Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. witaj Madas [/quoteNaruszasz moje prawa autorskie
  2. Witaj kamosor
  3. W telewizji sama kicha zaliczyłem Efekt motyla 1i2 nienajgorsze i skłaniają do myślenia,a tak pozatym to
  4. Mam nadzieję że do wieczora coś wykombinujecie ,na razie spadam
  5. Na jakiej podstawie? Jest to miejsce użytku publicznego i mgą mi skoczyć na ... A miejsca jak mało to przy Norauto zawsze się znajdzie
  6. Malta by pewnie nie była taka zła ,ale teraz przez media to korasy straszne ,jak byłem w Leon club to spotykaliśmy się na parkingu Media M. na Szwajcarskiej zawsze ful miejsca ,a jak ktoś zgłodnieje ,albo poczuje pragnienie to blisko sklepy,budy itp.
  7. Mam pytanko czy ktoś wie czy jest gdzieś do ściągnięcia bezpłatne navi do GPS np na palma lub telefon SonyEricsson? Do tej pory używałem Naviexperta za rok zapłaciłem 100 zł użyłem ten szajs tylko kilka razy i za każdym razem nmie wkurzał( za 200 m skręć w..,za 100 za 50 ,skręć ) a że lubię niekiedy szybko pojeździć to baba terkotała beż przerwy 2 razy w Poznaniu podała mi że mam skręcić a nie było tam żadnej ulicy (ponoć mapy te są aktualizowane na bieżąco-totalny )więc zanim kupię coś solidnego ,chętnie bym uruchomił sobie podobne badziewie jako uzupełnienie zwykłej mapy ale już za friko ,bo wykupując ponownie Navi czułbym się jak frajer.
  8. :hi:witam wszystkich
  9. Aktualny spocik jest 10 maja
  10. No to na razie na mnie też już czas
  11. Jeszcze nie wiem czy mi będzie pasować ,choć chętnie bym się dołączył
  12. Zrobiłeś czy nie grunt że działa Madas jaka kolumna co i gdzie ?
  13. Hej panowie . Bart jeszcze raz dzięki za kompa
  14. Ja właśnie zakończyłem rozmowę z Prezesem Ale na szczęście nie byłem na dywaniku
  15. no cóż na mnie też już czas
  16. Teraz do kompa rzadko siadam-no ale będzie trzeba
  17. Nic nie słychać o jakimś mini spociku przy Selgrosie ,bo w niedziele niemoge ;(
  18. Siemasz Nike-widzę podczymujesz dzisiaj kulejące forum[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:14_________________________________________________Witaj Piechol
  19. ale pustki
  20. siemka dawno Cie nie bylo No właśnie ale kary chyba nie będzie
  21. Witam Panowie dziś wreście dzięki BartkowiS naprawiłem kompa i mogę trochę poforum-ować
  22. cześć sto lat ....gdzie się podziewałeś W taką pogodę to jestem non stop na dworze do domu przychodzę coś zjeść i spać oraz... [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________No i teraz idę (oraz) więc na razie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.