Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pajakleon97

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pajakleon97

  1. Witam Niedlugo bede musial wyczyscic zapieczona zmienna geometrie w swoim afn i dlatego zastanawiam sie czy nie lepiej troche dolozyc i kupic turbo od awx i za jakis czas zrobic program. na wtryski i fmic na razie kasy nie bedzie wiec czy na takim modzie bedzie to dobrze smigac i jaki bylby przyrost? czy nie oplaca sie za bardzo bawic w polsrodki pomozcie turbina np taka http://allegro.pl/turbosprezarka-turbina-audi-skoda-vw-1-9tdi-awx-i1311565200.html
  2. zestaw hid jakis chyba niezbyt firmowy musze dokladnie zobaczyc
  3. Witam Mam problem ze swiatlami mijania xenonowymi w lampach depo. Prawy przestal swiecic jak cos poruszalem kabelkami to cos tam zalapywal a lewy niby zapala sie normalnie ale czasami gasnie sam z siebie. chcialem jechac do elektryka ale jak ze mnie zedrze a to jest jakas blachostka to wole sie najpierw dowiedziec tutaj waszych propozycji .
  4. no ta ale wydaje mi sie ze tlyko jedna jest mozliwosc zalozenia i nie da sie inaczej niz poprawnie mam nadzieje ze nowa tasma pomoze bo jzu nie wiem sam
  5. hmmm a da sie to jakos zle zalozyc?
  6. no wlasnie zamowilem juz nowa ale czy to pomoze zeby kiera odbijala na swoje miejsce?
  7. wymienialem sztyce i teraz wszystkie plastiki mi trzeszcza a kiera jest jakas bardziej gumowata i nie powraca sama do pozycji srodkowej co moze byc tego przyczyna kierunki tez jakos dziwnie odskakuja . wymienic tez tasme?
  8. no ja mam jakeis zielone springi nie wiem jakie bo juz takie kupilem a gleba to tak ok 30mm jest
  9. czyli sprezyn nie wymieniac na razie tylko amorki same? i kiedy to zrobic?
  10. prosze o pomoc bo musze wymienic sztyce w swoim aucie z urwanym gwintem i zalezy mi na tym aby wsadzic tam kiere juz poliftowa na duzym wieloklinie. czy jesli kupie sztyce z duzym wieloklinem to bedzie pasowala w miejsce tej z malym? bo nie mam ochoty na zadne rzezbienie.
  11. chyba jeszcze nie sa, na przegladzie mam niedlugo to powinno wyjsc no tez o nich slyszalem ze za ta cene nie sa zle wiec moze sie skusze :gwizdanie:
  12. Witam Poradzcie jakie amory najlepiej zalozyc do obnizonych sprezyn tak ok 35mm. Po zakupie auta okazalo sie ze jednak amory sa seryjne i maja za dlugi skok do krotszych sprezyn. Zastanawiam sie na co je teraz wymienic i czy to konieczne
  13. dzieki za odpowiedz ale widze ze i tak bez wizyty w jakims specjalistycznym warsztacie sie nie obejdzie bo ile odpowiedzi tyle prawie przyczyn wiec moze moglibyscie podac jeszcze namiar na jakis dobry speca we wroclawiu?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:07_________________________________________________Dzisiaj bylem w ECU Project (dawny Dynosoft) koles podpial pod kompa i stwierdzil to co pisaliscie - zapieczone lopatki zmiennej geometrii. Koszt - 100zl a na forum dowiedzialem sie za darmo no trudno przynajmniej mam pewnosc. Czyszczenie - 450 zl troche drogo macie mzoe kogos tanszego i tez dobrego?
  14. Dobra juz sprawdzilem i wiem ze nie mam klockow lewym tylnym kole i to tak wyje sprawdzalem prawe kolo i ono minimalnie sie rusza ale naprawde torszeczke czy to znaczy ze do wymiany jest lozysko? wystarczy zmienic same klocki czy tarcze rowniez juz trzeba, jesli tak to jakie polecacie?
  15. nie halasuje w zakretach tylko jak ruszam tak do ok 30 km/h
  16. dzieki za pomoc koledzy sposob musashiego okazal sie skuteczny i niunka znow pali jak zloto
  17. no to gicio mysle ze sam tez dam rade to zrobic mam nadzieje ze poskutkuje a jak nie to co robic?
  18. dzieki wielkie za pomoc juz bede wiedzial co robic mam nadzieje ze to pomoze bo juz sie strasznie wkurzylem ze przez swoja glupote wyniknela powazna awaria
  19. Witam Prosze o pilna pomoc . Wiem ze nei powinienem ale jechalem na rezerwie az silnik zgasl i nie chce zapalic chociaz zalalem juz pol baku co robic pomozcie
  20. hehe no dokladnie tak jak piszesz [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:27_________________________________________________nie wiem czy sa zuzyte bo nie wiem jak to zobaczyc to moje 1 auto miecha temu kupione i z przodu byly nowe tarcze i klocki a z tylu to nie wiem wstawie zdjecie to moze cos zobaczycie buczenie staje sie nie do wytrzymania przy powolnej jezdzie jak jade szybciej to nei slychac przy hamowaniu tez nie
  21. no tak jest az sie troche porysowala tarcza a jak to sprawdzic?
  22. Witam W tylnych kolach przy wolnej jezdzie pojawia sie nieprzyjemne buczenie jak w starym pksie ;/ jak zdjalem kolo okazalo sie ze tarcza trze o zacisk. po kilku mocniejszych hamowaniach czasami to ustaje ale pojawia sie znowu. jest to bardzo denerwujace. wymienic tarcze na nowe i zaciski czy cos ustawic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.