Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamosor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamosor

  1. Jeśli się zastosujemy to do końca kwietnia nie pęknie 3000 :polew:
  2. jak widac... ogolna zawierucha :gwizdanie: :gwizdanie: Zawierucha to sie moja kuleżanka nazywa :polew: Twoja koleżanka powinna znienić sobie końcówkę
  3. Cześć robi
  4. Siemasz maluśka
  5. Musashi co to ma być zamiatacz liści?
  6. Siemasz AdamS
  7. co tam słychać piękny kawalerze jaki on piękny :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:57_________________________________________________ja spadam do juterka cwaniaczki :kox: a czemu do jutra przeciez masz urlop ?? Cześc Wentylek Bez większych zmian , ale może niedługo będę mógł się czymś pochwalić lecz nie zależy to odemnie
  8. Witam wszystkich
  9. trochę rezania jest :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23501.0.html;highlight=kierownica+multi Dzięki piechol zapoznam się z tym jutro bo dziś już jestem trochę nieteges[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 23:15_________________________________________________No i ja spadam dzięki i cześć wszystkim
  10. No tak Mu Fu też była by v good a działało by to u mnie?
  11. a po co z A3 chcesz Piechol trafiłeś w 10 ,ale A4 też jest niczego sobie. Moja gumowa nie za bardzo mi pasuje do łapek,a skóra lgnie do skóry[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:47_________________________________________________ a co masz u siebie, że na taką chcesz zmieniać? nie lepiej jakieś MuFu szukać... Na razie się przymierzam i zbieram informacje jeszcze nie kupuje co to ,, Mu Fu"?
  12. http://www.swistak.pl/profil/roch_27 Tu jest coś takiego do kupienia ,ale nie wiem czy moja poducha pasuje i w ogóle. Co o tym sądzicie?
  13. Panowie mam pytanko czy do takiego avancika jak mój można zamontować trójramienną kierownicę np. jak z A3?
  14. Witam wszystkich
  15. Zmykam dobranoc wszystkim
  16. y tam, bycie Musashim to porażka no ale ten co czeka na Musashiego to dopiero ma porażkę :mysli:
  17. to ja poproszę o klucze od nowo budowanego mieszkania :gwizdanie: ale bierzesz klucze razem z kredytem :gwizdanie: Madas nie bądź taki wszystkiego nie bierz -zostaw mu chociaż kredyt
  18. CZEŚĆ MARZENA
  19. No tak byłem w Selgrosie o 19.40 przejeżdżałem obok KJC i nikogo nie widziałem ,czy mnie ktoś widział? ( o mimi spodku nie wiedziałem)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.