Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. Nie dość że skrajnie żałosny to jeszcze co opel robi u Audi?
  2. witaj Sławek ...rozbujniku Niedługo to już dzień dobry
  3. Znowu ja wchodzę wszystcy uciekają -czy mam sobie już iść :>
  4. Panie Musashi co to ja za kabelek muszę mieć?
  5. :hi:Wszystkich
  6. po zlocie, w gorach zima ze az strach sie bac... jak strach sie bac, to nie strach sie nie bac ? Trzeba było zrobić zlot nad morzem i zamiast nocnego odśnieżania było by posztormowe poszukiwanie bursztynów :>
  7. Zastanawiam się do kogo piszesz, bo my nie stosujemy wychowania bezstresowego. Przeczytaj uważnie to się dowiesz
  8. wiesz co, wole się gramolić nawet na II piętro niż mieć za ścianą dzieci. ale tam nie jadą dzięci poniżej roku i nie budzą się co 2h z płaczem bo są głodne Mam nadzieję, bo jak słyszę płacz dziecka to dostaję szewskiej pasji to co robisz ze swoim dzieckiem jak płacze - kneblujesz???? nie, uspokajam, poprostu czasem mnie wkurza to, że nie każdy potrafi odrazu uspokoić dziecko kture płacze i płacze... To się nazywa wychowanie bezstresowe jak dzieciak płacze to zbiera się konsylium ..... i radzą co tu zrobić . Klaps nie wchodzi w rachube, bo to zbrodnia jakich mało-niestety to wychowanie bezstresowe widać na każdym kroku, chamstwo osiąga coraz to nowe szczyty.
  9. :hi:Wentyl
  10. Co to za radio z twarzą ?
  11. Witam kogo jeszcze nie powitałem
  12. Też się pojawiam i witam wszystkich :>
  13. Czosnek rzeczywiście się sprawdza - do tego jeszcze 50 vodki i wypocić się na maksa przez noc pod kołdrą. Rano wstajesz niczym młody bóg - tylko trochę wali z kabiny Przy poruszaniu się komunikacją miejską w szczycie ma to niezaprzeczalną zaletę
  14. :hi:Panowie polecam czosnek co prawda z kopary bije jak z ruskich onucy ale coś za coś
  15. Uciekam przyjemnego postowania narka.
  16. To mnie jakoś pociesza jeszcze manetki i aisin taki jak u Ciebie.
  17. A prosiłem tylko nie moje koła, a one na 1 planie
  18. Witam wszystkich po pozytywnym spociku tym razem już przynajmniej znałem parę osób bo na pierwszym czułem się trochę jak skarpeta nie od pary dlatego powstrzymałem się od komentarza.No i wreście wiem gdzie jest zjazd(choć nie wiem kto mi go pokazał . Co do tv to ja mam plazme LG 42 PT 81 z twardym dyskiem wejściem usb (podłanczam pendrajfa i oglądam filmy zdjęcia itp) i choć sprzedawca mi odradzał to ja nie żałuje i jestem super zadowolony to samo na forum same pochlebne opinie.Plazma zużywa trochę więcej prądu od lsd ale przy maksymalnej jasności przy ciemnym obrazie plazma ma mały pobór a lsd i tak musi podświetlać,więc nie jestem do końca przekonany o tym zużyciu.
  19. No to ja też się pożegnam - o ile ktoś tu jeszcze jest
  20. :hi:wszystkich. Tak czytam i mi głupio bo ja wypijam jedno góra dwa piwa
  21. To kolorowych snów
  22. Ja oglądam walki w klatce na exrteme bo jestem sam i nikt mi nie marudzi że ,,no tak albo samochody,albo napażanki"
  23. :notworthy: :notworthy:aby nie było tak pusto[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________Siemasz Madas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.