Treść opublikowana przez Splendor
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
a ma ktoś zdjęcie jak ten model na tych felgach wygląda?
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
Z mojego starego auta zostały mi te felgi: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_pierwsza_milosc_juz_sprzedana_zobacz_p-t60951.0.html Będą pasowały do tego autka? (może ktoś ma zdjęcie?) http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_moja_a4_na_wiosne_bedzie_odpicowana_d-t60950.0.html
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Świetne autko
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Bardzo efektowne autko ;D
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Super autko!
-
[ALL B6] Kupować radio czy dużą navi?
Tak był, ogólnie to komputer działa (spalanie, czas podróży, prędkość...itp ok 7 opcji), po wymienieniu nie wyświetla mi jedynie utworów/radia, no i tej nawigacji (nie sprawdzałem czy działa navi wcześniej). Teraz mam płytki na polskę/czechy/niemcy (osobne płyty) i chciałem to odpalić i zonk...
-
[ALL B6] Kupować radio czy dużą navi?
Pytanie Nie działa mi mała navi, nie można nawet wejść do menu. Ostatnio wymieniałem cały licznik z salonu i po tym zabiegu nie wyświetla mi utworów z cd ani słuchanej w tym momencie stacji radiowej, może być ta awaria spowodowana wymianą licznika?
-
[ALL B6] Kupować radio czy dużą navi?
Witam oto wnętrze: Pytanie: kupować jakieś fajne radyjko które posiada możliwość odczytywania dvd czy kupić sobie ori dużą navi (przerobiłbym tak, żeby można było oglądać divx i dvd) ? Zastanawiam się, ponieważ w tą dużą navi można wgrać też moje ulubione oprogramowanie nawigacyjne TomTom, poza tym lepiej by to wyglądało niż radio + jakaś nawigacja przyklejona do szyby. Zdaję sobie sprawę że ta druga opcja jest droższa, ale lepiej wygląda i zawsze można wyciągnąć i powrócić do stanu które znajduje się na zdjęciu (w razie sprzedaży np.). Co myślicie?
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
To w takim razie ktoś mi napisze co jest grane z tym bagażnikiem w końcu?
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Ile zapłaciłeś za RNS-E ?
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
Witem że to dla polewy pisałeś, ale Ci ziomuś nie wyszło bo się nie śmieje... chyba żarcik Ci się przytępił Wyobraź sobie, że pierwsze co tak chciałem otworzyć, chyba jak każdy... bagażnik pomimo to nie działa i muszę otwierać za każdym razem z kluczyka, a jeśli auto jest na chodzie to muszę go zgasić i dopiero otworzyć bo inaczej nie działa.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:17_________________________________________________Nie chce spamować z nowym tematem dlatego już zapytam tutaj: http://moto.allegro.pl/item545154581_mieszek_audi_a_4_lift.html Ten mieszek będzie pasował do B6 ?
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
Tak, z kluczyka działa. Kocham to forum 2 minuty i jest reakcja na post :>
-
[ALL B6] 2 różne sprawy
1. Czy w B6 (limuzyna) można otworzyć inaczej bagażnik niż z kluczyka? Jeśli tak to gdzie jest jakiś przycisk? 2. Mam lekko porysowane obicie na suficie, dokładnie to jest nad prawą tylną szybą (czymś ostrym)... można to jakoś zakamuflować? Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No byłem na miejscu Dziwne te spoty wasze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Było to spotkanie dzisiaj? ile trwało jeśli było? Byłem o 17 i nikogo ani widu ani słychu... a specjalnie auto umyłem haha
-
[ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
a co powiecie na albo
-
[ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
A jaki? Może jeszcze symulacja z jakimiś chromami? żeby takie listwy srebrne dać na około szyb
-
[ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
No te chyba najbardziej mi się podobają masz jakieś namiary na nie? a może ktoś ma inne kozackie felgi które pasują do tego koloru i modelu?
-
[ALL B6] SKRADZIONA
No wiem wiem a ile takie coś może kosztować?
-
[ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
fajne tamte wcześniejsze też mi się podobają jak macie jeszcze jakieś fajne to zapodajcie
-
[ALL B6] Jakie felgi do tej A4?
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_moja_a4_na_wiosne_bedzie_odpicowana_d-t60950.0.html Jakoś marzec/kwiecień będę musiał kupić ładne felgi... myślę nad 17`. Zapodacie jakieś zdjęcia felg które by wypasiły to Audi?
-
[ALL B6] SKRADZIONA
A pokażcie mi na jakimś foto
-
[ALL B6] SKRADZIONA
Jakich dokładek?
-
[ALL B6] SKRADZIONA
Drewienko akurat mi się podoba to pewnie kwestia gustu. A4 to 1.9 TDI 131 KM z przebiegiem 200k km po wymianie wszystkich filtrów itd Planuję na wiosnę kupić jakieś 17`-18` felgi (może z czarnym akcentem, przyciemnianie szyb oraz te takie srebrne listwy na około szyb), na dniach postaram się uruchomić tą małą navi (bo jeszcze nie przyglądałem się jej) oraz kupuję jakieś radyjko... Jak będą jakieś zmiany to będę tutaj wrzucał. PS. Mam małą ryskę, znacie jakieś pasty do polerki ? nie jest głęboka...
-
[ALL B5] Pierwsza miłość :) Już sprzedana Zobacz :P
To była moja pierwsza miłość Dzięki temu A4 zrozumiałem że nigdy nie przejdę na inną markę PS: Te felgi są do sprzedania!! gg 4507676 Teraz posiadam: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_moja_a4_na_wiosne_bedzie_odpicowana_d-t60950.0.html