Treść opublikowana przez kamosor
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie dość że skrajnie żałosny to jeszcze co opel robi u Audi?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj Sławek ...rozbujniku Niedługo to już dzień dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Znowu ja wchodzę wszystcy uciekają -czy mam sobie już iść :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie Musashi co to ja za kabelek muszę mieć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po zlocie, w gorach zima ze az strach sie bac... jak strach sie bac, to nie strach sie nie bac ? Trzeba było zrobić zlot nad morzem i zamiast nocnego odśnieżania było by posztormowe poszukiwanie bursztynów :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zastanawiam się do kogo piszesz, bo my nie stosujemy wychowania bezstresowego. Przeczytaj uważnie to się dowiesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz co, wole się gramolić nawet na II piętro niż mieć za ścianą dzieci. ale tam nie jadą dzięci poniżej roku i nie budzą się co 2h z płaczem bo są głodne Mam nadzieję, bo jak słyszę płacz dziecka to dostaję szewskiej pasji to co robisz ze swoim dzieckiem jak płacze - kneblujesz???? nie, uspokajam, poprostu czasem mnie wkurza to, że nie każdy potrafi odrazu uspokoić dziecko kture płacze i płacze... To się nazywa wychowanie bezstresowe jak dzieciak płacze to zbiera się konsylium ..... i radzą co tu zrobić . Klaps nie wchodzi w rachube, bo to zbrodnia jakich mało-niestety to wychowanie bezstresowe widać na każdym kroku, chamstwo osiąga coraz to nowe szczyty.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Wentyl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co to za radio z twarzą ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kogo jeszcze nie powitałem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też się pojawiam i witam wszystkich :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czosnek rzeczywiście się sprawdza - do tego jeszcze 50 vodki i wypocić się na maksa przez noc pod kołdrą. Rano wstajesz niczym młody bóg - tylko trochę wali z kabiny Przy poruszaniu się komunikacją miejską w szczycie ma to niezaprzeczalną zaletę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Panowie polecam czosnek co prawda z kopary bije jak z ruskich onucy ale coś za coś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uciekam przyjemnego postowania narka.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To mnie jakoś pociesza jeszcze manetki i aisin taki jak u Ciebie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A prosiłem tylko nie moje koła, a one na 1 planie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich po pozytywnym spociku tym razem już przynajmniej znałem parę osób bo na pierwszym czułem się trochę jak skarpeta nie od pary dlatego powstrzymałem się od komentarza.No i wreście wiem gdzie jest zjazd(choć nie wiem kto mi go pokazał . Co do tv to ja mam plazme LG 42 PT 81 z twardym dyskiem wejściem usb (podłanczam pendrajfa i oglądam filmy zdjęcia itp) i choć sprzedawca mi odradzał to ja nie żałuje i jestem super zadowolony to samo na forum same pochlebne opinie.Plazma zużywa trochę więcej prądu od lsd ale przy maksymalnej jasności przy ciemnym obrazie plazma ma mały pobór a lsd i tak musi podświetlać,więc nie jestem do końca przekonany o tym zużyciu.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to ja też się pożegnam - o ile ktoś tu jeszcze jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:wszystkich. Tak czytam i mi głupio bo ja wypijam jedno góra dwa piwa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To kolorowych snów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja oglądam walki w klatce na exrteme bo jestem sam i nikt mi nie marudzi że ,,no tak albo samochody,albo napażanki"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:notworthy: :notworthy:aby nie było tak pusto[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________Siemasz Madas - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00