Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8T] 95'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego w 50% jak w temacie poniewaz ma byc moja i brata na pol ale czarno to wyglada i tak samo wychodzi :P Jak skoncze 18 to bede sie o swoje :a4fan: martwil i nie zawracal d... sobie nim :P Mimo to jutro dam jakies zdjecia. Autko bez zadnych modyfikacji.

Ostatnio wymieniane byly wahacze, tuleje etc i nie wiem czemu zaczel sie ABS odzywac. Stalo u mechanika jeszcze caly dzien i cos zrobili z tym ale po 1 dniu spowrotem teraz przy koncowym stadium hamowania sie czasami odzywa ABS a nie powinien. W sumie to lepiej niz swiezo po wymienie bo przy kazdym zakrecie sie odzywal. Moze ktos wie czemu tak sie dzieje? Bede wdzieczny za odpowiedz.

W dzien zapomnialem zrobic zdjec ale skoro mowilem ze dam to musze :P Zdjęcia sa robione przy sztucznym swietle a moj aparat jakos nigdy nie byl skory do robienia dobrych zdjec pod nim, moze juz za stary bo ma z 3-4 lata :P

Ogolnie jeszcze troche o wygladzie. Auto wymaga wizyty u lakiernika w sprawie drobnych poprawek od kamyczkow i malego przetarcia na lewym przednim błotniku.

Technicznie nie mozna nic zarzucic :a4fan:

Jesli macie jakies pytania to w miare mozliwosci postram sie odpowiedziec.

NOWE:

10021.jpg 10011.jpg

10031.jpg

Autko bylo myte w piatek, a ze droga pod dom "piaskowa" to sie troche okurzyło :/ Narazie zamowilem ramki od Keżora bo jak widzicie z tylu z zielonym paskiem :rotfl:

PS. Jak wam sie podoba? :rotfl:

Opublikowano

Wrzucaj zdjecia...jezeli chodzi o problem z ABS-em to w innym dziale :twisted:

Opublikowano

Zapodaj zdjątka :biggrin:

Opublikowano

wklej focie ...popatrzymy ocenimy :twisted:

Opublikowano

ładna seria, szkoda, że bez Q :cool:

lepsze fotki się proszą :a4fan:

Opublikowano

ładna seria :wink: ale kilka wymianek by sie przydalo :wink:

Opublikowano

Na pierwszy rzut to zmieńcie kierunki i będzie troszkę lepiej :a4fan:

Opublikowano

1.8T daje radę :wink:

Opublikowano

lampki tyl na po lifcie, kierunki biale i bedzie fajnie :a4fan:

Opublikowano
lampki tyl na po lifcie, kierunki biale i bedzie fajnie :a4fan:

dokladnie

Opublikowano
lampki tyl na po lifcie, kierunki biale i bedzie fajnie :a4fan:

zgadzam się z przedmówcą ... :biggrin:

Opublikowano

kurcze

zrob lepsze zdjecia to ocenimy

Opublikowano
kurcze

zrob lepsze zdjecia to ocenimy

Dokładnie! Zrób foteczki w dzień, gdzieś w pięknej okolicy, przy słoneczku, a przy autku niech stoją piękne panie... :rotfl: Się chyba rozpędziłem :rotfl: Ale pamiętaj, że nasze oceny będą wyższe jeśli "walory estetyczne" będą zachowane :rotfl::a4fan:

Opublikowano

Zrób lepsze foty bo mało widać! :wink:

Opublikowano
  • Autor

z checia ale od rana pada :evil:

Opublikowano
z checia ale od rana pada :evil:

u mnie jest piękne słońce :wink: mimo że rano padało... dasz radę :wink:

Opublikowano

ja za te fotki daje ocenę 9/10

ale nie powiem bo można sie scignąć taką bryką:D

[ Komentarz dodany przez: hack: 25-04-2007, 22:39 ]

Zapraszam kolegę do NEWBIE!! Następnym razem będzie ostrzeżenie...

Opublikowano

No teraz foty są cacy i autko ładne :wink::a4fan:

Opublikowano

Fajna seria :a4fan:

Opublikowano

ladne to dziewicze 1.8T :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.