Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
:polew: i żulików
-
Spociki Łódzkie
było się śmiać :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
też dostałem tylko że z numeru AD Stachura :mysli: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 11:28_________________________________________________ już wiem bo to ten sam numer
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
KImi to ty ??? A gdzie kask :polew:
-
Spociki Łódzkie
To podróby :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Dużo was było jacyś nowi koledzy Ja dziś byłem w lesie na Snow Session
-
Spociki Łódzkie
krótki ten spocik mieliście dzisiaj :gwizdanie: szkoda że mnie nie mogło być
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
To też nie jest usterka mechaniczna tylko zawilgocony a potem przymarznięty mechanizm klamki Ten temat już kiedyś był opisywany
-
[ALL B5] Klamka nie otwiera drzwi :/
miałem w tamtym roku to samo,polecam wstawić auto na ciepły parking albo do garażu i usterka minie Ps.ograniczyć albo zrezygnować z mycia auta podczas dużych mrozów.
-
Spociki Łódzkie
Nikogo nie ma pewnie wszyscy się już pocą
-
Spociki Łódzkie
Witam widzę że się szykuje niezła impreza:Kulig,Ognisko,Drift i Snow Session Ale niestety mnie nie będzie bo jestem poza miastem i nie zdążę wrócić
-
Spociki Łódzkie
no i niestety na razie u mnie nie będzie nowego felunku też sie zwijam do wyrka
-
Spociki Łódzkie
Ja uznaję tylko dwa rodzaje nadwozi: sedan i coupe :naughty: A ten w podpisie to przez przypadek gdzieś wyhaczyłem ja też nie trawiłem kombi ale audi to wyjątek to jest avant mistrzostwo świta wśród kombi a nie jakiś wagon szmelcwagena, uwielbiam też cabrio i cupe Mario ja też musze sprawdzić he he he [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:44_________________________________________________a nóż widelec może coś sie poszczęści i będzie na nowy felunek :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
fajny emot w podpisie Kimi,nie było w avancie
-
Spociki Łódzkie
jak dla mnie to RS4 B5 oczywiście jedyna słuszna karoseria czyli Avant
-
Ceny paliwa marzec 2026
dziś tankowałem ON po 4,59 na Lukoil
-
Spociki Łódzkie
dobra ja się zawijam bawcie się dobrze he he he
-
Spociki Łódzkie
A to moja znajoma czasami spotykamy się po kryjomu na Majorce
-
Spociki Łódzkie
No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? [br] ja też myślałem o hamowaniu tak orientacyjnie ale przy pomocy Vaga tylko że pogoda trochę nie pozwala
-
Spociki Łódzkie
Witam w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja jutro zalewam nie ma co czekać bo taniej na pewno nie będzie
-
Spociki Łódzkie
Ode mnie też Wesołych Świąt wszystkim i dla wszystkich [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:36_________________________________________________Dziś żołnierskie śle życzenia bez zbytniego pier..lenia , o choince i o śniegu i o Mikołaju w biegu. Byś miał portfel pełny kasy,byś miał zawsze w lipcu wczasy, przełożonych roztargnionych,by ci zawsze trzymał wentyl, by sie gęba stale śmiała,by cie stara nie wkur..ała, byś miał twardo zawsze w kroku ,tego życze w nowym roku, Amen.
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
a ne prościej wymienić termostat
-
[ALL] Szerokość opon zimowych - ciekawy artykuł !!
no i nikt nie narzekał potem weszły na nasz rynek używki z Niemiec to dopiero był szał co drugie auto jeździło na łysych ale zimówkach a pierwsze co podczas kontroli policji to sprawdzanie bieżnika opon