Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. I co sugerujecie, że za 900 stów jeszcze mu ktoś przełoży wtryski ?? Czytajcie o co gość pyta. Ale tak jak już zostało powiedziane ,musi zadzwonić i się dogadać. Ja się nie znam ,ale na prawdę trudniej się stroi pod inne turbo i fimik ,niż pod inne wtryski ?? A jeśli tak to stopień trudności wart jest 500-600 zł ??
  2. Tylko że jak ma mieć program pod nieoryginalne klamoty to Rogal za 900 stów w grupówce go oleje . Piszę tak bo byłem w podobnej sytuacji BRD + fimic i Rogal mi powiedział : że to na grupówkę się nie nadaje i cena jak za to, to 1500 zł . Nie miało znaczenia że jestem z A 4 (smutna sprawa -ale to fakt , pisałem o tym w dziale dobrzy chiptunerzy). A tu będą jeszcze koszty montażu tego całego ustrojstwa. Ale Ty Łukasz zamiast zadawać takie (sory), ale głupie pytanie poczytaj dział ,, dobrzy chiptunerzy" -wybierz sobie paru co Ci pasują zadzwoń i zapytaj ,poza tym jak chcesz mieć koniecznie taniej to zrób sobie to w stodole z kumplem, a program niech prześlą Ci meilem z alegro. Wtedy zaoszczędzisz sporo kasy i będziesz mógł nawet sporo odłożyć na szybko zbliżającą się wymianę silnika.
  3. Mi zwykle starczało na XXX km (w warunkach YYY )ale ostatnio oszczędzam i starcza na XXX km (niestety warunki się trochę zmieniły -są teraz YYX).Będę prubował pobić rekord i postaram się przejechać XXX km ( w warunkach XXX oraz w YYX) O zaobserwowanych wynikach niezwłocznie poinformuję. A tak poważnie to Nosfer napisał wszystko w tym niezwykle ciekawym temacie
  4. Widzę, że nasze forum znacznie się ożywiło ,wraz z moim pojawieniem się .Niestety wrodzona skromność nie pozwala mi powiązać tych jakże oczywistych faktów.
  5. Tak to czytam czytam ,i przypomina mi się ,, k..wa, k..wie łba nie urwie".Ale sprobować nie zawadzi ,nawet jak nic to nie da, to będziesz miał poczucie ,że zrobiłeś co mogłeś. No niestety choć na pewno zdarzają się psiaki profi i na poziomie to jest całe mnóstwo buraków -będących inspiracją do wymyślania kawałów o psiakach. Na TVN Turbo ,,Uwaga pirat" też często to widać ,oczywiście nie zawsze ale trafia się takie mundurowe buractwo ,że myślę że to potomkowie Nerona.
  6. Jak szczelinę to tak jak Ci mówią lej żywice
  7. To nie luźna Maja ,lecz prosta szmaciara.
  8. Jak masz na zbyciu stówkę to polecam milenium (dostajesz wtedy statut prestiż) wszystko za fri konto wypłata z różnych bankomatów ,bezkolejkowa obsługa i bezproblemowe przelewy internetowe.
  9. I tym oto optymistycznym akcętem !/?.......... Ale niesmak pozostał.
  10. Czy głos sprzeciwu to zaraz narzekanie ? A tak na marginesie nie pracuje od jakiegoś czasu ,bo więcej wydawałem niż zarabiałem. Mam nadzieję pozostać w tym stanie jaknajdłużej.
  11. Mam kino domowe H.K. z AVR 155 -nie mam porównania do pozostałych ale w moim wkurza mnie trochę obsługa. No i ten pilot (tak strasznie mało ekskluzywny).Ogólnie jednak nie rozpaczam.
  12. Byłem po przyjeździe nawet wbiłem miejsce w navi ,ale niepotrzebnie. Dla dzieciaków super , mnie po 2,3 godzinach dopadła nuda ,szkoda że nie można pływać (no chyba że ktoś lubi na metrze).Wypełniłem sobie czas oglądając ryby i żółwie. Powiem tak nie było źle ale raz starczy. Nie wiem co się dzieje ,ale to fajne zielsko usycha.
  13. dlaczego ? Dlatego ,że każdy może mieć swoje ,i takie jest właśnie moje. Życzę właścicielowi ,by odpychał się tym jaknajdłużej ,ale to 3,2 x więcej niż przewidziała fabryka. Ponadto użyłem również słowa ,,raczej" a nikolasa Audi 600KM tez nie nadawało sie do codziennej jazdy ? fajnie sie czyta że się R32 na 340KM rozleci po 50 tys km a Daniel upalał swojego golfa 2.8 24V na C, strzelał z nitro i dalej silnik po roku trzymał serię Szymona golf 2.8 24V lata juz chyba ze 2 lata jako daily driver (moc 420 a od roku 460km) przecież nie napisałem że 400 tys km przejedzie bez otwierania maski, tylko bez remontu głównego... rozrząd, głowica moze wytrzymac 399 tys ;P
  14. No nieźle tylko raczej nie do codziennej jazdy
  15. Nie o to chodzi czy kogoś stać czy nie ,tylko o to ,że złodzieje się bogacą naszym kosztem, głównie dlatego że większość ludzi ma takie podejście ,,ja szary człek nic z tym nie zrobię" Ja jestem prawie 2x starszy ,ale myślę że to właśnie młode pokolenie może coś zrobić (internet jest potęgą) str. wcześniej pisałem jak ktoś kiedyś próbował coś z tym zrobić-wielka szkoda że to nie chwyciło, ale to tylko od nas ,,szarych"to zależy
  16. Widzę że jesteś idealnym materialem by ci założyć homonto i wyprowadzić w pole. Brawo potrzeba więcej takich bezwolnych mułów jak ty
  17. Szkoda że temat bojkotu cen (poprzez nietankowanie na określonych firmach przez określony czas) upadł ,gdyby większość kierowców zechciała podjąć walkę ze złodziejami (bo jak inaczej to nazwać) ,(a Plusk z resztą rządu nas w tym nie wyręczy woli nadal nas dymać) , to może jakiś efekt by to odniosło. Dziś w tv podali że marża na 1 litrze to 20-30 groszy. No ale prezesi muszą mieć na swoje pensje i milionowe odprawy. Ja powiedział bym tym bandytom stop.
  18. kamosor odpowiedział(a) na wili temat w 1.9TDI
    2.5 - 0,9- 1,1
  19. Na dole jest mój z Dyno
  20. A może by tak ktoś zrobił porządek z tym wątkiem ,bo bardzo pomocny i ciekawy ,ale jak nowi mają się przez ten śmietnik przekopać .Pousuwać szajs łącznie z moim ,zostawić konkrety.
  21. Jak by tego było mało bezczelnie wrzucili BPX 160 do Ibizy i tylko tam.
  22. Ale tylko wtedy gdy jesteśmy grzeczni lub chcemy wyrazić szacunek. Myślę jednak że nikt Cię nie zamierzał obrazić w końcu to nie forum S8 (oczy-wiście to tylko żarcik)
  23. Właśnie ze względów bezpieczeństwa dla podzespołów poprzestałem na tej mocy co mam ,a apetyt rośnie w miarę jedzenia więc myślę o 535d
  24. No niestety dużo w tym wszystkim prawdy, ja przymierzam się powoli do zmiany auta ,ale widzę co się dzieje i boję się, bo pozbędę się dobrego auta ,w które włożyłem trochę kasy by je polepszyć , usprawnić, dostosować pod siebie i mogę się władować w 2-3 letniego szrota.
  25. Też ich olałem z dopiskiem w co mogą sobie wsadzić wezwanie do sądu ,bo w 3 lub 4 meilu mnie takim straszyli. Od 2 tygodni się nie odzywają pewnie się za to obrazili pier**lone złodzieje . A tak na marginesie myślę że w normalnym kraju już by ich pozamiatali. Za jakiś czas pewnie znów się tam zarejestruje ,,dobrym pomóc ,złym krwi napsuć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.