Treść opublikowana przez kamosor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Ciebie to na pewno ktoś by wziął na kolana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już jestem w domu ,jak wy wszystcy się pomieściliście w kawiarni????????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:tak jak mówisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:> :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będę dzis choć raczej krótko. :(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze ze poszedł z Tobą do kina a nie na film.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czesc wszystkim , vario-tech nie zamieszczaj takich linków ,bo moja B6 przestaje mi si podobac.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Madas ,sorry cześć wszystkim to super.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytanko : czy na spociku będzie ktoś kto zna sie na vagu ? Mam 2.5 i 4.9 ale nie wiem czy mogę tym sprawdzić turbinę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kopsnął bym sie na mój pierwszy taki spocik , ale w KingKrosie bywam bardzo rzadko i nic nie wiem o drugim poziomie-pamietam ze są tam kolory.
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Mnie oczywiście tez to pękło,ale kolega mi naprawił i działa.Jak to jest zrobione do końca nie wiem .Pierwsza czynność , to rozwarstwic-trzyma jak cholera w 10 punktach , trzeba poprzecinać i rozerwać .Pózniej wyprofilował blaszkę przykręcił no i jest dobrze z góry nic nie widać.
-
[B6 AVF] Brak komunikacji VAG
W silnik tez wchodze za kazdym razem w co innego raz tak raz nie lub wcale,normalnie czary, i notorycznie zmienia mi com.
-
Dobrzy chiptunerzy
Nie przecze moze zaszla tam pozytywna zmiana,jednak ja juz po tej porazce zdania nie zmienie.Ponad rok temu chipowalem Audiego u Roberta Skolarusa firma ,,Robikson" w Poznaniu tel.604439088 nie drogo szybko i sprawnie (nie wiem jak teraz wtedy nie mial hamowni ,musialem to zrobic we wlasnym zakresie).Po paru dniach stwierdzilem ze to nie to,zadzwonilem ,przyjechalem ,wymienilem program bez doplaty.Hamownia pokazala 166 KM.Wszystko jest ok. nic sie nie dzieje,a ja pomykam innym autem.
-
Dobrzy chiptunerzy
Kilka lat temu bylem swoim pierwszym TDI w Bielsku B.w comsporcie u Patryka celem podniesienia mocy.Umówilem sie tel.na konkretna godz. przejechalem pól Polski i dowiedzialem sie ze nie maja czasu (robili jakies auto-ale co mnie to obchodzi, bylem umuwiony).Czekalem, czekalem i sie nie doczekalem. Nad ranem bylem w domu. Caly dzien zmarnowany nie wiem jaki jest efekt ich pracy.Ale klienta maja w d*pie ,zero odpowiedzialnosci i poczucia przyzwoitosci. Szczerze nie polecam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej dopiero co sie zarejestrowalem moje imie to Jacek ksywka kamosor jestem z Poznania. Od ponad 1,5 roku uzytkuje A4 1.9 TDI z 2004 roku nie jestem pewien czy AWX czy AVF w kazdym razie to srebrny awancik 130 , choc mój ma od roku 166.Pozdrawiam wszystkich.