Treść opublikowana przez kamosor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do jutra wszystkim bo jutro muszę wstać o 9. :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety, nie mam czym jechac [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________hej osetti Zyczę Ci byś niedługo mógł powiedzieć lepsze wrogiem dobrego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak byłem nic się nie działo -wybyłem na 15 mni i 2 str. i powiększone forum ,więc witam jeszcze niepowitanych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się robi ... dzisiaj jeden pokój mi wyszpachlowali , jutro malują + łazienka .. mam nadzieję ze do niedzieli będę miał gotowe ... bo se dzisiaj monitor kupiłem i czekam żeby potestować Pepin pochwal się co to za maszyna ,ja w tym roku dam sobie spokój a w przyszłym łykam GS-a 650 lub 800 na wybór mam jeszcze trochę czasu A czy on wie Na kartonie napisane jest ASUS 22" z głośnikami i USB i kamerą, a co więcej ?? Widzę że jestem już przemęczony przeczytałem motor nie monitor ,ale ze mnie osiołek .Poleje trochę z siebie i idę spać -do widzenia wszystkim A robi się coraz ciekawiej (pejcze i te sprawy )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się robi ... dzisiaj jeden pokój mi wyszpachlowali , jutro malują + łazienka .. mam nadzieję ze do niedzieli będę miał gotowe ... bo se dzisiaj monitor kupiłem i czekam żeby potestować Pepin pochwal się co to za maszyna ,ja w tym roku dam sobie spokój a w przyszłym łykam GS-a 650 lub 800 na wybór mam jeszcze trochę czasu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty juz wiesz jakie [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________ to by bylo tak - czesc potem dligo dlugo nic a potem znowu czesc Aż tak łatwo by nie było. Rozmowy tu są wielowątkowe ;] Czytając co któryś mam obraz na sport lub na kobiety ;] lub też na stadninę koni pod maską której tak mi brak ;] Było by co streszczać ;] Cześć gzyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko go nie kop -to nie pomaga ,a noga boli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poezja u nas plynie niczym Wisla przez Polske Masz dziewczyno zdrowie ,mnie przed spotem padł komp i nie byłem już w stanie nadrobić lektury-może ktoś powinien pisać streszczenie dnia?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja np mleczkiem przejawiam sportowa aktywnosc Po wysiłku ,,mleczko" wielce wskazane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czasami przełączę ale jak dla mnie ,to porażka zespół Co ludzie widzą w tym że kilku gości postwi się nad piłką-jeśli już nie lepiej pograć samemu ? Pogoda coraz lepsza ekipa jest ,a chęci? Widzę aktywnośc fizyczną forumowicze przejawiają w inny sposób. :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czasami przełączę ale jak dla mnie ,to porażka zespół Co ludzie widzą w tym że kilku gości postwi się nad piłką-jeśli już nie lepiej pograć samemu ? Pogoda coraz lepsza ekipa jest ,a chęci?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich
-
[ALL] Golf vs. Pociąg
No cóż debili nie brakuje obyśmy jak najrzadziej spotykali ich na drogach :polew:
-
[ALL] 0-200km/h.
Na czym się opierałeś mierząc czas 26s od 0-200 na GPS czy na liczniku -bo jeśli na tym drugim to równie dobrze możesz podać czas na oko.
-
[ALL] BMW 3er 330D
No niestety historia pokazuje że większość BMW 3 są w posiadaniu gości trochę jakby ,,niepełnych" na pewno każdy miał okazję spotkać takich na drodze niekiedy ręce opadają , więc przy zakupie takiego auta ostrożność musi być podwójna.Jednak nic pewnie nie stoi na przeszkodzie byś się tym autem przejechał ,może wtedy łatwiej będzie ci podjąć decyzje ,może pojawią się nowe pytania, może warto było by porównać inną 3-litrówkę ? Cena jak na mój gust też jest wygórowana.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- 1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
Ja niedługo będę miał komplet manetek więc jesli ktoś mógłby je pchnąć na alegro i przekazać kase Bartkowi to byłoby super.Ja często mam problem z kompem i nie chce się w ten sposób deklarować ,ale jestem do dyspozycji na spocie King Kros Mam jeszcze skórzaną gajgę od biegów nówka -oferta jak wyżej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na te podjazdy trzeba było podkleić pod koła papier ścierny to byście się nie cofali :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Witam wszystkich. Uwaga na drodze jest ślizgo jak ......a Jechaliśmy poza Poznaniem wszędzie ubity śnieg masakra totalna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też niestety już się rozliczyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Który to był taki mądry i z Bukowiny przytargał zime- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak chcecie ( a może nie ) wrócić przecież jeszcze tydzień będziecie trzeźwieć ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozdrawiam wszystkich Bukowiniaków.Mam nadzieję że załapie się na jakiegoś letniego wyjazdowego spota ,a puki co to wam zazdroszczę bo siedzę sam w chacie Viola wraca dopiero w niedziele.Życzę wam by was nie zasypało i byście wszyscy szczęśliwie wrócili .Pozdrawiam Jacek :notworthy: :notworthy: :notworthy: - 1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn