Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lotto i inne.


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, właśnie naszedł mnie pomysł, aby założyć temat odnośnie różnych gier w których można coś wygrać :). Ma on na celu przedstawienie waszych gier w które gracie np. regularnie, bądź spontaniczne i wysokości wygranych, które udało wam się zdobyć poprzez gry, jakieś np. maszyny hazardowe, lotto, jakies bukmacherskie zakłady etc.

Ochota mnie naszła na założenie tego tematu ze względu na to, iż poraz 100 dzisiaj nie trafiłem nawet trójki w dużego lotka ! Ale moją największą wygraną jest zdrapanie z kolektury lotto 50zł w tzw. zdrapki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś systemem trafiłem 4 w dużego i wygrałem 1200 zł, siostra kiedyś miała 5 i wygrała coś koło 5000 zł, raz na jakiś czas puszczam sobie dużego lotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś systemem trafiłem 4 w dużego i wygrałem 1200 zł, siostra kiedyś miała 5 i wygrała coś koło 5000 zł, raz na jakiś czas puszczam sobie dużego lotka :)

o cholerka, nieźle... :> to graj więcej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochota mnie naszła na założenie tego tematu ze względu na to, iż poraz 100 dzisiaj nie trafiłem nawet trójki w dużego lotka !

Myśle, że to Ci rozjaśni, dlaczego:

tabelka_prawd_lotto.PNG

Teoretycznie, powinieneś już RAZ trójkę trafic, ale to tylko statystyka.

A statystycznie rzecz biorąc, jak wychodzisz na spacer z psem , obaj macie po trzy nogi :decayed:

Także - powodzenia :good:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIMI.... jest małe prawdopodobieństwo, ale czemu nie grać ?? Skąd wiesz że tym razem nie trafi na Ciebie :> ??... Nie wiesz - więc grasz :) Trzeba grać, żeby wygrać :cool1:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________

A statystycznie rzecz biorąc, jak wychodzisz na spacer z psem , obaj macie po trzy nogi

Czyli ja ide o kuli a pies jednej nogi nie ma,bo amputowali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIMI.... jest małe prawdopodobieństwo, ale czemu nie grać ?? Skąd wiesz że tym razem nie trafi na Ciebie :> ??... Nie wiesz - więc grasz :) Trzeba grać, żeby wygrać :cool1:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________

A statystycznie rzecz biorąc, jak wychodzisz na spacer z psem , obaj macie po trzy nogi

Czyli ja ide o kuli a pies jednej nogi nie ma,bo amputowali :>

:laghing2:

Nie no, masz rację. Wszystko zależy od szczęścia.

Bo jest praktycznie takie samo prawdopodobieństwo, że grając nawet 40 lat nie trafisz nawet trójki, albo że puścisz od niechcenia jeden zakład w roku i pierdzielniesz szóstkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotto - zaczynaj od marzeń :decayed:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:21_________________________________________________Generalnie nie mówię tu tylko o lotto tylko o róznych innych grach w których można wygrać kase czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem kiedyś na statku do Szwecji, na tych maszynach co się ciągnie za wajchę, jakieś 500-600 zł, nie pamiętam dokładnie bo wygrałem korony szwedzkie :decayed:

oczywiście nie dzięki szczęściu, a pewnym systemem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem kiedyś na statku do Szwecji, na tych maszynach co się ciągnie za wajchę, jakieś 500-600 zł, nie pamiętam dokładnie bo wygrałem korony szwedzkie :decayed:

oczywiście nie dzięki szczęściu, a pewnym systemem :gwizdanie:

He he, moja żona też :decayed:

Na Stenie Baltice, 40 koron, a jak zaczynała, miała tylko 5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co grają 20-30 lat i nie mogą trafić 6 w Lotto i są tacy którzy zagrają kilka razy i od razu 6 wpada :wallbash::angry:.

Ja akurat lubię grać w tzw. jednorękiego bandyte. Wrzuciłem 10 zł i udało się wygrać 200 zł. Może wynik nie imponujący, ale zawsze coś. Zazwyczaj gram swoim "systemem"... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dwa razy trafiłem 4 w dużego-raz po zdanym egz na prawko całe 153zł a za drugim razem z Moją Kobietą 240zł po 7latach :good: :good: :good:

żeby wygrać trzeba grać.

raz na dwa tygodnie trzeba zagrać oraz przy większej kumulacji dla czystegu sumienia.

a i raz na STSach wygrałem 30zł :kox: :kox: :kox: :kox:

powodzenia i dużych wygranych.

ps gram tylko po to oby odkupić moje byłe A4ki i dla RS4 B5 :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do momentu kiedy zrównamy się "technologią" losowań z krajami zachodnimi i USA to nie ma sensu grać. Tam jeszcze minutę przed losowaniem można bez problemu wykupić zakład a nie tak jak u nas ponad godzinę przed losowaniem zamykają kolektury. Przez ten czas to można zrobić wszystko.... Krążą plotki o lżejszych kulach, o nagrywaniu losowań wcześniej aby mieć pewność co do wytypowanych liczb :gwizdanie: Sam tego nie sprawdzałem ale przed wyborami często ponoć są duże kumulacje... Znam człowieka któremu proponowano 6-tkę w zamian za połowę wygranej :shocked:

Ale muszę się przyznać :embarrassed: że pomimo tego raz na jakiś czas przy kumulacjach powyżej 10mln sam wysyłam kilka losów, kląc później że lepiej było wydać te pieniądze chociażby na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P ba i co. Sugeruje się tym że jednak ludzie wygrywają, więc czemu ma się nie udać i mi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam czasem esa wyśle do zetki czy rmffm, ale nawet głuchego nie odpuszczą :decayed: i w intermarche losy do tablicy przykładam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz liczyć to licz na siebie taa ? :naughty:

Licze, ale grać warto na boku czemu nie :decayed: Jak wygram wysoką kumulacje to kilka % przeznacze na nasz klub :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...