Treść opublikowana przez Splendor
-
[ALL B7] Władca Pierścieni |2.0 TDI 140 km Limuzyna|
Jak się ściemnia tylnie światła żeby tak wyglądały?
-
[ALL B7] Władca Pierścieni |2.0 TDI 140 km Limuzyna|
Grill zostaje!
-
[ALL B7] Władca Pierścieni |2.0 TDI 140 km Limuzyna|
Myślę na początek o ledach przednich takich ściemnionych... Jeszcze nie szukałem konkretnych a tak na szybko to znalazłem takie coś... chciałbym jakieś ori a te to nie wiem czy takie śą...:
-
[ALL B7] Władca Pierścieni |2.0 TDI 140 km Limuzyna|
Witam, po półrocznej rozłące z A4 spowodowanej kradzieżą nareszcie mogę znowu być szczęśliwy A4 B7 2.0 TDI 140 km Limuzyna Nawigacja - Pełny FIS Komputer pokładowy Podgrzewane fotele Podgrzewane lusterka Climatronic 2-strefowy ABS, EBD, ESP 6 X Airbag 6-cio stopniowa, manualna skrzynia biegów Elektryczne szyby sterowane też z pilota Elektryczne lusterka Centralny zamek Oryginalne felgi Hak odpinany Halogeny Spoko alarm Monitoring pojazdu Planowane mody: RNS-e Oryginalne ledy Ściema (delikatna) Na lato felgi RS4 z 19` Kierownica jakaś RS4 albo S-line albo coś w ten deseń Obniżenie nadwozia (zastanawiam się ) Więcej fotek wkrótce bo te są z ogłoszenia Zrobię RNS-e najpierw...
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
Dawno tu nie zaglądałem i zapomniałem wam napisać jak się wszystko skończyło. Odszkodowanie dostałem po 4 miesiącach (przez policję bo popełnili parę pomyłek i wszystko musiało być poprawiane, np nr rejestracyjny ;/). Kwota odszkodowania była o 3 tysiące mniejsza niż powinna. Straciłem wszystkie zniżki, ponieważ było to odszkodowanie 100% Teraz nie mogę kupić takiego audi jak chce Nie dlatego że dostałem mniej kasy ale dlatego że nic nie ma ciekawego ;(
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
Myślę że lawetą podjechali...
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
Ubezpieczony jestem w UNIQA. Za miesiąc będę wiedział na ile wycenią AC a w poniedziałek napisze czy i ile strace ulg ;/ Boże jak ja nienawidze wszystkich złodzieji
-
[ALL B6] SKRADZIONA
Jeśli ktoś coś widział lub słyszał (wiem że mało prawdopodobne) to niech się odezwie...
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
Moja A4 stała na Osiedlu Oświecenia na dużym, oświetlonym parkingu. Nie było żadnych znaków po włamaniu tak jak np stłuczona szyba czy coś... Dodatkowo było zabezpieczenie na pedały sprzęgła i hamulca. Niestety ostatnio zrobiłem sobie car audio ;/ Miałem radio za 1.600 i nagłośnienie dobre (panel mam dalej w domu). Najgorsze jest to że ja ZAWSZE trzymam na strzeżonym tylko teraz się przeprowadziłem bo z laską zerwałem...na majówce mnie nie było tutaj więc auto stało raptem 3 dni...Przez te dni pisałem licencjata więc nie miałem za bardzo czasu. Mam świetny prezent na urodziny jednym słowem.
-
[ALL B6] Ukradli moją niunię spod bloku skur... :(
Dzisiaj rano o 11 przeżyłem szok ;/ ukradli mi auto ;/ miałem AC sprawa jest w toku, zeznawałem 2h. Ubezpieczałem we wrześniu... O ile mogą mi zmniejszyć odszkodowanie po pół roku od ubezpieczenia? A może ktoś się natknął na moje autko?? Jestem załamany, zniżki mojej mamy polecą ;/ Jakbym ich dorwał to niewiele by z nich zostało Złodziej to najgorsza szmata zaraz po pedofilu
-
[ALL B6] Czy mógłby mi ktoś polecić dobre radio z dvd w przyzwoitej cenie ?
a rozmiarowo będzie pasowało?
-
[ALL B6] Czy mógłby mi ktoś polecić dobre radio z dvd w przyzwoitej cenie ?
hmm zmieniłem zdanie. Teraz interesuje mnie takie radyjko: (nowe ok.1500) Będzie pasowało do tego panelu?:
-
[ALL B6] Czy mógłby mi ktoś polecić dobre radio z dvd w przyzwoitej cenie ?
Takie wysuwane z dvd za ok 1500
-
[ALL B6] Czy mógłby mi ktoś polecić dobre radio z dvd w przyzwoitej cenie ?
Ja też bym prosił o doradzenie... interesują mnie nowe radyjka alpine / blaupunkt/ pioneer (sony?) Do takiego kokpitu: http://lh3.ggpht.com/_4CQ4yPHVvVU/SMaCOMPMhyI/AAAAAAAAAZ8/XosJInH-biQ/s720/P1020599.JPG
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
No czyli tomtom wychodzi najlepiej ;] i nie mam kłopotów z wyszukiwaniem dłuższych adresów a jeżdżę dużo i daleko.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To będzie ktoś na spocie z komputerkiem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam pytanko ma ktoś może komputer? coś mi się stało z navigacją i może na spocie ktoś by na to zerknął? przestało mi wyświetlać też informacje o radiu (jaka stacja) lub CD (jaki kawałek leci). Mam tą małą navi miedzy zegarami.
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
Ale będzie jeszcze obniżone, szyby przyciemnione i te chromowe listwy na około szyb
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
Opona nie ma się podobać tylko dobrze trzymać się drogi i zapewniać bezpieczeństwo Aj chodziło mi o te fele na tych oponach [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________Po przerobieniu w photoshopie to wygląda tak
-
Czy ktorys z KLUBOWICZOW jest w posiadaniu takich felg.....
No tylko trochę za wysoko było, ciekawe jak będzie wyglądać na moiej nowej furze.... albo znajde jakieś inne a te sprzedam.
-
Czy ktorys z KLUBOWICZOW jest w posiadaniu takich felg.....
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_pierwsza_milosc_juz_sprzedana_zobacz_p-t60951.0.html
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
Te dunlopki mi się nie podobają Kiedyś widziałem takie od A5 takie jakieś zakręcone na końcach czy coś...
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
No myślałem nad sprzedażą ale nie wiem jakie kupić inne...
-
Czy ktorys z KLUBOWICZOW jest w posiadaniu takich felg.....
Ja mam takie felgi
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
A macie może foto takiego auta na tych kołach? bo jak nie to się pobawię photoshopem