga i sprawdzić co pokaże - [B5 AJM] Pytanie odnośnie licznika