Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądając ostatnio oferty na otomoto.pl natrafiłem na takie oto ogłoszenie:

http://otomoto.pl/bmw-335-m-pakiet-nowy-model-C20656320.html

Bezwypadkowe, ale coś tu nie tak, bo lift był w 2008r. Poszperałem trochę i co za niespodzianka http://www.tvnwarszawa.pl/stolica,news,smiertelny-wypadek-w-otwocku-i-dwa-dachowania,29746.html?nasztarchomin.pl

Na forum BMW jest cały wątek o tym egzemplarzu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=170931

Na dodatek, ktoś się wk"rwił i dał takie oto ogłoszenie na portalu http://otomoto.pl/bmw-335-m-pakiet-real-foto-C21907077.html

Niech to będzie przestrogą dla tych co szukają okazji i wierzą, że takie istnieją. :hi:

Opublikowano

:decayed:

za***iste :good:

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem jeszcze takie coś:

http://www.joemonster.org/art/18740/Kupujemy_wypasionego_BMW_335_E90

Ciekawe czy właściciel już się zorientował, że jego BMW staje się sławne w internecie. :decayed: Wątpię, że teraz znajdzie na niego kupca, no chyba, że jak na powypadkowego przystało za dużo niższą cenę :wink4:

Opublikowano

Znalazłem jeszcze takie coś:

http://www.joemonster.org/art/18740/Kupujemy_wypasionego_BMW_335_E90

Ciekawe czy właściciel już się zorientował, że jego BMW staje się sławne w internecie. :decayed: Wątpię, że teraz znajdzie na niego kupca, no chyba, że jak na powypadkowego przystało za dużo niższą cenę :wink4:

jest grupa ludzi, która nie dojdzie prawdy jakimś sposobem, na żywo autko zachwyci, do tego jeszcze myśli typu "takie młode, takie zadbane to co tu dużo sprawdzać. Niech się martwią Ci co mają na auto 20 lub 30 tyś zł - ja mam 100tyś na auto, prawie nówka to co tu sprawdzać"

Jest grupa osób, która kupując drogie auto wszystko sprawdza mega długo i dokładnie bo wie że dużo siana wydają a jest druga grupa ludzi, którzy właśnie po to wydają dużo na auto, żeby nie musieli tak długo i dokładnie sprawdzać i aby zmniejszyć ryzyko że auto miało jakąś historię - no bo co z nim może być nie tak jak zaledwie 2 czy 3 lata temu z fabryki wyjechało :)

Opublikowano

Znalazłem jeszcze takie coś:

http://www.joemonster.org/art/18740/Kupujemy_wypasionego_BMW_335_E90

Ciekawe czy właściciel już się zorientował, że jego BMW staje się sławne w internecie. :decayed: Wątpię, że teraz znajdzie na niego kupca, no chyba, że jak na powypadkowego przystało za dużo niższą cenę :wink4:

znajdzie się i to szybko, nie każdy kupujący taki samochód siedzi w temacie for internetowych, gdzie mogłby dowiedzieć się niewygodnych faktów... :confused4:

Opublikowano

Znalazłem jeszcze takie coś:

http://www.joemonster.org/art/18740/Kupujemy_wypasionego_BMW_335_E90

Ciekawe czy właściciel już się zorientował, że jego BMW staje się sławne w internecie. :decayed: Wątpię, że teraz znajdzie na niego kupca, no chyba, że jak na powypadkowego przystało za dużo niższą cenę :wink4:

jest grupa ludzi, która nie dojdzie prawdy jakimś sposobem, na żywo autko zachwyci, do tego jeszcze myśli typu "takie młode, takie zadbane to co tu dużo sprawdzać. Niech się martwią Ci co mają na auto 20 lub 30 tyś zł - ja mam 100tyś na auto, prawie nówka to co tu sprawdzać"

Jest grupa osób, która kupując drogie auto wszystko sprawdza mega długo i dokładnie bo wie że dużo siana wydają a jest druga grupa ludzi, którzy właśnie po to wydają dużo na auto, żeby nie musieli tak długo i dokładnie sprawdzać i aby zmniejszyć ryzyko że auto miało jakąś historię - no bo co z nim może być nie tak jak zaledwie 2 czy 3 lata temu z fabryki wyjechało :)

Dokładnie dużo takich jest, 10 minut oglądania, kasa na stół i do domu nowym autem.

Opublikowano
  • Autor

Tyle, że teraz oba ogłoszenia - oryginalne i to drugie z "Real Foto" są na otomoto, więc może kogoś to ustrzeże. Oby. :gwizdanie:

Opublikowano

Znalazłem jeszcze takie coś:

http://www.joemonster.org/art/18740/Kupujemy_wypasionego_BMW_335_E90

Ciekawe czy właściciel już się zorientował, że jego BMW staje się sławne w internecie. :decayed: Wątpię, że teraz znajdzie na niego kupca, no chyba, że jak na powypadkowego przystało za dużo niższą cenę :wink4:

jest grupa ludzi, która nie dojdzie prawdy jakimś sposobem, na żywo autko zachwyci, do tego jeszcze myśli typu "takie młode, takie zadbane to co tu dużo sprawdzać. Niech się martwią Ci co mają na auto 20 lub 30 tyś zł - ja mam 100tyś na auto, prawie nówka to co tu sprawdzać"

Jest grupa osób, która kupując drogie auto wszystko sprawdza mega długo i dokładnie bo wie że dużo siana wydają a jest druga grupa ludzi, którzy właśnie po to wydają dużo na auto, żeby nie musieli tak długo i dokładnie sprawdzać i aby zmniejszyć ryzyko że auto miało jakąś historię - no bo co z nim może być nie tak jak zaledwie 2 czy 3 lata temu z fabryki wyjechało :)

zalajkowałem :decayed:

Opublikowano

Ktoś się na jara i kupi a potem się zdziwi jak mu jakiś znajomy powie Ty Mietek widziałeś tą bm-kę ? Nie chce Cie martwić ale ładnie się wpierniczyłeś w maliny :polew:

Opublikowano

Lubie to :good::polew:

Opublikowano

Dobra a jak ten ktoś sprawdził że to to samo BMW :?: :?:

Chyba nie po kolorze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na forum BMW jest podane źródło, ale już chyba wygasło.

Opublikowano

ostatnio wysyłałeś chyba mi tego linka :D

Opublikowano

i jeszcze uj dziecko wykorzystał do zdjęcia aby wzbudzić zaufanie :wallbash:

Opublikowano

KONKRET... wzór do nasladowania...

Opublikowano

Zakładając, że ktoś kto to kupi po miesiącu odkryje prawdę. Co wtedy ?

Opublikowano

Zakładając, że ktoś kto to kupi po miesiącu odkryje prawdę. Co wtedy ?

http://www.pown.it/3209

Opublikowano

Dobra a jak ten ktoś sprawdził że to to samo BMW :?: :?:

Chyba nie po kolorze :decayed:

Chociażby po nr.tel.

Opublikowano

To co na dachu leży ma zupełnie inne lampy z tyłu od tego "bezwypadkowego" to na pewno ten sam model?

Opublikowano
  • Autor

Dobra a jak ten ktoś sprawdził że to to samo BMW :?: :?:

Chyba nie po kolorze :decayed:

Cytat z BMW Forum:

Z forum EVO,

byle autko jednego z userow evo.org.pl trafilo na allegro jako bezwypadkowe (polska igła)

Tutaj jest link do byłego właściciela z Evo Forum. Sprzedał je za 49 tys pln. Czyli wychodzi na to, że handlarzyna odkupił, naprawił i sprzedaje jako bezwypadek.

http://evo.org.pl/viewtopic.php?t=6218

To co na dachu leży ma zupełnie inne lampy z tyłu od tego "bezwypadkowego" to na pewno ten sam model?

A czytałeś w ogóle pierwszy post? Auto jest z 2007 roku, a ma lampy poliftowe, bo były wymieniane ćwiartki, ze względu na konsekwencje tego wypadku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.