-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no pewnie :> dam znac jak bede jechal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zycie noo.. co ja poradze?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemaneczko Jedrek Obawiam sie ze przed 2021 juz nie zdaze przyjechac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ano nie, teraz smigam nowa Fabia i nadal odczuwam roznice... A na mazowszu to tak samo tyle ze wiecej roboty i szybciej zycie plynie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co slychac na "starych" smieciach?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema. Dawno mnie tu nie bylo, ale widze ze klimat pozostal ;]
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak zdążę wrócić z wyjazdów to też się pojawię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie (i Panie) unikajcie dzików... Mi się do końca nie udało i przyjemne to nie jest. Na szczęście udało się mocno wyhamować i straty są minimalne (prawy przedni kierunek się połamał) ale 10 km/h więcej i już by nie było tak łatwo... Także uważajcie wieczorami na z pozoru małe, szare kulki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mam gdzieś w szafie M750 ze zmieniarką.. w sumie muszę je sprzedać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pozdro z daleka dla wszystkich Tu niestety spoty tak nie dopisują i do tej pory byłem na jednym trzyosobowym
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja się pojawię o 19 Mam nadzieję, że trafię
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Szykuje się coś w ten weekend? Czy dalej cisza?
-
Spotkania na drodze
To ja, za późno załapałem i nawet nie mrugnąłem światłami I chłopaki mają rację - laserrot ;p (cokolwiek to oznacza)
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika czarnej B5 avant 1.9 TDI bez wycieraczki z tyłu WZY z ramkami klubowymi widzianego dziś około godziny 16:25 w Żyrardowie w okolicach dworca PKP
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Porażka.. tyle pracy nad autem i przyjdzie jakiś motłoch i rozp....Dobrze w sumie, że to amatorzy, bo zawodowców by już nie było z autkiem... Współczucia Artur
hbd
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta