Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL] Uchwyt Słoneczka
jak nie dokupi jak w ASO jest dostępny
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a ja mam zwykłe Philips Premium + 30% extra light od prawie dwóch lat i nie narzekam
-
[ALL B5] Podgrzewanie tylnej szyby
Kolego jest taka specjalna farba do naprawy ogrzewania tylnej szyby,wystarczy domalować (uzupełnić ubytki ) linii ogrzewających [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________o kolega właśnie mnie uprzedził
-
Spociki Łódzkie
17 za późno chyba dlaczego a latem latem sie zmieni a może manufaktura będzie lepsza niż real,chociaż wszyscy będą kojarzyć gdzie
-
Spociki Łódzkie
17 za późno chyba
-
Spociki Łódzkie
no nie jest to mistrzostwo świata ale lepsze niż wcale oczywiście wierzymy w ciebie że stworzysz coś profesjonalnego
-
Spociki Łódzkie
tylko nie pierniczki [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________ fajne fajne
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czekałem kiedy Basia zareaguje
-
Spociki Łódzkie
Katowice maja nawet fajny nagłówek Seba ty byś coś ciekawego wyrzeźbił bo jesteś fachowcem w tej dziedzinie a Bartosz niech wkleja
-
Spociki Łódzkie
:polew: Bartosz z głodu nie umrzesz przy takich zapasach [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________ Popieram jakiś ładny stały nagłówek by się przydał
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Ostatnio przy -17 na zewnątrz klima nastawiona na 19*C trzy kreski po jakiś 8-12 km trasa osiągnąłem 80*C.Podczas 120km trasy temperatura wahała się pomiędzy 77-82*C (odczyt za pomocą klimy).Więc chyba muszę pomyśleć nad wymianą termostatu
-
Spociki Łódzkie
DO wszystkim Kimi widzę znowu się rozmarzył
-
[ALL B5] Samootwirająca się klapa bagażnika A4 Avant 2000
Potwierdzam to co napisał kolega element u mnie po wysuszeniu i za konserwowaniu WDą wszystko powróciło do normy jedyny minus to ułamany jeden zatrzask ale udało go się bez problemu przykleić.
-
[B5 AJM] Oświetlenie wnętrza
Możesz powiedzieć o jakiej kostce mówisz? kolega aju pewnie miał na myśli kostkę lampki która odmówiła współpracy sprawdź jeszcze przełącznik w lampce czy nie zaśniedziały styki
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Chyba ukłon w stronę skąpstwa bo w NL to przeważnie same golasy Nie prawda ja swoją przyjechałem z NL i dosyć bogato wyposażona jest prawdo podobne wersja Pro Line Style (w NL stawiano na ekologie i bezpieczeństwo raczej)
-
Spociki Łódzkie
co sie stalo no powiedz no zupa była za słona
-
Spociki Łódzkie
ale mam dziś zły humor wszystko mnie wq.....
-
Spociki Łódzkie
Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: nie... lekarz wywróżył mi dzidziusia :shocked: :shocked: :good: :good: :good: :good: GRATULACJE !!!!!!!!!! :naughty: :naughty: Basiu ja też gratuluje
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
ja, ich weiß eine fantastische [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:10_________________________________________________Ich verwende Google Translator
-
[ALL] Uchwyt Słoneczka
A szukałeś w ASO o ten uchwyt chodzi ?
-
Spociki Łódzkie
Do ruszającego z przystanku autobusu podbiega mężczyzna, krzycząc: - Ludzie, zatrzymajcie ten autobus, bo się spóźnię do pracy! - Panie kierowco - wołają pasażerowie - niech pan stanie! Jeszcze ktoś chce wsiąść! Kierowca zatrzymuje autobus, mężczyzna zadowolony wsiada i z ulgą mówi: - No, nie spóźniłem się... Bilety do kontroli proszę! :polew:
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
ciekawa lektura
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
wyemigrowali do Irlandii
-
[B6 BAU] Letnie paliwo w baku - co zrobić, żeby ruszył
To ja jeszcze dodam: Stacje Orlen i Bliska, ze względu na właściwości niskotemperaturowe oferują trzy gatunki oleju napędowego Ekodiesel Ultra – B, D i F odpowiadające paliwom klimatu umiarkowanego, a także klasę 2 odpowiadającą paliwu klimatu arktycznego lub surowego klimatu zimowego: -olej napędowy Ekodiesel Ultra B – olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż 0°C -olej napędowy Ekodiesel Ultra D – olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż -10°C -olej napędowy Ekodiesel Ultra F - olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż -20°C -olej napędowy Ekodiesel Ultra 2 - olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż -32°C i temperaturze mętnienia nie wyższej niż -22°C. Olej napędowy o wymienionych właściwościach stosuje się w okresach: -gatunek B dla klimatu umiarkowanego – w okresie letnim – od 15 kwietnia do 30 września -gatunek D dla klimatu umiarkowanego – w okresie przejściowym – od 1 marca do 15 kwietnia i od 1 października do 15 listopada -gatunek F dla klimatu umiarkowanego lub klasa 2 dla klimaty arktycznego lub surowego klimatu zimowego - w okresie zimowym - od 16 listopada do końca lutego.