Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hbd

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hbd

  1. no pewnie :> dam znac jak bede jechal
  2. Zycie noo.. co ja poradze?
  3. Siemaneczko Jedrek Obawiam sie ze przed 2021 juz nie zdaze przyjechac
  4. Ano nie, teraz smigam nowa Fabia i nadal odczuwam roznice... A na mazowszu to tak samo tyle ze wiecej roboty i szybciej zycie plynie
  5. Co slychac na "starych" smieciach?
  6. Siema. Dawno mnie tu nie bylo, ale widze ze klimat pozostal ;]
  7. Jak zdążę wrócić z wyjazdów to też się pojawię
  8. Panowie (i Panie) unikajcie dzików... Mi się do końca nie udało i przyjemne to nie jest. Na szczęście udało się mocno wyhamować i straty są minimalne (prawy przedni kierunek się połamał) ale 10 km/h więcej i już by nie było tak łatwo... Także uważajcie wieczorami na z pozoru małe, szare kulki
  9. Ja mam gdzieś w szafie M750 ze zmieniarką.. w sumie muszę je sprzedać
  10. Pozdro z daleka dla wszystkich Tu niestety spoty tak nie dopisują i do tej pory byłem na jednym trzyosobowym
  11. Ja się pojawię o 19 Mam nadzieję, że trafię
  12. Szykuje się coś w ten weekend? Czy dalej cisza?
  13. To ja, za późno załapałem i nawet nie mrugnąłem światłami I chłopaki mają rację - laserrot ;p (cokolwiek to oznacza)
  14. Pozdrawiam kierownika czarnej B5 avant 1.9 TDI bez wycieraczki z tyłu WZY z ramkami klubowymi widzianego dziś około godziny 16:25 w Żyrardowie w okolicach dworca PKP
  15. Porażka.. tyle pracy nad autem i przyjdzie jakiś motłoch i rozp....Dobrze w sumie, że to amatorzy, bo zawodowców by już nie było z autkiem... Współczucia Artur
  16. Nie mam jeszcze bladego pojęcia jakie to osiedle, ale na Sikorskiego[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________ Hehe no i wyjaśnił się ten tyfus :> Krzyżacka natura z Ciebie wylazła
  17. To musisz teraz na Toruń częściej śmigać - tam stadion nówka nierdzewka :>
  18. Ahha.. Polonia jeszcze stoi
  19. Hehe ostatnio nasi kibole sami zdemontowali własny stadion, więc możesz mieć przymusową przerwę
  20. Teraz jest integracja i "aglomeracja" Chętnie przyjadę, nie wiem tylko kiedy
  21. Tyfus ?? Takie animozje bydgosko-toruńskie kultywuje już tylko nieliczna grupka nierozgarniętych kibiców i chłopaków w dresach
  22. Witajcie Właśnie przeprowadziłem się z Bydgoszczy do Żyrardowa, więc jakby miał być jakiś spocik w okolicy to dajcie znać, chętnie przyjadę się przywitać pozdrawiam
  23. Dokładnie mieszkam już w Żyrardowie. Nawet tutaj odbywają się spoty co jakiś czas z tego co doczytałem, więc zapraszam - pokażemy co to znaczy spot po naszemu ))
  24. Moi Drodzy! Właśnie się pakuję i za dobrą chwilę wyprowadzam się z Bydgoszczy. Chciałem Wam podziękować za świetne spoty i miłe znajomości. Mam nadzieję, że też będziecie mnie czasami wspominać Jak będę przyjeżdżał w rodzinne strony to na pewno się odezwę i pokażę się na spocie jak dam radę. Mam nadzieję, że tam gdzie jadę spotkam chociaż w części tak świetną ekipę jak ta nasza Jeszcze raz Was pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.