Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. jasne że tak grałem kilka lat w siate 337cm zasięgu było Mam nadzieje że wyszedłeś trochę z wprawy ,bo my super zawodowcami nie jesteśmy
  2. Jak by jutro nie padało a ktoś miałby chęć pograć w siate to zapraszamy Czapury Poznańska 57. Czy są chętni ?
  3. Dzięki za odpowiedź Madasowi i Piecholowi również bo choć nie tego oczekiwałem to dzięki wam poczułem się jak klubowicz a nie łajza z ulicy Sezamkowej
  4. Panowie mam pytanie czy Vagiem 2,5 lub 4,9 mogę skasować serwis ?
  5. Panowie czy Vagiem 2,5 lub 4,9 mogę skasować serwis ?
  6. To ,,stary "to chyba do Madasa ,bo ja jestem jeszcze młody
  7. Cześć Wentylek
  8. O Musashi widzę że jesteś więc mam pytanko czy Vagiem 2,5 lub 4,9 mogę skasować serwis ? Patrzyłem pod Vaga ,ale nie widziałem zakładać wątku trochę się boje ,bo pewnie ktoś by napisał że była i zamykam
  9. Bawcie się dobrze ja uciekam
  10. Mierzyłem kiedyś po wyjściu z przerębla wynik był podobny :polew:
  11. I ja do pozdrowień się dołączam
  12. ciekawe w jakiej kolejce my stali jak BOZIA urode i bogactwo rozdawała?? już nie narzekaj jesteś niczego sobie
  13. Cześć fantastyczny człeku
  14. Dlatego mówiłem Marcinowi byście wpadli obadać teren
  15. I można zrobić ognisko ,albo dwa
  16. Miejsca powinno starczyć
  17. cześć co tam porabiałeś Nic szczególnego grzebie trochę przy domku -miałeś się wybrać z Musashim to byś zobatrzył jeden wielki plac budowy , za co się wezmę to nie dokończe i biore się za coś nowego.
  18. Nie wiem czy bardziej chcę miec fisa psotnika czy być walony w rogi na Shellu
  19. ykk nie rób apetytu
  20. Niestety nie,pewnie spotkamy się dopiero 7 VI 31.05.2009 168.079 km 1151 km 65 litrów 5,65 l / k 5,2 15.05.2009 166.928 km 1504,3 km 78,76 litra 5,24 l / k 5,5 Co Wy na to raz komp pokazuje więcej niż moje obliczenia ,drugim razem mniej -nie wiem o co tu chodzi ?
  21. Ja myśle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.