Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Krzywa kierownica


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odkryłem niedawno ze moja audica otrzymala dzwona w lewy blotnik u poprzedniego wlasciciela ale lekiego ale wracajac do tematu jadac na wprost kierownica jest skrecona lekko w prawa strone bardzo denerwujaca sprawa i teraz tak jak ja wyprostowac na drążkach czy przesówajac sama kierownice????

Dodam ze auto nie sciaga w zadna strone, nie zdziera opon wzystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lekkim dzwonie :mysli: to auto nie ma przestawionego zawieszenia :blink: ja proponuje podjechać na sprawdzenie geometrii bo bezpieczeństwo jest bezcenne :mysli:

ale jeżeli uważasz ze wszystko jest oki to sobie przestaw kierownice :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss teraz to mnie zalamales mam nadzieje ze az tak zle nie jest chociaz kto wie teraz jakos wychodzi mi przeglad wiec wszystko sprawdze ale moglo by byc zawieszenie przestawione jak nic mi nie sciaga nie zdziera i nie puka bo sie za bardzo nie znam

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co się załamywać,może ktoś po prostu źle ustawił kiere przy ustawianiu zbieżności i wystarczy poprawić lub przestawić :good:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszac to umiesz ale z moim szczesciem to sie okaze ze pół jest audi a pół poloneza caro heheheheh :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na zbieżności ustawią Ci ją idealnie nie ma co panikować jak auto jedzie prosto to znak że jest ok. niestety musisz wydać te 80pln ale podjedź do dobrego zakładu, byłem kiedyś u takiego co 3 razy poprawiał i się wk****łem i pojechałem do innego :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy piszą

przy ustawianiu zbieżności ustawia ci kierownice równo

wiadomo trzeba zapłacic ok 80 zeta zależy tez od zakładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy piszą

przy ustawianiu zbieżności ustawia ci kierownice równo

wiadomo trzeba zapłacic ok 80 zeta zależy tez od zakładu

i mieć trochę szczęścia by końcówki nie były zapieczone i dały sie regulować :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź ciśnienie w oponach czy jest równo z lewej i prawej. A później jak nie pomoże to tak jak koledzy wyżej pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź ciśnienie w oponach czy jest równo z lewej i prawej. A później jak nie pomoże to tak jak koledzy wyżej pisali.

:mysli: co ma ciśnienie w oponach do krzywej kierownicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź ciśnienie w oponach czy jest równo z lewej i prawej. A później jak nie pomoże to tak jak koledzy wyżej pisali.

:mysli: co ma ciśnienie w oponach do krzywej kierownicy

no ma bo Cię ściąga :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 10:19_________________________________________________ale koledze zdaje się nie ściąga autka :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie sciaga i nie tnie opon to po jaka cholere mieszac w geometrii ?

jedz na zbieznosc, nawet jak masz geometrie ciut poza norma (wiekszosc samochodow nie ma idealnie w normach geometrii przez nasze dziury, wymiane zawieszenia na nieoryginalne itp) to zbieznosc jest od tego zeby ci kiere za***iście prosto ustawic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam przypadek kupiłem auto walnięte w bok. kierownica była krzywo, zrobienie zbiezności przy okazji 2 osi, wszystko minęło jak ręką odjął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...