Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kiors

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kiors

  1. Problemy z samochodem i bezradnosc mechanika spowodowala ze trzeba bylo wziasc sprawy w swoje rece... Jak juz znalazlem forum to mala podpowiedz i po klopotach. Czyli mowiac poprostu w wyszukiwarce
  2. x2? Z tego co mi wiadomo to A4 ktorym moge pojezdzic a raczej potowarzyszyc w jezdzie niewiele mialo okazji do spotkania sie z VAG-iem Ogolnie chcialem jeszcze przekonac sie o przydatnosci VAG-a do "codziennego" uzytku.
  3. a jak ktos ma skrzynie automat? tam chyba sprzeglo nie wystapuje xD btw. watpie zeby dalo sie potencjalnego zlodzieja zatrzymac co najwyzej pana zbyszka (zbieznosc imion przypadkowa) spod sklepu ktory potrzebuje 2zl na wino i zaczyna go szukac u nas w samochodze (czego nikomu nie zycze)
  4. Kiors odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Takie rzeczy mi wypluwał nawiew w Golfie jak zamokła uszczelka na klapie powietrza i po prostu kryszyła się, raz większymi raz mniejszymi kawałkami Czyli co bedzie do wymiany? Dzieje sie to od dluzszego czasu wiec chyba "wysuszenie" tej uszczelki nie wchodzi w gre
  5. Kiors odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    moze to do innego tematu ale moze i tu sie nada... Jak ustawie klimatronika na wiekszy nawiew to zaczyna wypluwac z wylotow drobne kawalki i czesci (wyglada to tak jak jakis pył z wiekszymi kawalkami) jakies gąbki czy cos (czarne). Po ok 30 minutach takiej jazdy tapicerka nadaje sie tylko do przecierania z tego ..... . Jest to wina filtra kabinowego czy cos innego? Jesli tak to zaraz owy bede zamawial. Nie chce rozkrecac jesli by sie mialo okazac ze to nie to.
  6. Kiors opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dlatego w 50% jak w temacie poniewaz ma byc moja i brata na pol ale czarno to wyglada i tak samo wychodzi Jak skoncze 18 to bede sie o swoje martwil i nie zawracal d... sobie nim Mimo to jutro dam jakies zdjecia. Autko bez zadnych modyfikacji. Ostatnio wymieniane byly wahacze, tuleje etc i nie wiem czemu zaczel sie ABS odzywac. Stalo u mechanika jeszcze caly dzien i cos zrobili z tym ale po 1 dniu spowrotem teraz przy koncowym stadium hamowania sie czasami odzywa ABS a nie powinien. W sumie to lepiej niz swiezo po wymienie bo przy kazdym zakrecie sie odzywal. Moze ktos wie czemu tak sie dzieje? Bede wdzieczny za odpowiedz. W dzien zapomnialem zrobic zdjec ale skoro mowilem ze dam to musze Zdjęcia sa robione przy sztucznym swietle a moj aparat jakos nigdy nie byl skory do robienia dobrych zdjec pod nim, moze juz za stary bo ma z 3-4 lata Ogolnie jeszcze troche o wygladzie. Auto wymaga wizyty u lakiernika w sprawie drobnych poprawek od kamyczkow i malego przetarcia na lewym przednim błotniku. Technicznie nie mozna nic zarzucic Jesli macie jakies pytania to w miare mozliwosci postram sie odpowiedziec. NOWE: Autko bylo myte w piatek, a ze droga pod dom "piaskowa" to sie troche okurzyło :/ Narazie zamowilem ramki od Keżora bo jak widzicie z tylu z zielonym paskiem PS. Jak wam sie podoba?
  7. hehe ja mysalem ze to dzisiaj bylo xDD ale w sumie dobrze ze nie bylo bo moj brat jechal z jakas panienka i juz niechcial sie z nia wozic, a sam z checia by wpadl... No wiec to do zobaczyska 28 (jeszcze nie pewnie ze bedziemy)
  8. Moze mi sie uda namowic brata zebysmy podjechali na chwile poogladac inne ale dopiero o 16 bo do 15.40 mam zajecia :frown: Tak to juz jest jak sie ma 17 i auto na "pół" :confused:
  9. a wiec porazka na calej lini szkoda ale mimo to audi to i tak niezla marka pozostaje poszukac pilota i przerobic jakos zamek
  10. Moim pierwszym problemem jest to ze mam w kluczyku baterie i ogolnie nic w nim nie brakuje poza diadą do wysyłania sygnału zeby zamykac/otwierac drzwi. I teraz pytanie jak naprawić ten pilot? Tak wyglada kluczyk. Brakuje diodki Drugi problem to nie jestem pewien ale chyba to co zaznaczylem na obrazku powinno byc podswietlane i pokazana powinna byc temperatura? Z reszta zobaczcie na zdjeciu. U mnie tam nic nie widac, a chyba powinno ale pewny nie jestem. Obrazek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.