Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lotto i inne.


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

A żeby było śmieszniej, ostatnio sąsiad wygrał w sklepie spożywczym-a raczej wydrapał: 100.000zł. :decayed: Zwykła zdrapka TORT URODZINOWY; Na konto dostał 90.000 tysi po odliczeniu podatku... Ale jemu się akurat należało, bez roboty był itp. Tylko że suma sumarum wszystko rozpuścił w pi..zdu i tyle z jego wygranej :thumbdown:

Nie zazdroszczę wcale, ale żal dupe ściska że nie zainwestował w dosłownie nic i wsio przepuścił...ech...

Czytałem kiedyś artykuł, że 80% zwycięzców loterii przepuszcza wszystko prędzej czy później, po prostu palma odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro puszczę lotto na "chybił trafił" - czuje, że coś będzie :mysli::decayed:

niestety połowę puli będziesz musiał mi oddać bo też mam takie przeczucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie numerki stawiacie na kumulację wartą 18.000.000 PLN :?: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś nie puszczałem... wqr..wilem sie na to :( ile można.. :> (pewnie niedługo zacznę kolejną turę) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad zmienili Duzy lotek na lotto, zaklady zamiast po 2 to po 3 zl, niewiem dlaczego ale jest duzo trudniej cos wygrac, wczesniej mialem bardzo czesto, a caly czas wysylam co losowanie po 2 zaklady :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad zmienili Duzy lotek na lotto, zaklady zamiast po 2 to po 3 zl, niewiem dlaczego ale jest duzo trudniej cos wygrac, wczesniej mialem bardzo czesto, a caly czas wysylam co losowanie po 2 zaklady :gwizdanie:

ja tak samo ale i więcej grałem- a własnie wygrał ktoś wczoraj? [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 06:23_________________________________________________

jakie numerki stawiacie na kumulację wartą 18.000.000 PLN :?: :kox:

dobra już wiem :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny 30 zeta poszło się j3bać :confused4:

Szansa trafienia 6 w Lotto jest jak 1 do 13 milionów z ogonkiem.

Odpowiada to następującej sytuacji:

Na dystansie ponad 13 kilometrów rozpięto sznurek, na którym ktoś w jakimś niewiadomym miejscu zawiązał nitkę o średnicy 1 milimetra.

Następnie wsiadasz do śmigłowca i z wysokości kilkuset metrów rzucasz metalową kuleczką starając się trafić dokładnie w nitkę (nie wiedząc, w którym dokładnie miejscu została zawiązana, a dystans wynosi ponad 13 kilometrów).

Masz dokładnie taką samą szansę, że Twoja kuleczka trafi w tę nitkę, jak na to, że trafisz szóstkę w totka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :polew: :polew: :polew: ale co do tego że kiedyś było łatwiej trafić to całkowicie sie zgadzam.Dwa lata temu brałem ślub i uwczesna narzeczoną wpadliśmy na pomysł że zamiast kwiatków wolimy kupony totka ,przepraszam lotto ,dostaliśmy ich od cholery różnych ,duzgo ,multi itd dokładnie za kwote 3251zł wiec nie mało a teraz wam powiem ile wygraliśmy 250zł wiec niezły kibel a zaznacze że kupony były z różnych miast i jak wspominałem na różne gry,od tamtej pory nie gram,po prostu to jakaś wielka ściema,jak sobie przypomne jak z moim kumplem(świadkiem) przy piwku je sprawdzaliśmy a robiliśmy to dokładni to kopary nam opadły :shocked: potem jeszcze raz w kolekturze i to samo mówie wam to wielka ściema to lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :polew: :polew: :polew: ale co do tego że kiedyś było łatwiej trafić to całkowicie sie zgadzam.Dwa lata temu brałem ślub i uwczesna narzeczoną wpadliśmy na pomysł że zamiast kwiatków wolimy kupony totka ,przepraszam lotto ,dostaliśmy ich od cholery różnych ,duzgo ,multi itd dokładnie za kwote 3251zł wiec nie mało a teraz wam powiem ile wygraliśmy 250zł wiec niezły kibel a zaznacze że kupony były z różnych miast i jak wspominałem na różne gry,od tamtej pory nie gram,po prostu to jakaś wielka ściema,jak sobie przypomne jak z moim kumplem(świadkiem) przy piwku je sprawdzaliśmy a robiliśmy to dokładni to kopary nam opadły :shocked: potem jeszcze raz w kolekturze i to samo mówie wam to wielka ściema to lotto

Ściema nie ściema, generalnie jak ktoś ma pojęcie o czymś takim, jak rachunek prawdopodobieństwa, to wie, co jest grane.

Popularność Lotto wynika pośrednio z faktu, że wiele osób nie potrafi "ogarnąć", jak wiele jest kombinacji 6 liczb ze zbioru 49, czy też 10 liczb ze zbioru 80 (w przypadku Multi).

A jest to czysta matematyka.

Dla Lotto:

tabelka_prawd_lotto.PNG

Dla Multi:

http://serwis.lotto.pl/183-41e3c4eaaca9f.htm

Wygrane się zdarzają, oczywiście, nikt temu nie zaprzeczy. Również wynika to z rachunku prawdopodobieństwa (gdy na przykład podczas kumulacji Polacy puszczają po 20-30 milionów zakładów jednego dnia, no to średnio trzech powinno szóstkę wyłapać :) )

Wszelkie systemy kupowane w necie, granie na "najczęstsze" numery czy inne sposoby dziadka Władka, co tam kiedyś w sześćdziesiątym wygrał milion zdają się psu na budę.

Jedyna pewność wygranej jest wtedy, gdy dysponujemy kwotą pozwalającą wykupić zakłady na wszystkie możliwe kombinacje i ta kwota nie przekracza wygranej (co zdarza się niezwykle rzadko, bo na ponad trzynaście milionów zakładów w Lotto trzeba mieć jakieś 39 milionów PLN).

Przy kumulacji rzędu 50 milionów daje to 11 milionów zysku brutto, niestety jest też jedno ALE. Nie może w takim wypadku paść więcej jak jedna szóstka (ta nasza), w przeciwnym wypadku, już przy dwóch szóstkach (naszej i jakiegoś farciarza) każdy dostaje po 25 mln PLN, a my jesteśmy w plecy 14 baniek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzisiaj jak nie zajebiesz to nie będziesz miał ...a 3-4-5 czy 6 to można komuś wybić..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzisiaj jak nie zajebiesz to nie będziesz miał ...a 3-4-5 czy 6 to można komuś wybić..... :decayed:

Dobrze, że nie 1 lub 2, bo to by nieestetycznie wyglądało :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I korzyść też żadna, bo za jedynki i dwójki nie płacą :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. No nie powiecie że te pare mln by się człowiekowi nie przydało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest podatek od złudzeń,puszczasz kupon i już kombinujesz na co wydasz ta gruba kase o tu d*pa ,a jak trafisz trójke ,to sie cieszysz jak murzun blaszką :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...