Treść opublikowana przez kamosor
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Magik Ty chyba nigdy nie miałeś do czynienia z sądem, i jeśli tak to się ciesz,i nie pisz o przepisach,bo tym razem to ja się rozpłaczę ze śmiechu nad twoją naiwnością. Oczywiście nie każdy sędzia to bezduszny łapuwkarz,tak jak nie każda planeta to gazówka' lub niezamieszkała skałówka, ale na razie tylko z Ziemi znamy życie.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Powinien ro***bać tą M3 jakiegoś kutasa z palestry to by debila pozamiatali , a tak to ci j/w dastaną w łapę i nic popaprańcowi nie zrobią
-
Termin rozprawy
Sąd , czyli sędziowie mają wszystko w d*pie, sporo tych ludzi ma więcej na sumieniu niż ci których sądzą. Osobiście znam sprawę i gościa trenującego sport walki, ale niezdolnego do pójścia na rozprawę, trwało to latami (2-3). To po prostu kpina z prawa, ale przede wszystkim z ludzi. PRAWO JEST DLA BIEDNYCH I GŁUPICH.
-
Abonament Plus
Wszystkie sieci prubują swoich użytkowników dymac,ja w playu co jakiś czas muszę wyłanczać płatne opcje. Dziś w ramach przeprosin kobieta z infolini zaproponowała mi 10 zł bonifikaty na przyszły m-c. To jedna wielka banda oszustów.
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
Te pykające fotkę z przodu można olać jadąc .....motorem.
-
Wakacje Egipt - aktualny ?
Super hotelik w Hurgadzie to Aqua marine (soki w kartonikach 'a nie zabarwiony syf ) odradzam Harmony Makabi Bay (moga byc bledy w pisowni ) to za Hurgada. A tak w ogole to polecam Marsa Alem lepszarafa jest tylko w Australii.
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Już kiedyś pisałem ,że też mnie nękali ,odpisałem im coś niecenzuralnego ,ale to ich nie zraziło ,pod koniec zeszłego roku dostałem jakieś powiadomienie ,że sprawę skierowali do sądu,chciałem im odpisać że mam ich w d*pie, ale w związku z tym że naprawdę mam ich w d*pie -olałem ich. Smutne jest to że żyjemy w takim posranym kraju ,że tacy bandyci bezkarnie mogą nękać tysiące ludzi.
-
Kamera cofania
Taka mała uwaga, sprawdź czy kamera wyświetla dobre strony, ja kiedyś w Audi miałem navi goclovera gc-5010FMBT i rzucał obraz odwrócony (prawa str.była z lewej i odwrotnie ) szlak mnie trafiał ,bo często mi się myliło ,efekt taki ,że zniechęciłem się do korzystania z tego. Teraz w BMW mam oryginalną no i jest super-ale to inna bajka.
-
Jakie macie plany na walentynki?
Swojej kobiecie zawsze serwuje sex na najwyższym światowym poziomie ,a tego dnia staram się jeszcze bardziej. :> Gdybyś wziął ze mnie przykład ,to nie miał byś takich problemów
-
Taka prędkość czy sciema..
Nie słuchaj (czytaj) głupot to był RS buda B5 ze swapem z B8
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
No niestety chamstwo i penerstwo można zwalczać tylko podobnymi metodami, wachlarz metod jest bardzo szeroki od klejenia zamków ,przez szyby ,czy kary cielesne. Oczywiście już widzę komentarze typu ,,on może zrbić ci to samo" - jasne że tak -ale ja nie mówię że zawsze jest łatwo ,i oczywiście pod warunkiem że będzie wiedział kto go kara , choć oczywiści gość może kąsać wszystkich dookoła , no cóż każdy musi wybrać swoją drogę. Wiele lat temu mieszkałem w 10 piętrowym bloku,sąsiad miał imprezkę i ktoś zaczął rzucać butelkami z 8 piętra (na dole był supermarket).Wyszedłem na klatkę i zacząłem dzwonić -bez efektu ,posłałem dwa laczki na drzwi i nadal nic -tylko mama wyszła by mnie uspokoić ,zadzwoniliśmy po psy . I co ? Przyjechali ,ale im też nikt nie otworzył ,powiedzieli że oni nic nie mogą więcej zrobić. Myślałem że szlak mnie trafi i coś powiedziałem -uprzejmie mnie ostrzegli że za obrazę władzy jest paragraf.Niestety często tak jest że prawo służy do gnębienia normalnych i spokojnych ludzi ,a bandytów i meneli omija.
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Hugo ,nie zawsze to musi być naiwność , wiele osób ma pozytywne nastawienie do świata i ludzi (pewnie wywodzące się z dawnych czasów - ja w młodości nie trafiałem na takie bydło jak dziś ) ,choć pewnie to się zacznie zmieniać ,z drugiej strony to co się widzi dookoła, może człowieka wpędzić w paranoję, lub manię prześladowczą. Ale koniec ot - fajnie że powstał temat ,,Łap oszusta"
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
Ogólnie o"k ,wiem że to kupa roboty, ale fajnie było by ,odśmiecić ciekawe i pomocne wątki . Bo szlak człowieka trafia, jak szuka czegoś konkretnego , i musi się przekopywać przez kupę szajsu. Może warto też byłoby założyć oddzielny temat ,i wklejać bezsensowne brednie -wtedy ich autorów byłoby mniej
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Co wchodzę na ,,Na każdy temat" to ostrzeżenie przed oszustami ,co to się dzieje -kiedyś nie było tyle łajdactwa.
-
Karty rabatowe na stacjach LOTOS!!!
A może by tak konkretniej Prezesie.
-
Kim Dzong Il zakończył życie
Sama smutna mina to za mało - w takim przypadku mogła by być czapa , ewentualnie dożywocie.
-
Kim Dzong Il zakończył życie
http://www.tvn24.pl/12691,1728846,0,1,polska-po-smierci-kima-zlozyla-kondolencje-za-cala-unie,wiadomosc.html Nie chce mi się tego nawet komentować - po prostu taki już jest nasz gatunek.
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
Podobno, są też przykłady pozytywnego zachowania policji -niestety ja nie znam żadnego. To chyba tak jak z UFO ,niby jest ,a nie ma.
-
Sposób na ceny paliwa
Co ma do tego zasobność portfela ? Wolałbyś przeczytać posta w stylu ,, mam kupe forsy ,jak dla mnie paliwo może być po 10 zł " i w podpisie idiota ?
-
Sposób na ceny paliwa
,,To czemu nic nie robisz ? walą się posty z blokowaniem stacji BP teraz kolejne pomysły. Pisać każdy może . Cezar ja nie wiem w czym problem wybraliscie PO i Tuska chce wspierac bogate kraje a Wy na paliwo nie macie. Cos jest chyba innaczej. " A skąd wiesz ? Wiesz może czym się zajmuje, co robię ,na kogo ,i czy w ogóle głosuje? Jeśli to wiesz to pełen szacun i chętnie poproszę Cię o kilka rad. Tak na marginesie na paliwo mam, w lutym odbieram 535xd ,ale to nie zmienia faktu , że uważam że ten kraj to syf ,a paliwo jest drogie.
-
[ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
Od momentu pierwszego programu mam ten sam problem. Jak go rozwiązuje ? Otóż jak już ,,wyczuje że konie gdzieś uciekły " to przez jakiś czas nie pozwalam sobie na radość z jazdy , po jakimś czasie sprawdzam czy wróciły - i okazuje się że wróciły.
-
Sposób na ceny paliwa
Gdzieś na forum przeczytałem,,k...wa za czasów solidarności ,to ludzie dawno wyszli by na ulice , a teraz gdy tak łatwo się skrzyknąć przez portale społecznościowe ,to siedzicie cicho jak szczury z podkulonymi ogonami i skomlicie jak psy". Niestety moim zdaniem jest w tym dużo prawdy. Głęboko ubolewam nad tym ,że prawie każdy narzeka ,ale nikt nic nie robi ,mało tego ,jak ktoś cokolwiek próbuje zrobić w dobrym kierunku ,ale jest to skrajnie mało prawdopodobne ,to zamiast gościa dopingować ,to się go dołuje ,podcinając mu skrzydełka na dzień dobry. Moim zdaniem ,my polacy (nawet jak pokazuje historia) z racji głupich charakterów ,jesteśmy skazani do tego by nas kopać nas po d*pie. Młody - i ty Brutusie ?
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Starego powinni zutylizować ,albo przetworzyć na karmę dla zwierząt , bękarta oddać do adopcji ,a starą wysterylizować ,bo i tak jest głupią nic nie wartą szmatą skoro sparzyła się z takim pojebem. rozumiem Twoje oburzenie, ale minimum kultury jednak obowiązuje [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________No niby tak, i rozumiem Cię ,lecz brzydkie słowa niekiedy służą do tego by coś dobitnie określić . O' k koniec tematu.
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
Szkoda że kundle nie stosują prowokacji
-
Instalacja HHO w TDI
1400 zł i takie oszczędności ? Tylko ja to czytałem ? Producenci aut nie? Wielkie koncerny dwoją się i troją by urżnąć parę procent ,a tu aż tyle ? Nie chcę krakać ,ale to nie czasem taka korzyść jak z magnetyzerów ? Poza tym ,nie może to produkować więcej wodoru ,by obejść się bez on/pb ? No i żadnego komentarza tylko jakieś odchody muzyczne.