Treść opublikowana przez pajakleon97
-
[B5 AFN] Zamiast czyszczenia nowe turbo? czekam na fachowe opinie
Witam Niedlugo bede musial wyczyscic zapieczona zmienna geometrie w swoim afn i dlatego zastanawiam sie czy nie lepiej troche dolozyc i kupic turbo od awx i za jakis czas zrobic program. na wtryski i fmic na razie kasy nie bedzie wiec czy na takim modzie bedzie to dobrze smigac i jaki bylby przyrost? czy nie oplaca sie za bardzo bawic w polsrodki pomozcie turbina np taka http://allegro.pl/turbosprezarka-turbina-audi-skoda-vw-1-9tdi-awx-i1311565200.html
-
[B5 AFN] Xenon gaśnie a drugi nie działa
zestaw hid jakis chyba niezbyt firmowy musze dokladnie zobaczyc
-
[B5 AFN] Xenon gaśnie a drugi nie działa
Witam Mam problem ze swiatlami mijania xenonowymi w lampach depo. Prawy przestal swiecic jak cos poruszalem kabelkami to cos tam zalapywal a lewy niby zapala sie normalnie ale czasami gasnie sam z siebie. chcialem jechac do elektryka ale jak ze mnie zedrze a to jest jakas blachostka to wole sie najpierw dowiedziec tutaj waszych propozycji .
-
[B5 AFN] Po wymianie sztycy kierownica nie odbija
no ta ale wydaje mi sie ze tlyko jedna jest mozliwosc zalozenia i nie da sie inaczej niz poprawnie mam nadzieje ze nowa tasma pomoze bo jzu nie wiem sam
-
[B5 AFN] Po wymianie sztycy kierownica nie odbija
hmmm a da sie to jakos zle zalozyc?
-
[B5 AFN] Po wymianie sztycy kierownica nie odbija
i jak to rozwiazales?
-
[B5 AFN] Po wymianie sztycy kierownica nie odbija
no wlasnie zamowilem juz nowa ale czy to pomoze zeby kiera odbijala na swoje miejsce?
-
[B5 AFN] Po wymianie sztycy kierownica nie odbija
wymienialem sztyce i teraz wszystkie plastiki mi trzeszcza a kiera jest jakas bardziej gumowata i nie powraca sama do pozycji srodkowej co moze byc tego przyczyna kierunki tez jakos dziwnie odskakuja . wymienic tez tasme?
-
[B5 AFN] Jakie amorki do obniżonych sprężyn?
no ja mam jakeis zielone springi nie wiem jakie bo juz takie kupilem a gleba to tak ok 30mm jest
-
[B5 AFN] Jakie amorki do obniżonych sprężyn?
czyli sprezyn nie wymieniac na razie tylko amorki same? i kiedy to zrobic?
-
[B5 AFN] Sztyca na dużym wieloklinie do auta przedliftowego na małym czy będzie pasować?
prosze o pomoc bo musze wymienic sztyce w swoim aucie z urwanym gwintem i zalezy mi na tym aby wsadzic tam kiere juz poliftowa na duzym wieloklinie. czy jesli kupie sztyce z duzym wieloklinem to bedzie pasowala w miejsce tej z malym? bo nie mam ochoty na zadne rzezbienie.
-
[B5 AFN] Jakie amorki do obniżonych sprężyn?
chyba jeszcze nie sa, na przegladzie mam niedlugo to powinno wyjsc no tez o nich slyszalem ze za ta cene nie sa zle wiec moze sie skusze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jakie amorki do obniżonych sprężyn?
Witam Poradzcie jakie amory najlepiej zalozyc do obnizonych sprezyn tak ok 35mm. Po zakupie auta okazalo sie ze jednak amory sa seryjne i maja za dlugi skok do krotszych sprezyn. Zastanawiam sie na co je teraz wymienic i czy to konieczne
-
[B5 AFN] Czy to przepływomierz? Muli i nie chce się wkrecać na obroty
dzieki za odpowiedz ale widze ze i tak bez wizyty w jakims specjalistycznym warsztacie sie nie obejdzie bo ile odpowiedzi tyle prawie przyczyn wiec moze moglibyscie podac jeszcze namiar na jakis dobry speca we wroclawiu?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:07_________________________________________________Dzisiaj bylem w ECU Project (dawny Dynosoft) koles podpial pod kompa i stwierdzil to co pisaliscie - zapieczone lopatki zmiennej geometrii. Koszt - 100zl a na forum dowiedzialem sie za darmo no trudno przynajmniej mam pewnosc. Czyszczenie - 450 zl troche drogo macie mzoe kogos tanszego i tez dobrego?
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
Dobra juz sprawdzilem i wiem ze nie mam klockow lewym tylnym kole i to tak wyje sprawdzalem prawe kolo i ono minimalnie sie rusza ale naprawde torszeczke czy to znaczy ze do wymiany jest lozysko? wystarczy zmienic same klocki czy tarcze rowniez juz trzeba, jesli tak to jakie polecacie?
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
nie halasuje w zakretach tylko jak ruszam tak do ok 30 km/h
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
dzieki za pomoc koledzy sposob musashiego okazal sie skuteczny i niunka znow pali jak zloto
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
dzieki zaraz ide sprobowac czy mi sie uda
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
jak zalac?
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
no to gicio mysle ze sam tez dam rade to zrobic mam nadzieje ze poskutkuje a jak nie to co robic?
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
dzieki wielkie za pomoc juz bede wiedzial co robic mam nadzieje ze to pomoze bo juz sie strasznie wkurzylem ze przez swoja glupote wyniknela powazna awaria
-
[B5 AFN] POMOCY PILNE! Silnik zgasł z braku paliwa ,a po zalaniu nie chce zapalić
Witam Prosze o pilna pomoc . Wiem ze nei powinienem ale jechalem na rezerwie az silnik zgasl i nie chce zapalic chociaz zalalem juz pol baku co robic pomozcie
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
hehe no dokladnie tak jak piszesz [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:27_________________________________________________nie wiem czy sa zuzyte bo nie wiem jak to zobaczyc to moje 1 auto miecha temu kupione i z przodu byly nowe tarcze i klocki a z tylu to nie wiem wstawie zdjecie to moze cos zobaczycie buczenie staje sie nie do wytrzymania przy powolnej jezdzie jak jade szybciej to nei slychac przy hamowaniu tez nie
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
no tak jest az sie troche porysowala tarcza a jak to sprawdzic?
-
[B5 AFN] Buczy tarcza, trze o zacisk. Co robić ? Wymienić?
Witam W tylnych kolach przy wolnej jezdzie pojawia sie nieprzyjemne buczenie jak w starym pksie ;/ jak zdjalem kolo okazalo sie ze tarcza trze o zacisk. po kilku mocniejszych hamowaniach czasami to ustaje ale pojawia sie znowu. jest to bardzo denerwujace. wymienic tarcze na nowe i zaciski czy cos ustawic?