Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. właśnie dlatego Tobie o tym pisze ...ja jestem mega zadowolony że mamy Ciebie i Pawełka ...no i innych wiadomo A propo konkurencji Fiat ma dizelka 1.8 200KM ,BMW 2.0 204 ,a lada moment 211,opel 1,9 211 .Jestem ciekaw co na to Audi i kiedy.
  2. Chyba też zmienie opony nie dość że zimówki to dobreroki (chyba gorsze od Dębicy)
  3. Czy antykibic może być na forum? :gwizdanie:
  4. to polecam Luboń :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 16:01_________________________________________________byś maił blisko do mnie, madasa i musashiego Jestem po drugiej stronie Warty
  5. Cześć wszystkim
  6. Dobranoc wszystkim
  7. Odp: SPOT POZNAŃSKI 8.03 oraz 15.03 King Cross poziom -2 - zielony, godz.16.00 « Odpowiedz #19884 : Dzisiaj o 23:17 » Cytuj Modyfikuj Usuń -------------------------------------------------------------------------------- Musashi czy możesz mi dać odp.w spr. kompa co dokładnie muszę kupić -tylko pamiętaj że jestem laikiem ( na końcu była litera ,,s")
  8. Musashi czy możesz mi dać odp.w spr. kompa co dokładnie muszę kupić -tylko pamiętaj że jestem laikiem ( na końcu była litera ,,s")
  9. Znaczy się na poczcie źle znaczek nakleiłem?
  10. Madas wierzę Ci i nie mam pretensji-pociągne z paputa w kompa
  11. zawsze dostajesz kopie swojego Za każdym razem
  12. Z tymi mejlami nic nie kumam ja dostaje kopie na swój ?????????????????????
  13. Mam pytanko o te nieszczęsne manetki do kompa -mój prezes sprawdzał i po numerach wyszła literka ,,s" i miał mi dać odp. czy coś jeszcze muszę dokupić żeby wszystko działało.Niestety jestem zielony jak marsjanin. :embarrassed:komp mi się wiesza -szlak mnie trafia .Prezesie jak możesz daj głuchacza to oddzwonie 784399925
  14. Hej! dobry wieczór wszystkim Madas mam pytanko czy dostałeś mejla ,albo Musashi bo pytam od niedzieli prezesa i brak odp. niewiem czy to olewka świeżaka czy mój złom znowu szwankuje
  15. Ewentualnie zastosować nr. z Gliniaża z B.H. - banan w rure [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 01:32_________________________________________________O widzę wszystcy śpią ,to ja też idę - narka
  16. Zmykam dobranoc
  17. Musashi wyluzuj bo Madas leka zalapal
  18. Ja Violi namawiac nie musze jej po prostu nie bedzie w Poznaniu i dajcie spokój tej BMW wiadomo ze 99% posiadaczy 3-jek to pustaki
  19. koniecznie wpadaj z żonką Viola chce a nie moze. Musashi przypominam sie
  20. No tak moja kobieta nie zalapala sie na spota ,a za 2 tygodnie tez jej nie będzie ,a Gośce obiecalem ze przywiozę żonkę -sory
  21. Moja żonka mogła by Ci zawtórować :>
  22. Czasem mąż bywa przydatny , powiem więcej nawet żona niekiedy bywa przdatna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.