Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. No to cześc panowie na mnie też już czas
  2. Cześć fantastyczny człowieku
  3. Mówisz że ksywka zobowiązuje ?
  4. No no to już wiem gdzie jest Jurek dzięki[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:14_________________________________________________Spij dobrze Wentyl
  5. liczba wejść na stronę forum :gwizdanie: Fęxi jeszcze pytanko w razie czego gdzie jest ten plac Jurek
  6. Gdzie jutro jest spot ? Św. Jurasa czy king
  7. Co to za licznik na dole
  8. Cześć Wentylku
  9. dawaj Na trzeźwo gadka mi się nie klei więc posłucham was
  10. Czy trzeźwy może się przyłączyć do dyskusji :> Witam wszystkich
  11. Witam wszystkich
  12. Witam wszystkich [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:17_________________________________________________No cóż jak nikogo nie ma to do zobatrzenia -ale komu
  13. Jacek świetnie że wpadłeś .... równy z Ciebie gość i masz fajną rodzinkę ...trzymam kciuki za sukcesy miedzynarodowe Twojej córki :good: :good: Dzięki panie Madasie bardzo mnie to cieszy ,a Sandre podbudowało
  14. Dzięki za fajnego i bliskiego mini spocika -witam się i uciekam do jutra
  15. Ja też już uciekam do jutra wszystkim
  16. co to znaczy? 280? Bo ja mam 306 madas 301 a kuredu 211 na każdy cylinder? Jak będę miał taki staż w klubie jak Wy to pewnie i mocy większej się dorobie ,póki co to, to co mam musi starczyć
  17. co to znaczy? 280? 166
  18. a zrobił ci przy okazji 300ps :gwizdanie: :gwizdanie: Hej Młody Koni jest trochę więcej niż w seri i na razie styknie[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 22:33_________________________________________________Cześć Adamie S
  19. Witam wszystkich Choć moje drugie imię to ,,skromność" :polew: to tym muszę się pochwalić,po zażartej ,aczkolwiek owocnej walce MUSASHI powołał do życia kompa z pełnym FIS-em w moim aucie.Nie wiem czy iść spać czy jeszcze się gdzieś przejechać ,bo pokusa jest straszna. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :> :> :>
  20. Dobranoc :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.