Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. Chciałem trochę poforumować ale jak Prezes każe do łóżek to idę wpadnę innym razem
  2. Dziś turbina odmówiła mi współpracy - co tu robić nowych nie ma i drogie regenerowanych trochę strach brać Fantastik gratuluje nowej bryczki
  3. a on jest taki bydlak niewychowany obiecuje obiecuje i nic Może tak źle nie jest choć napewno ma co nieco za uszami Jutro czy nie jutro nie minie Cię to[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________No to też już lece co tak sam będę tu siedział
  4. A propo zdjęć mam nadzieje Madasku że jak w końcu zawitasz do Czapur to pokażesz mi jak te awiatary umieszczać - bo ktoś kiedyś mi coś takiego obiecał
  5. warto Ci się kłaść
  6. Dzień dodrywieczór w poniedziałek
  7. Chętnie byśmy się przyturlali ale jutro mamy gości
  8. Zezwalam[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:07_________________________________________________Ja oglądam i szperam i rozmawiam i jem i pije i ,a nie starczy.
  9. Niezła ta zapłata (na TVN ) oglądam 2x
  10. siemka Piechol
  11. ok Jack jeszcze raz dzieki pozdrowionka dla rodzinki Dzięki od rodzinki
  12. :hi:Bart Ja Paweł uciekam teraz
  13. Paweł i od nas wszystkiego najlepszego
  14. :hi:wszystkich Mam nadzieje że to pierwszy meczyk ale nie ostatni- dzięki za miło spędzony czas wielki + za waleczność dziewczynom
  15. to teraz wytlumacz... wlatuje do czapur od staroleki (kolo kapliczki na luku w prawo) i jak dalej? Od tego łuku 2 km po lewej stronie mieszkam łot betonowy, brama i furtka z brązowej blachy trapezowej na przeciwko następnej figurki ,ale jak miniecie tą pierwszą na rozwidleniu dróg to dajecie głuchacza i ja otwieram bramę - zawsze wszystcy znajomki tak robią.
  16. Bartek zabrałby chyba Paulę Ty ...... ja i Viola to 6 osób po 3 na stronie.Może ktoś jeszcze by się dokulał. My kiedyś często graliśmy głównie dla śmiechu po jednej str. było niekiedy 2 lub nawet 3 więcej,nie chodziło o zasady ani by wygrać lecz by się dobrze bawić. Ognicho zawsze można jakieś stetrać bo miejsca do tego jest
  17. U nas na razie jest o k Nikuś już Cię informuje:Jeszcze raz informuje gra może odbyc sie tylko jak nie będzie padać, bo bedziemy grać na dworze, na trawie. Jest to nasz teren, na naszej działce w Czapurach 5,5 km od ul. Hetmańskiej w stronę Starołęki. Mój telefon 784399925
  18. No co jest- nikt nie przyjechał jeszcze nawet nikt nie zadzwonił , poza paroma osobami z mazowieckiego. Rozwijać siatke czy nie
  19. Panowie uciekam bo na jutrzejszy mecz muszę się wyspać
  20. za osiedlem dzikim sa fajne tereny na grilla Dziś jeździliśmy właśnie za dzikim Jepem ze znajomym , same błoto ale była jazda ,a potem mycie auta na 2 węże
  21. Jeszcze raz informuje gra może odbyc sie tylko jak będzie ładna pogoda, bo bedziemy grać na dworze, na trawie. Jest to nasz teren, na naszej działce w Czapurach 5,5 km od ul. Hetmańskiej w stronę Starołęki. Mój telefon 784399925
  22. jasne że tak grałem kilka lat w siate 337cm zasięgu było tak daleko pilka rzucales? tak wysoko kicałem teraz to 310cm z trudem ale i 25kg wiecej na budziku [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________ jasne że tak grałem kilka lat w siate 337cm zasięgu było Mam nadzieje że wyszedłeś trochę z wprawy ,bo my super zawodowcami nie jesteśmy to gdzie i na którą dokładnie no i czy możemy większą ekipą przyjechać np Nikusia bym zabrał może musashi zechce pojechać może ktoś jeszcze No ja myślę że dwie pary to byłoby trochę mało, co do godziny to my jesteśmy cały dzień po południu tzn. po 14.00 ,to muszą ustalić osoby które chciałyby przyjechać . Gdzie -to adres podałem.
  23. Ni a moze by kolejnego spota u was zrobic Nie ma problemu tylko musicie mi dać znać wcześniej bym zdążył trawkę pod partking przyciąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.