Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lotto i inne.


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

czasami dużego lotka się puści :good: nie raz już wygrałem trójkę, kiedyś babci skreślałem i trafiła czwórkę - 162zł, starszy w 98 roku na początku listopada trafił 500zł i na koniec miesiąca znowu 500zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz czy 6-tki nie wygrywają "słupy"

Znam gościa, kóry trafił 6-tke, także z tymi słupami to tak nie do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś za trójkę wypłacili 218 PLN :> Gram sporadycznie na chybił trafił ale to na razie jedyna wygrana tego typu :kwasny: Pamiętam, że wtedy przy tankowaniu na stacji poprosiłem o sprawdzenie kuponu (nawet taki leniwy byłem :cool1: ) a Pani wypłaciła kaskę i tankowanie było prawie gratis :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za trójkę normalną nie możliwe żeby było 218 zł chyba że systemem, pewnie miałeś 4 [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________Liczba wygranych

Stopnie wygranych Liczba Kwota(PLN)

szóstka 1 2 000 000.00

piątka 34 7 318.50

czwórka 2370 256.90

trójka 44209 20.00

kwota wypłacana z 3 jest stała, dziś to jest 20 zł wcześniej było chyba 16 i jeszcze wcześniej 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak MCM pisze odnośnie trójki, pewnie kolega który wygrał miał czwórkę.

A ja z niecierpliwością czekam na dzisiejsze losowanie :gwizdanie: :kox:

Trzymajcie kciuki :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:20_________________________________________________Przydałoby się auto odnowić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kupon pod choinkę i 2 miałem :(

Mam wujka który już pewnie ze 30lat gra i ciągle puszcza te same liczby i d*pa nic nie wygrał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są tacy co grają regulanie i choja, a są tacy co zagrają 2x i bah... [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:35_________________________________________________Nawet jednej liczby w dwóch zakładach ;( .....

Buuu.... ALE NASTĘPNYM RAZEM SIĘ UDA !! [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:27_________________________________________________i znów nie wygrałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj koleś co mi obiecałeś, jak trafisz szóstkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miszku o Tobię bym nie zapomniał rzecz jasna !!

Dzisiaj kolejne losowanie więc wierz we mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:05_________________________________________________4zł w multi multi :decayed: powoli pne się w górę :polew: 5 liczb z 10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy gramy

trzeba mięc szczeście

ja gram miesięcznie kilka razy narazie tylko jedna czwóreczka i kilka trójek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek, a skąd wiesz że może następnym razem sie nie uda, może wtedy będziesz miał szczęście :naughty:

przypominam że we wtorek 5mln zł do wygrania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra 30baniek nie wygrałem ale jak dzisiaj chociaż 3 nie będzie to się upiję :decayed:

Paniowie wie ktoś o co kaman w SYSTEMACH w lotto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było śmieszniej, ostatnio sąsiad wygrał w sklepie spożywczym-a raczej wydrapał: 100.000zł. :decayed: Zwykła zdrapka TORT URODZINOWY; Na konto dostał 90.000 tysi po odliczeniu podatku... Ale jemu się akurat należało, bez roboty był itp. Tylko że suma sumarum wszystko rozpuścił w pi..zdu i tyle z jego wygranej :thumbdown:

Nie zazdroszczę wcale, ale żal dupe ściska że nie zainwestował w dosłownie nic i wsio przepuścił...ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...