Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. Do jutra wszystkim bo jutro muszę wstać o 9. :>
  2. niestety, nie mam czym jechac [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________hej osetti Zyczę Ci byś niedługo mógł powiedzieć lepsze wrogiem dobrego
  3. Jak byłem nic się nie działo -wybyłem na 15 mni i 2 str. i powiększone forum ,więc witam jeszcze niepowitanych
  4. Witam wszystkich
  5. się robi ... dzisiaj jeden pokój mi wyszpachlowali , jutro malują + łazienka .. mam nadzieję ze do niedzieli będę miał gotowe ... bo se dzisiaj monitor kupiłem i czekam żeby potestować Pepin pochwal się co to za maszyna ,ja w tym roku dam sobie spokój a w przyszłym łykam GS-a 650 lub 800 na wybór mam jeszcze trochę czasu A czy on wie Na kartonie napisane jest ASUS 22" z głośnikami i USB i kamerą, a co więcej ?? Widzę że jestem już przemęczony przeczytałem motor nie monitor ,ale ze mnie osiołek .Poleje trochę z siebie i idę spać -do widzenia wszystkim A robi się coraz ciekawiej (pejcze i te sprawy )
  6. się robi ... dzisiaj jeden pokój mi wyszpachlowali , jutro malują + łazienka .. mam nadzieję ze do niedzieli będę miał gotowe ... bo se dzisiaj monitor kupiłem i czekam żeby potestować Pepin pochwal się co to za maszyna ,ja w tym roku dam sobie spokój a w przyszłym łykam GS-a 650 lub 800 na wybór mam jeszcze trochę czasu
  7. :hi:Musashi
  8. Ty juz wiesz jakie [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 21:58_________________________________________________ to by bylo tak - czesc potem dligo dlugo nic a potem znowu czesc Aż tak łatwo by nie było. Rozmowy tu są wielowątkowe ;] Czytając co któryś mam obraz na sport lub na kobiety ;] lub też na stadninę koni pod maską której tak mi brak ;] Było by co streszczać ;] Cześć gzyl
  9. Tylko go nie kop -to nie pomaga ,a noga boli
  10. poezja u nas plynie niczym Wisla przez Polske Masz dziewczyno zdrowie ,mnie przed spotem padł komp i nie byłem już w stanie nadrobić lektury-może ktoś powinien pisać streszczenie dnia?
  11. ja np mleczkiem przejawiam sportowa aktywnosc Po wysiłku ,,mleczko" wielce wskazane
  12. no czasami przełączę ale jak dla mnie ,to porażka zespół Co ludzie widzą w tym że kilku gości postwi się nad piłką-jeśli już nie lepiej pograć samemu ? Pogoda coraz lepsza ekipa jest ,a chęci? Widzę aktywnośc fizyczną forumowicze przejawiają w inny sposób. :>
  13. no czasami przełączę ale jak dla mnie ,to porażka zespół Co ludzie widzą w tym że kilku gości postwi się nad piłką-jeśli już nie lepiej pograć samemu ? Pogoda coraz lepsza ekipa jest ,a chęci?
  14. Witam wszystkich
  15. kamosor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No cóż debili nie brakuje obyśmy jak najrzadziej spotykali ich na drogach :polew:
  16. Na czym się opierałeś mierząc czas 26s od 0-200 na GPS czy na liczniku -bo jeśli na tym drugim to równie dobrze możesz podać czas na oko.
  17. No niestety historia pokazuje że większość BMW 3 są w posiadaniu gości trochę jakby ,,niepełnych" na pewno każdy miał okazję spotkać takich na drodze niekiedy ręce opadają , więc przy zakupie takiego auta ostrożność musi być podwójna.Jednak nic pewnie nie stoi na przeszkodzie byś się tym autem przejechał ,może wtedy łatwiej będzie ci podjąć decyzje ,może pojawią się nowe pytania, może warto było by porównać inną 3-litrówkę ? Cena jak na mój gust też jest wygórowana.
  18. Ja niedługo będę miał komplet manetek więc jesli ktoś mógłby je pchnąć na alegro i przekazać kase Bartkowi to byłoby super.Ja często mam problem z kompem i nie chce się w ten sposób deklarować ,ale jestem do dyspozycji na spocie King Kros Mam jeszcze skórzaną gajgę od biegów nówka -oferta jak wyżej
  19. Na te podjazdy trzeba było podkleić pod koła papier ścierny to byście się nie cofali :polew:
  20. :hi:Witam wszystkich. Uwaga na drodze jest ślizgo jak ......a Jechaliśmy poza Poznaniem wszędzie ubity śnieg masakra totalna
  21. Ja też niestety już się rozliczyłem
  22. Który to był taki mądry i z Bukowiny przytargał zime
  23. To jak chcecie ( a może nie ) wrócić przecież jeszcze tydzień będziecie trzeźwieć ?
  24. Pozdrawiam wszystkich Bukowiniaków.Mam nadzieję że załapie się na jakiegoś letniego wyjazdowego spota ,a puki co to wam zazdroszczę bo siedzę sam w chacie Viola wraca dopiero w niedziele.Życzę wam by was nie zasypało i byście wszyscy szczęśliwie wrócili .Pozdrawiam Jacek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.