Treść opublikowana przez chriss
-
Ceny paliwa marzec 2026
Neste Łódź 4,54 ON Ciekawe jak to będzie wyglądać po nowym roku
-
[ALL] Sprawdzenie pilota radiowego - nadawanie
ciekawe dobra robota
-
Spociki Łódzkie
to pewnie mnie w play-u zeżre całe doładowanie (limit) :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: dopiero teraz zauważyłem że tak sie dzieje
-
Spociki Łódzkie
Dlaczego jak pisze d*pa (d*upa) to wyświetla sie pupa
-
Spociki Łódzkie
czekamy tylko by za bardzo nie zamulało odświeżania
-
Lotto i inne.
Ja dostałem kupon pod choinkę i 2 miałem Mam wujka który już pewnie ze 30lat gra i ciągle puszcza te same liczby i d*pa nic nie wygrał
-
Spociki Łódzkie
udało sie zalogowac
-
Spociki Łódzkie
a no właśnie bo potrzebuje zalogować sie pilnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:31_________________________________________________mam nadzieje że sie szybko z tym uporają sprawdź.... już powinno być OK... narazie bez zmian czyli d*pa
-
Spociki Łódzkie
a no właśnie bo potrzebuje zalogować sie pilnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:31_________________________________________________mam nadzieje że sie szybko z tym uporają
-
Spociki Łódzkie
chodzi wam allegro ?
-
Spociki Łódzkie
Amster my też tobie życzymy i pozdrawiamy
-
Spociki Łódzkie
Macie w domu stół czy gra w mały bilard kieszonkowy ? :polew: Miśki to się byczą w Zakopcu [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:07_________________________________________________A w jakiego bilarda to kto go tam wie,przecież sie nie przyzna
-
Spociki Łódzkie
Kimi co ty w robocie łoisz
-
Spociki Łódzkie
No wiem, wiem. Nadrobi się :naughty: No nie ma to tamto
-
Spociki Łódzkie
Żałuje że nie byłem ostatnio ale nie mogłem bo nie było mnie w mieście [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:49_________________________________________________Ale drugiego mam nadzieje że będe
-
Spociki Łódzkie
cze Kasia a wy kiedy do nas wracacie ?[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:41_________________________________________________ To można by było sie na desce poślizgać albo na sankach pozjeżdżać
-
Spociki Łódzkie
Kimi gdzie sie pocimy drugiego real czy manufaktura ? Ciekawe jaki banerek wyrezał Seba
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 12:30_________________________________________________dupeczkę zapoznawczą
-
Spociki Łódzkie
Cześć Norbert nie przejmuj się co tu się wypisuje bo na spocie każdy stoi za wstydzony i boi się cokolwiek odezwać :polew:
-
Spociki Łódzkie
Witam Norbert Cieszę się, że nas odwiedziłeś Będziesz mile widziany na spotach oraz oczywiście klubowych imprezach Tyle na temat kurtuazji. Teraz standardy: napisz parę słów o sobie oraz zapodaj jakąś dupeczkę :naughty: :naughty: witam jestem chriss jestem maniakiem AudiA4 tzn.Audimaniakiem :polew: a teraz zapodam jakąś dupeczkę może tą
- Spociki Łódzkie
-
[B5 1Z] Krzywa kierownica
co ma ciśnienie w oponach do krzywej kierownicy
-
[B5 1Z] Krzywa kierownica
i mieć trochę szczęścia by końcówki nie były zapieczone i dały sie regulować
-
[ALL B5] Drzwi kierowcy nie otwierają się od Zewnątrz
W tamtą zimę miałem podobna sytuacje tylko z klamką od strony pasażera wysusz klamkę wstawiając auto do ciepłego garażu albo na ogrzewany parking