Treść opublikowana przez Splendor
-
Coś kradnie mi prąd
Miałem podobną sytuację, czujnik świateł był do wymiany. Okazało się że tylnie lampy postoju zapalają się spontanicznie i palą się aż do rozładowania aku... A ja 3 akumulatory wymieniałem jak debil.
-
A4 B7 2.0 TDI 140km 2005 muli po regenracji turbiny 2 lata temu
Sprawa wyjaśniła się 2 tygodnie temu. Wcześniej robiłem 3 pompo-wtryski, został jeden i właśnie on był do wymiany. Zrobiłem i wszystko cacy. Następne auto napewno w comonrailu. Przy okazji mogę polecić bardzo dobrego i uczciwego mechanika który zajmuje się tylko Audi oraz VW w Poznaniu - innych marek nie bierze. Jest dobry więc trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. Zainteresowani niech mi napiszą PW to dam nr na kom. Wihajster: Filtr paliwa też wymieniłem na początku ale nic nie dało
-
A4 B7 2.0 TDI 140km 2005 muli po regenracji turbiny 2 lata temu
No więc przy zmianie biegu na 3 i na 4 muli (trzęsie) i jest zauważalny lekki spadek mocy. Turbina była regenerowana ok 2 lata temu (nie więcej). Czy tym razem może to być przepływomierz? A może filtry paliwa? (nie jestem pewny kiedy wymieniany). Co o tym myślicie?
-
Samoczynnie zapalające się tylnie światła postoju - pilne
No więc zapalają się te światła postoju przy zgaszonym silniku, aż do rozładowania akumulatora. Nie dzieje się to regularnie ale mam wrażenie że jest to uzależnione od temperatury, mogę się mylić. Byłem w serwisie i chciałem to zrobić przy okazji innych napraw, ale nie mogli znaleźć przyczyny. Czy ktoś z Was miał taki problem? Z góry dziękuję za w miarę pomoc, ponieważ dzisiaj znowu się to stało i chce wiedzieć co powiedzieć u elektryka...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich dawno mnie tu nie było... odebrałem dzisiaj autko od mechanika bo wywalałem wałki wyrównoważające i zamieniałem dół silnika na BKD Rozrząd też się zmieniło od razu. Jak ktoś z Was też robił taki zabieg to mógłbym się dowiedzieć gdzie?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Dzisiaj odebrałem autko po zabiegu likwidacji wałków wyrównoważających. Mam górę silnika z BLB a dół z BKD. Wymieniony został również cały rozrząd. Autko chodzi jak marzenie. Mogę polecić mechanika z Poznania który tego dokonał. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Pulsuje przy jeździe i redukcji...
U mnie przestało nie wiem na jak długo. Może dlatego że w końcu się przeczyściło lepszym paliwem (bp ultra czy jakoś tak). Bo to pulsowanie to pojawiło się właśnie po tym jak zatankowałem to lepsze paliwo...
-
[ALL B7] Pulsuje przy jeździe i redukcji...
Witam, jakiś rok temu wymieniałem jeden PD bo drgania były bardzo odczuwalne, teraz też są ale mniej. Chodzi teraz o coś innego: mianowicie kiedy przyspieszam albo redukuję odczuwalne jest takie pulsowanie... (średnio co 2 sekundy) może się kojarzyć z np niedopompowaną oponą, ale to chyba nie to chociaż pewności nie mam... To może być równie dobrze jakiś pasek który powoli zmierza ku destrukcji albo kolejny PD a może uszczelki PD? Ktoś miał podobną sytuację?
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Aż się miło tego czyta Kri$. Swoją drogą to moje audi jest już w ASO.[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 13:09_________________________________________________Jutro odbieram autko wrzucę jakieś zdjęcia dla porównania. PZU wyceniło mi szkodę na 3200 zł a ASO na 7500 zł ;]
-
[B7 BLB] Czyszczenie pompo wtrysków ultradźwiękami
Jeśli chodzi o ceny to w ASO w poznaniu zaoferowali mi takie czyszczenie za 1300zł. Czy ktoś może mi powiedzieć jak ceny kształtują się np w jakimś serwisie Bosha itp? Czy warto wykonać taką operacje w przypadku nierównej pracy silnika?
-
[B7 BLB] Problem z drganiem silnika/przyspieszanie i drży cała buda do 2600 obr/min
Co to jest PD? ;]
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Kri$ ty
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Hmm czyli wystarczy notatka policji dla ubezpieczyciela sprawcy? Myślałem że jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania to musi być ustalony sprawca - jego ubezpieczyciel musi mieć orzeczenie winy ustalone przez sąd.
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Wszystkie dane mogę mieć z notatki ze zdarzenia, poza tym sprawa jest w toku... Policja ustaliła jego winę, ale to chyba teraz nie jest istotne aż do wyroku sądu, mam nadzieję że szybko to się skończy...
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Zarejestrowałem szkodę u sprawcy (PZU). W środę ma mnie odwiedzić Pan Od Wyceny. Prawdopodobnie uda się to zrobić w Audi...
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Witam wszystkich, chciałbym się podzielić z wami moją sytuacją jaka zaszła w tą sobotę na rondzie Śródka w Poznaniu... Doszło do kolizji z innym autem który wymusił na mnie pierwszeństwo przejazdu (niestety nie zdarzyłem już uciec), na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja oczywiście uznała winę tego drugiego kierowcę tyle że ten nie przyjął mandatu i teraz sprawa odbędzie się w sądzie ;/ PS. Korzystając z okazji czy mógłby ktoś polecić dobrego blacharza/lakiernika w Poznaniu? Czy po obejrzeniu przez was zdjęć jesteście w stanie ustalić mniej więcej ile wyniesie pełna naprawa (zwróćcie uwagę na grill który jest porysowany - też do wymiany). Aha i czy mogę oddać autko na koszt sprawcy do salonu audi... reszta zdjęć na http://img524.imageshack.us/gal.php?g=23431110.jpg
-
[B5 AFN] Pilot nie otwiera drzwi.
Pozwólcie że dołączę się do topicu. W moim B7 otwieranie z kluczyka automatycznie działa w kratkę a manualnie zawsze... Nie wiecie co może być przyczyną? czasami nawet włącza mi się alarm hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Było widać... Jak przejeżdzałem to wszyscy się oglądali... Ale tam same złomy stały... (bez urazy jeśli ktoś lubi) Oni bardziej wyglądali jak na ustawkę niż na spot Ewentualnie zjazd bmw ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota Przepraszam, że ja tak tylko na szybko byłem... następnym razem postaram się być dłużej. Myślę, że jeśli będzie spot za 2 tygodnie to wlecę już z nowym RNS-e ;D Za tydzień nie mogę bo nie ma mnie niestety w polsce PS. Nie wiem czy widzieliście ale obok był spot hondy civic ;]
-
[ALL B7] Problem Z zamkiem centralnym do 3 razy sztuka a co dalej?
Mam ten sam problem, tylko dzień wcześniej byłem na myjni przed tymi mrozami nocnymi... zamknąłem autko a na drugi dzień tak jakby nie dochodził sygnał z kluczyka do auta... Co mam zrobić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://pokazywarka.pl/q7g90t/ ;]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to widzieliście? ;] http://posmiejsie.pl/q/1Dg4v141pR5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Boże jak wy tu spamujecie ;> pogadajcie sobie na gg co?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich Polecicie mi kogoś z Poznania kto kompleksowo zakłada i programuje RNS-e ?
-
[ALL B7] Władca Pierścieni |2.0 TDI 140 km Limuzyna|
Zajmę się najpierw car audio a poprawiać wizualnie ładne auto narazie nie trzeba. Narazie Edit: No i jest RNS-e Fotki niedługo...