Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
a na mnie moje czekało
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no to jeszcze jeden Idzie ślepy Żyd do lasu na grzyby. Zrywa jednego, liże i "O maślaczek". Zrywa następnego "O borowiczek". Bierze w rękę kolejnego, liże i "O gówno", dobrze że nie wdepnąłem.
-
Spociki Łódzkie
:polew: no to i coś ode mnie Pech chciał, że kobieta w ciąży (z trojaczkami) poszła do banku w dniu napadu. Dostała 3 kule w brzuch. Po przewiezieniu do szpitala lekarz mówi: - Ma pani niezwykłe szczęście, wszystkie dzieci przeżyją. Niestety nie możemy wyjąć pocisków, dzieci muszą się z nimi urodzić. Kobieta posłuchała lekarza i urodziła 2 dziewczynki i chłopca bez wyjmowania kul. Pewnego dnia, po 12 latach, jedna z dziewczynek przychodzi do mamy, trzymając coś w ręku: - Co się stało córeczko? - Mamo, robiłam siusiu i coś takiego mi wypadło. - To tylko kamień córciu. Wszyscy ludzie tak mają, ale już więcej to się nie stanie. Za chwilę do mamy przychodzi druga córka: - Mamo, zobacz, robiłam siku i coś takiego mi wypadło. - Nie martw się córeczko, każdy kiedyś tak ma, ale już więcej nie będzie wypadać. Nagle słychać krzyk z pokoju. Mama otwiera drzwi i widzi syna z penisem w ręku. - Co Jasiu, chciałeś zrobić siku i kamień wyleciał? - Nie mamo. Waliłem konia i psa zastrzeliłem!
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja sie już pożegnam bo na dzisiaj mam dosyć idę dogorywać w łóżeczku
-
Spociki Łódzkie
Chriss, laska w banerze wszystko Ci powie :decayed: :decayed: nie wiem bo trochę późno ta 18 tym bardziej ze to niedziela a nie sobota
-
Ceny paliwa marzec 2026
Łódź Lukoil ON-4,63
-
Spociki Łódzkie
jakieś spotkanie widzę sie jutro szykuje tak ?
-
Spociki Łódzkie
Siema byku :naughty: :naughty: Jak Sylwek? wow dopiero dotarłem ale mnie łep napier
-
Spociki Łódzkie
Dobry w nowym roku
-
Spociki Łódzkie
he he he a tez lecę bawcie sie dobrze
-
Spociki Łódzkie
Przyjemnego szumu w głowie,wygodnego miejsca w rowie no i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem a na każdym kroku szczęścia w nowym 2011 roku
-
Spociki Łódzkie
ej adwokacie :bicz3:
-
Spociki Łódzkie
ale zdjęcia może dodać
-
Spociki Łódzkie
No ja też chciałem 3, ale mnie chriss z Pantonem przegłosowali Ale i tak baner jest oj tam oj tam nie kombinujmy już jest git Seba ale fotki z kręgli i ze Zgierza to mógł byś dorzucić
-
Spociki Łódzkie
Podstawa to higiena :naughty: A nie, potem laska się krztusi, bo był kłaczek :kox: hehehe no no tak ma byc pozatym wygodniej moze mniej cieplo ale co tam czapke nosze :polew: :polew: :polew: :polew: KImi prosze cie :polew:
-
Spociki Łódzkie
malujesz oczy ??? :shocked: :polew: Seba :bicz3: no co ty to taka metafora a ty malujesz [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:50_________________________________________________Iza se sama maluje [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:51_________________________________________________dziękuje i też was całuje
-
Spociki Łódzkie
Dobra koniec tego cukrownia czas rzęski podmalować przed tańcami
-
Spociki Łódzkie
jest a baner jest najbardziej profesjonalny ze wszystkich banerów na tym forum
-
Spociki Łódzkie
Seba dziękujemy
-
Spociki Łódzkie
glosowanie zakończone
-
Spociki Łódzkie
czyli przegłosowane NR 1 zostaje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bravo :oklaski: :oklaski: :oklaski: udało sie :thumbup: